Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 22.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема :(((((((нови  
АвторPocи (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 00:23



Бих я цяла нощ. Беше изяла канарчето:((



Тема Re: :(((((((нови [re: Pocи]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано25.12.06 00:39



Лелеле как си могла да я биеш лелелелелел ти неси човек за мен си най-долното нещо на света (независимо какво другите ще кажат). На мен кучето ми умори два хамстера ,но и с пръст несам го докоснала просто нему е било писано

.Плаках си за тях ,но неги върнах дори да бях била кучето си нямаше да се върнат и нямаше смисал сега пак си имам хамси и тя него закача ,ами го брани от котето .



Тема Re: :(((((((нови [re: isetodd]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано25.12.06 00:47



Абе понякога трябва да се ошляпат.

Понякога нищо друго не помага, но не трябва да се пресолва. Когата животинката разбере, че е виновна и съжали, трябва да й се прости.
Майка ми все си пренаказва котарака и затова вечно тича с четките и белината по цялата къща.
Пито-платено.
А между другото, котките са ловци. Ако искаш да я гледаш съвместно с друго животно трябва да направиш така, че да не може да го стигне. Дали и ти не си виновна, Роси?
Виновен ли е тигърът, че е тигър?

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: :(((((((нови [re: Rapidfire]  
Автор Sometimes (Well Known)
Публикувано25.12.06 00:57



Така е. Неможе да се изкорени току-така дивото. Направила го е, водена от инстинкт. Аз имах един папагал (преди да излети един слънчев ден), който постоянно ми тероризираще котките, макар те нищо да не му правиха - само го гонеха и като се обърнеше той - сменяха посоките - вече той гонеше тях. Ама не свършваше с гонене само (както при тях), ами и им удареше по една човка, а те седят папагалите (за котките става дума;)) като напръскани. Ама в случая той е дивака, а те "селектираните" ака "опитомени". Не че му се сърдих на папагала - това е живота - на него си му е вродено да се пази от четириноги, дори и ми е било тъжно за него понякога даже (въпреки всички главоболия с него), къде ли е отишъл, дали се е оправил...



Тема Re: :(((((((нови [re: Rapidfire]  
АвторPocи (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 14:09



Много ми е тежко, още повече че стана на празник..Аз обичах тази котка, а сега не мога да я погледна дори..Как да я взема и да я галя оттук нататък..Като затворя очи и я виждам отново и отново с мократа перушина около устата. Откакто я наказах се е скрила и така е май по-добре, но как ще продължим двете оттук нататък просто не знам:(



Тема Re: :(((((((нови [re: Pocи]  
Автор bushkata (минаващ)
Публикувано25.12.06 14:23



Не е честно! Все едно да дадеш на куче пържола и да му се сърдиш, че я е изяло!
Ти си го допуснала, би трябвало да мразиш себе си.
Ако беше врабче, хванато на балкона - може би дори щеше шеговито да й викаш "моята ловджийка", ама понеже е твоето канарче...
Странни и егоистични същества сме хората...
Разбери го и прегърни котката си.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от bushkata на 25.12.06 14:25.</EM></FONT></P>

Редактирано от bushkata на 25.12.06 14:26.



Тема Re: :(((((((нови [re: Pocи]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано25.12.06 16:18



не можеш да преодолееш това, че котката ти е хванала канарчето, това, че котката е ловец по природа или това, че си допуснала да се случи ..... Кое точно не можеш да и простиш ? Аз отглеждах хамстер 3 години с котка вкъщи и не сме имали нито един инцидент ... в крайна сметка като искаш животни би трябвало да си наясно как да предотвратиш неприятни ситуации. Котето не е виновно и не си го изкарвай на него, защото колкото и да ти се иска, никога няма да разбере защо и се сърдиш и защо я мразиш ....




Тема Re: :(((((((нови [re: Pocи]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано25.12.06 17:03



мда, да я биеш цяла вечер на Бъдни вечер е много християнско...
и вместо да съжаляваш че си я била изобщо за нещо към което тя е безсилна трябва да се обвиняваш че си го допуснала. защото ти си разумното същество и ти си създала предпоставките тази случка да стане реалност. ако не беше ти птичката никога нямаше да бъде поднесена така на тепсия на котката и щеше да има шанс (някакъв... понеже все пак котката си е хищник).
каквото станало станало. приеми го и заживей с поуките. знам че си обичала тази птичка наравно с котката, но нея вече я няма. сега трябва да се сдобриш с котката и да й простиш. трябва да осъзнаеш че тя е невинна и в момента недоумява за какво й се сърдиш. все едно да я биеш че е пила вода... за нея е също толкова естествено.
Коледа е...



Тема Re: :(((((((нови [re: Pocи]  
Автор denii (писанка)
Публикувано25.12.06 17:21



по-глупава и жестока тема тук не бях чела. Ендакси е прав, много християнско, няма що.
аз да дойда ли да набия теб и семейството ти, че довечера ще изядете едно напълно невинно, добро розово прасенце??!!



Помогнете ни да им помогнем!


Тема Re: :(((((((нови [re: denii]  
АвторPocи (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 17:58



Не съм я била до кръв, държа да кажа. Но се бях много разстроила, още повече, че канарчето го имам от 4 години, а котето от 2 и половина. Просто сега ми е странно да обичам същество, което е погълнало друго същество, което съм обичала..Звучи тъпо, но...Никога не е обръщала внимание на клетката, която е поставена на доста високо и недостъпно (явно не обаче) място. Едното канарче се спаси обаче, представям си в какъв стрес е сега - няма го другарчето му, гледало е какво става...Искрено се надявам да нямат толкова мозък, че да помнят дълго..
Не ме разбирайте погрешно...но все още съм много бясна, тъжна и сърдеща се на котето ми. Днес цял ден съм си вкъщи (то не ми е и до илизане), но не съм я виждала да се подава и не съм слагала храна в купичката, само вода от вчера има. Няма и да сложа. За утре не знам. Но днес ми е много зле.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.