Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 22.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Умряхте ли от страх, а?нови [re: Sometimes]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано25.12.06 23:22



Не бе, не нарочно!


Просто от малуомие.
Не че с Бирата не им пратихме полицията. Прочети темата, все пак.

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: Умряхте ли от страх, а?нови [re: Sometimes]  
Автор alys (*** :) ***)
Публикувано25.12.06 23:32




Вижда се, че не е котка, но явно никога няма да свикне с бомбичките и подобни неща - много, много се страхува - изплезва език, диша учестено, сърчицето бие силно и идва при мене да я утеша. А тъй като по начало понякога има пристъпи (но със схващане и на мускулите), оставям всичко и се опитвам всячески да я успокоя. А на Нова година направо не знам какви ще ги вършим .



Тема Re: Умряхте ли от страх, а?нови [re: alys]  
Автор Sometimes (Well Known)
Публикувано25.12.06 23:36



Хм, вие май тапи за уши трябва да слагате

Дога ни правеше така от бомбички (нали се сещаш онези огромните кучета), иначе много безтрашна но специално от гърмежи, сякаш имаше вроден страх. Опитай с памук или тампони в ушите (ако не я дразнят и не си ги свали), пусни музика и се надявам да има ефект



Тема Re: Умряхте ли от страх, а?нови [re: Rapidfire]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано25.12.06 23:36



Темата в момента се намира на 7-ма страница.

Брех, колко сме говорили тия дни!

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: Умряхте ли от страх, а?нови [re: Rapidfire]  
Автор Sometimes (Well Known)
Публикувано25.12.06 23:37



Как се казва темата?

Голямо шоу трябва да е било, да е имало кой да снима... можеше и пари да направиш :Р



Тема Re: Умряхте ли от страх, а?нови [re: Sometimes]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано25.12.06 23:39



Бе какво шоу, щях да го убия! Съседа де.

%@$##^%#@!@$#%$#$@@!!!!!!
Ето така се казва темата.

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: Умряхте ли от страх, а?нови [re: Sometimes]  
Автор alys (*** :) ***)
Публикувано25.12.06 23:52



За тапи за уши не съм се сещала... дали наистина биха помогнали... хм, тя сигурно ще си ги махне. Но с музика ще опитам.



Тема Re: Умряхте ли от страх, а?нови [re: Rapidfire]  
Автор Sometimes (Well Known)
Публикувано26.12.06 00:06



В отговор на:

Темата в момента се намира на 7-ма страница. Брех, колко сме говорили тия дни!




Ами, трима-четирима човека голям чат му одарихме тези дни
А за бомбичките... забелязала съм, че май само идиоти им се радват. Прочетох темата. Мда... горките бездомни животни, те как ли се чувстват в този миг... Хирошима Тъпи хора бе..... голяма радост да плюшиш като малоумник



Тема Re: Умряхте ли от страх, а?нови [re: Sometimes]  
Автор MechoPuh. (член)
Публикувано26.12.06 01:56



А за бомбичките... забелязала съм, че май само идиоти им се радват.

И аз съм забелязала същото. Миналата година на някой от празниците след Нова Година попаднах в компания, където двама келеши се хвалеха как гръмнали мощна пиратка (от тия дето оставят вдлъбнатини в асвалта) до мястото, където две бездомни кучета спяли. От стреса едното нахапало другото жестоко ..... И това го разправяха като голямо геройство ..... Да им ...... женската рода до 9-то коляно! Аман от тъпаци!



Тема Re: Умряхте ли от страх, а?нови [re: alys]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано26.12.06 10:10



и вкъщи е така-котката пет пари не дава за всякакви гърмежи, но кучето от всякакъв по-силен шум изпада в такъв страх. послредните години също започна да прави и припадъци, на една нова година три дена след това не беше на себе си и бая се бяхме ошашкали. но.... годинките си казаха думата и оглуша. не съм вярвал че ще стане толкова щастливо куче

от както не чува гърмежите нова година е прекрасен празник за него. така че, друг съвет освен да заглушите пиратките, или да го затворите някъде където не се чуват по принцип не мога да дам.
успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.