Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 27.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Моля ви се , помогнете!!нови  
Автор eliza_cat (коткоман)
Публикувано05.11.06 20:52



Има някакъв проблем!Елиза мяука някак странно(не постоянно , но тя не е от приказливите) дълго и все едно , че говори и май не е ходила до тоалетчето по малка нужда! Няма особено голям апетит, притеснявам се да не е нещо от храната! Или да не са камъни в бъбреците!Моля ви кажете ми какво може да е , защото много ме притеснява!Днес почти не е яла и пила(дори и мляко отказва), само поспа!

ПП : Снощи я чух да хълца, сега е тука до мен и пак похлъцва!!!???



Тема Re: Моля ви се , помогнете!!нови [re: eliza_cat]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано05.11.06 20:55



С какво я храниш? По колко пъти? От кога не е ходила до тоалетна? Провери дали си я изчистила. Преди правила ли е така - да не яде толкова време? Да няма пак куче?



Тема Re: Моля ви се , помогнете!!нови [re: Morrighan]  
Автор bushkata (непознат)
Публикувано05.11.06 20:57



Не знам нищо за котето, но да не е разгонена?



Тема Re: Моля ви се , помогнете!!нови [re: bushkata]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.11.06 21:00



именно! на колко месеца е ?

Помогнете ни да им помогнем!



Тема Re: Моля ви се , помогнете!!нови [re: Morrighan]  
Автор eliza_cat (коткоман)
Публикувано05.11.06 21:02



Не куче няма вече заключваме Та попринцип я храня със суха храна (поне 4-5 дена беше само на суха), също и разни там от магазина консерви!Тя е на 4 месеца, до сега не е правила така !Тоалетчето си е чистичко, коремчето и не е твърдо! Снощи мяукаше един пирон на стената! Явно доста я е дразнеше и аз го махнах! Да не би да е от това!Макар ,че не ми се вярва заради един пирон да не яде!!!Само спи, чак ме е страх да не изпадне в летаргия! Сега тука и сложих малко "мустачи" (консрвирана храна), помириса я, хапна 2-3 парченца и се врътна!!!

Редактирано от eliza_cat на 05.11.06 21:03.



Тема Re: Моля ви се , помогнете!!нови [re: eliza_cat]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.11.06 21:13



котките са живи същества. и също като хората понякога им се приказва и изпадат в разни състояния. недей да й лепваш камъни в бъбреците само защото е решила да покапризничи. сигурно иска внимание просто



Помогнете ни да им помогнем!


Тема Re: Моля ви се , помогнете!!нови [re: denii]  
Автор eliza_cat (коткоман)
Публикувано05.11.06 21:17



Незнам, аз помислих веднага за някакъв проблем, защото стои в тоалетчето,
рови,рови мяука и излиза!Сега се е излегнала тука и спи!Много странно поведенмие, за нея,досега не е правила така и затова се притеснявам!



Тема Re: Моля ви се , помогнете!!нови [re: eliza_cat]  
Автор bushkata (непознат)
Публикувано05.11.06 21:22



Рови и мяука, а после гласи ли се като за пишкане? И провери дали наистина до утре ще се изпишка, може наистина да не може да се изпишка...така звучи поне поведението й, по метода на изключването.



Тема Re: Моля ви се , помогнете!!нови [re: eliza_cat]  
Автор ofika (непознат )
Публикувано05.11.06 21:24



Не й харесва тоалетната. Смени я или я изчисти хубаво.
Провери дали някъде из жилището не се е изпишкала.





Тема Re: Моля ви се , помогнете!!нови [re: ofika]  
Автор eliza_cat (коткоман)
Публикувано05.11.06 21:28



Току що я смених, ниокъде не е пишкала!А обърках се на 5 месеца е вече(колко бързо лети времето), но не мисля , че е разгонена!Сега се разбуди и почна да се мята нагоре-надиолу и да мяяяяяуууучиииии едно такова приказливо!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.