Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 30.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Реалността-protivodejstvie na svinete s puskiнови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор Polkovnika (скитник)
Публикувано03.11.06 16:30



Probvajte tova - zapomnjate dobre nomera na bloka, na ulicata i po vazmopznost njakoi danni za 4oveka, obazdate se na kvartalnija inspektor policija i mu kazvate, 4e ottam i ottam se strelja s vazdusna puska, dokato po ulicata ima hora. Nakarajte go da otifde da proveri i da skape denja na svinjata naj-malko - traskajte se, molete i nastojavajte! Az ne uspjah da napravja tova, kogato edna svinja streljase s takava puska po bezdomni ku4eta, edva ne uceli men prosto, zastoto ne znaeh posle mi kazaha 4e e trjabvalo vednaga, oste na mjasto da zvanna v dezurnoto policejsko upravlenie. Hubavo ste e ako govorite s inspektora da poribira za po njakolko 4asa otro4e4tata na svinete s puskite, koito varvjat po stapkite na tati - za narusavane na obstestvenija red i nezakonno pritezanie na orazie, po vazm i tatetata sda se globjavat..

samo edno vdigane na tlefona....



Тема Re: Реалносттанови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано03.11.06 20:38



Ето новата информация от днес.
Сиса е добре, храни се нормално. Имаме малко проблем с изхождането, в смисъл стиска и после плаче. Сутринта беше свършила "работите" и сега чак вечерта, като голямата работа я свърши в клетката по пътя към доктора. Също така цицките й са леко надути и твърди, но съвета на вет-а е да не пускам малките при нея. Дано не се стигне до мастит.
За операция предвиждаме към края на другата седмица.
Ще трябва доста продължително да е на антибиотици.
За втора операция на окото все още е рано да се предвиди дали ще се наложи. Засега има мнооооооооого слабо подобрение, но трябва да спаднат всички отоци и кръвоизливи, също така да се направи консултация с друг вет и преглед с офталмоскоп с какъвто моя вет не разполага. Възможно е да вървим към бавно подобрение, възможно е и да настъпи рязко влошаване, затова решенията кога и какво да се реже ще се взимат "в движение".

На срещата в неделя едва ли ще мога да присъствам. За събирането на някакви пари - предайте ги на deni_avr и тя ще ги предаде на мен.
На първо време ще са нужни около 150лв.
-около 60-70 за операцията
-около 60-70 за антибиотиците (една инжекция е 4 лева, гентамицин за окото е 8 лева)
-за преглед с офталмоскоп
-за нова рентгенова снимка



Тема Re: Реалносттанови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор bushkata (непознат)
Публикувано03.11.06 20:53



А който няма да ви види на живо - как да стане с парите?



Тема Re: Реалносттанови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор papyy (Defender)
Публикувано03.11.06 21:07



Аз съм от София, но не познавам Деница Аврамова, но в замяна на това мога и искам да дам парички. Моля пишете ми бележка, не знам как да се направи това. Професията ми не позволява да публикувам във форум телефона си. Мейла ми е papyy@dir.bg Поздрави и не губете надежда за оправяне.



Тема Re: Реалносттанови [re: papyy]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано03.11.06 21:18



Папи, бележка на Голямата специалистка можеш да оставиш като докато си логната в клубовете натиснеш

. след това само попълни полето за предмет на бележката.

Снежанке, не се притеснявай за мастита на Сиса. стреса е достатъчно голям за да спре млякото много скоро, а антибиотиците които сега така или иначе приема ще се погрижат да няма възпаление.



Тема Re: Реалносттанови [re: bushkata]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано03.11.06 22:30



В понеделник ще дам координати за изпращане по банков път.



Тема Re: Реалносттанови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор vikikat (непознат )
Публикувано04.11.06 06:30



Дай ми телефон да се чуем и да се видим и така ще получиш най- бързо паричната помощ. Щото всеки трябва да ходи по разни клонове на банки, за плаща такси и т.н.
Аз съм "малко" ранобудна, ама и котките огладняват рано сутрин и ме будят......



Тема Re: Реалносттанови [re: vikikat]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано04.11.06 10:38



Ако Голямата Специалистка има регистрирана дебитна карта в epay.bg всички, които имат регистрирани такива там могат да й преведат пари по микросметката по интернет - без ходене по банки и без такси. Тя трябва само да даде BAN-a



Тема Re: Реалносттанови [re: HaдяИ]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано04.11.06 11:03



Лелееееееееее, това ми се вижда много сложно. Май нямам такава регистрирана карта. Микросметки, ала-бала, ох, обърках се вече


До понеделник ще измисля как да станат нещата и ще пусна ЛБ на желаещите.

Сега да ви кажа за друг проблем.
Сиса не иска вече да стои в банята Обаче апартамента ми е средностатистически, а не е с 10 стаи и се видях в чудо. От 3ч. тази нощ съм портиер - кучката отваря наред вратите, аз след нея ходя да ги затварям. Във всяко възможно помещение има по 1, 2 или 3 котки + обикалящо куче което не признава що е това затворена врата.
Как ще я караме не знам, но определено е много трудно.



Тема Re: Реалносттанови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор morska_shir (необятна)
Публикувано04.11.06 11:13



Zdravejte, vsichki,
Njakoi ot nas sa v chyzjbina i izprashtaneto na pari po bankov put e skupo.

Dali ne mozjesh da dadesh njakakuv poshtenski adres, na kojto da pratija pari direktno. Navremeto na edno momiche ot nashia klas edni amerikanci i bjaha izprashtali taka pari i pristigaha. Maj trjabva hybavo da se yvijat v karton ili neshto drygo, che da ne gi vidjat v poshtata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.