Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 21.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема търсим сиамец за разгонена сиамка  
Автортeмидa (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 18:33



2,5 годишна сиамка търси сиамец - цел оплождане. Котетата които ще се родят имат осигурен дом. Котката е разгонена от вчера, имахме два адреса, които ни отказаха. Затова се обръщаме към вас.
Лиляна



Тема Re: търсим сиамец за разгонена сиамканови [re: тeмидa]  
АвторPOБOBЛAДEЛEЦ (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 12:07



моля, пишете по темите

Редактирано от Moд на 03.11.06 16:08.



Тема Re: търсим сиамец за разгонена сиамканови [re: тeмидa]  
Авторkoтaнka (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 00:47



аз имам сиамче, ама е на 5 годинки и никога не сме го пускали.... мен ми е мнго жал, ама той е страхлив и се притеснявам че няма да направи нищо и ще се скрие под кревата и няма да излезне докато не го вземеме.
ти от къде си?



Тема Re: търсим сиамец за разгонена сиамканови [re: тeмидa]  
Автор papyy (Defender)
Публикувано04.11.06 11:19



Има възможност за невски маскараден котарак шампион за породата си в Русия. Това е сибирец със окраска сийлпойнт. Много едър 17 кг и е 7 годишен, но преди 4 месеца имаше котенца. Ще се обадя на сестра ми той е неен. В София сме.



Тема Re: търсим сиамец за разгонена сиамканови [re: тeмидa]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано04.11.06 11:39




ако Темида мине да каже какво е станало може и да се уговорите за следвъщия път

Папи-имаш ли снимки на бебетата, които са се родили от котарака за който говориш? трябва да са много красиви



Тема Re: търсим сиамец за разгонена сиамканови [re: Endaksi]  
Автортeмидa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 12:57



Привет на всички отзовали се...Ние намерихме един котарак по обява и той дойде у нас за няколко дена. Първо тя щеше да го убие, но после реши да не се прави на прекалено "трудна"..Да ама Ромео загуби интерес и демонстративно и обръщаше гръб..Може би беше минал момента, кой знае. Все пак те доста време бяха заедно насаме така че чакаме да видим дали ще има ефекти....
Благодаря на всички Ви, че ми писахте. Ще се обадя пак при нужда. Лошото е, че като описах как нередовно се разгонва Темида на ветеринарките казаха, че по принцип това било признак на поликистозни яичници

..Дано грешат, че всички в къщи сме луди по тая маца, начело с едногодишния ми син... Ами много поздрави на всички Вас и вашите домашни любимци.
Лили



Тема сиамецът Лъки си търси даманови [re: тeмидa]  
Автор Kpacитo ((слънчице))
Публикувано23.11.06 05:28



здравей Лили

аз имам мъжки сиамец , на 1г, 5 мес Лъки, много е възпитан и културен
хайде ако не е станала работата, пиши да ги срещнем с вашата дама

поздрави

Краси

Цялата прелест на планинарството
е да разбереш на какво си способен...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.