Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 27.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Това не го разбирам...нови [re: HaдяИ]  
Автор l4ko (селски пъдар)
Публикувано20.10.06 12:30



А ти това как го виждаш, първи етаж, ама все пак трябва да е по-височко от изправен човек. А и нали все някой трябва да ги храни. Терасата ако е с единични стъкла не би задържала възрастна котка ако иска да излече, при ниски температури стъклото е трошливо, а съм виждал как котка чупи дървена клетка и излиза. Има ли някакви прозорчета които да седят отворени или нещо подобно?



Тема Re: Това не го разбирам...нови [re: HaдяИ]  
Автор deni112 (непознат )
Публикувано20.10.06 12:32



много много лошо тогава. горките котки - на тоя студ зимата. а не се ли виждат нещо купички за хранене, вода, тоалетна? къде ходят до тоалетна котките? не искаш ли да им звънеш и питаш все пак? от опит глава не боли. ако са хубавички мисля, че ще им се намери дом. и временен подслон ще се намери. мина сезона на малките котета, така че търсенето се увеличава.....



Тема Re: Това не го разбирам...нови [re: deni112]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано20.10.06 12:52



Ами не съм видяла има ли купички с храна и тоалетна...все пак е височко, нищо че е първи етаж! Но както казах, предишните котета не се виждат. Те бяха големи котки, не знам на колко години. Но сега не ги виждам от няколко дни. А снощи като минах, видях това котараче - всъщтност не знам дали е мъжко или женско...



Тема Re: Това не го разбирам...нови [re: HaдяИ]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано20.10.06 13:21



Щом е тъмно и няма никой вътре - прас един голям камък по стъклото и ...... малко хулиганско, ама за друго не се сещам





Тема Re: Това не го разбирам...нови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор Orangeman (Bobcat)
Публикувано20.10.06 14:42



Ако бяхме нормална страна, след едно обаждане в полицията котките щяха да бъдат прибрани, а собствениците съдени и глобени...
Предлагам някой да счупи стъклата на терасата и аквариума с камък ако го бъзе да влезе с взлом...





Тема Re: Това не го разбирам...нови [re: Orangeman]  
Автор l4ko (селски пъдар)
Публикувано20.10.06 14:53



Апък аз предлагам първо да отиде някой там и да се види с хората. Това което изглежда отвън може да не е това което в действителност се случва.



Тема Re: Това не го разбирам...нови [re: l4ko]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано20.10.06 15:02



ще се пробвам през почивните дни - може би вероятноста да има някой у дома е по-голяма
иначе за чупене на прозорци май ми е минало времето



Редактирано от HaдяИ на 20.10.06 15:04.



Тема Re: еее, що с камък?нови [re: HaдяИ]  
Автор Gatofilla (непознат)
Публикувано20.10.06 17:03



Ами защо така варварски, с камък?
Има едни елмазчета за рязане на стъкло, лекичко така, цивилизовано...





Тема Re: Това не го разбирам...нови [re: HaдяИ]  
АвторHинтeндo (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 01:31



Аз пък съМ на друго мнение. На чист въздух е много по-добре - котето вижда птички, тревичка, то е част от природата и запазва естественото у себе си. Нещо, с което декоративните котки все по-рядко могат да се похвалят.



Тема Re: Това не го разбирам...нови [re: Hинтeндo]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано21.10.06 06:37



чист въздух е едно, а остъклен балкон е друго. котката освен от въздух (който в конкретната история не е осигурен) се нуждае от пространство за движение. мисля че отглеждането на балкон е мъчение. може би с достъп до балкон имаш пред вид. но тук не става въпрос за това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.