Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 04.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Това пък какво беше?!  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано03.10.06 22:54



Преди няколко дена забелязах на главичката на Локи някакво странно образувание. Между ушичките, малко по-назад. Абе на темето, да речем. Та това "образувание" беше топчесто, сравнително твърдо, с големината на зрънце леща. Подкожно, движеше се, но все си стоеше на същото място. Имам предвид не беше свързано с костта, само под кожата. Смятах да я водя на лекар, но това "нещо" изчезна

Няма го, колкото и да го търся! Майка ми каза, че е някакво мастно образувание и сигурно се е разнесло. Някой има ли представа какво може да е?

Кой ме питаше за аеробиката на Кармен Електра? Драсни една ЛБ

Тема Re: Това пък какво беше?!нови [re: Morrighan]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано03.10.06 23:12



странно, но абсолютно същото се беше появило на малката. и само си се махна. като описание по идентичен начин беше...



Тема Re: Това пък какво беше?!нови [re: deni112]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано03.10.06 23:14



Ама пак ли на главичката? И преди колко време е било това? Имам предвид нали не се е появявало втори път?



Кой ме питаше за аеробиката на Кармен Електра? Драсни една ЛБ

Тема Re: Това пък какво беше?!нови [re: Morrighan]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано03.10.06 23:16



да, на главичката отгоре, точно между двете ушета. даже в първия момент си помислих, че й изкача кост като на кучетата. мина й от самосебе си за седмица. нещо като пъпка стоеше, движеше се и беше твърдо. но отдалеч не си личи. в смисъл личи си само като го напипаш



Тема Re: Това пък какво беше?!нови [re: deni112]  
Авторaqua (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 23:21



По хората се образуват мастни такива, не знам дали се разнасят сами. На баща ми му го оперираха.
Лимфен възел ? (ама май там няма логика)



Тема Re: Това пък какво беше?!нови [re: deni112]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано03.10.06 23:24



И сестра ми така си помисли. Аз пък реших, че са й сложили чипче

Извънземните, нали разбираш

Кой ме питаше за аеробиката на Кармен Електра? Драсни една ЛБ

Тема Re: Това пък какво беше?!нови [re: Morrighan]  
Автор insektor (куку)
Публикувано04.10.06 10:38



Не ви ли мина през ума, че може да е хематом, който може да се е получил ако котето се е ударило. Те май често си удрят главите.



Тема Re: Това пък какво беше?!нови [re: insektor]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано04.10.06 13:41



при мен е твърде вероятно да е това. малката постоянно си удряше главичката в един шкаф, зад който обичаше да дебне. и сега какво? дали е било опасно? аз така и не я заведох на вет.



Тема Re: Това пък какво беше?!нови [re: Morrighan]  
Автор tanislava (върти-опашка)
Публикувано04.10.06 16:40



няма страшно - и на Марти преди месец му се беше образувало такова топченце под козинката до задното краче и аз в паника го заведох в Анимо. там го огледаха щателно и заключиха, че е мастно образувание, не е опасно и само ще си изчезне. Аз, така малко с подозрение подходих и редовно го проверявах и един ден установих, че никакси вече го няма :) Така че спокс ;)



Тема Re: Това пък какво беше?!нови [re: tanislava]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано04.10.06 19:52



Слава Богу! А така се стреснах в началото

Кой ме питаше за аеробиката на Кармен Електра? Драсни една ЛБ


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.