Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 27.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хора!!!нови  
Автор rapidfire (магьосник)
Публикувано07.09.06 15:57



Нека да докажем че можем и да бъдем човеци!


Неизвестен изрод е извадил очите на малко котенце. За щастие животинката е жива, но си търси дом и стопани, достатъчно сърцати за да я приемат такава каквато е.
За спрaвки - пишете бележки на
no_bs
Казват че животните нямали душа. За мен това е лъжа неподелжаща на оспорване. Но дали ние имаме души? Това следва да се докаже.

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: Хора!!! [re: rapidfire]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано07.09.06 16:58



Каквото и да кажа,ще е много меко за подобно изродско деяние...

Бих била безкрайно удовлетворена и щастлива да можех да осиновя точно такова изстрадало животинче(и моите котки са прибирани от улицата,след като са претърпели ужасни неща,макар и не чак това...),но в момента с 3 котки и 2 кучета просто ми е невъзможно.Убедена съм,че сърцата на хора в този клуб ще се отворят за това същество и ще има и такива,които ще са в състояние да му предложат дом.Горещо се надявам на това.



Тема Re: Хора!!!нови [re: rapidfire]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано07.09.06 17:50



Аман от уроди вече.Това лято буквално се разсипах да търся домове за котета и то все в някакво гадно положение.Вчера срашно се ядосах на един (извинете) дъртак буквално.Няма да описвам случката.До болка банална е.Жалко,че живея далеч.Може би щях да измисля нещо







Тема Re: Хора!!!нови [re: morska valna]  
Автор vikikat ()
Публикувано07.09.06 23:09



Как е възможно да има такива същества, не мога да га нарека човек, той просто не е такъв....Какво ли има в тялото си на мястото ва сърце ? Сигурно камък. И той ходи сред нас, и може би е баща, и сигурно има майка.....Но със сигурност не е човешко същество, щом може да прояви такава жестокост към едно невинно малко създание. Имам две котки и не мога да взема още едно за съжаление

. Дано някой приюти горкото животинче ! Имам приятел, който в къщата си гледа 28 !!!!!!!!! котки и едно от тях се роди сляпо, но добре се справя с ежедневието. Дано и това мъниче има късмет ......



Тема Re: Хора!!!нови [re: rapidfire]  
Автор Gatofilla (стара коткарка)
Публикувано08.09.06 01:02



Пускай по сайтовете, обявата звучи много добре, но малко повече подробности, в смисъл, че котето може да се приспособи за нормален живот в апартамент.
Нали знаеш всичките линкове за обяви.
Ех, и аз скоро месец ще стане, всеки ден возя болничко коте на вет...





Тема Re: Хора!!!нови [re: Gatofilla]  
Автор vikikat ()
Публикувано08.09.06 01:16



На моята Вики дясното оченце е зачермено и много сълзи и слагам капки Tobrex и ми е криво за нея, а като прочетох за това мъниче, осакатено от някакво същество, то не може да е човек, направо се разстроих. Що за зверове ходят сред хората? От какво ли е лишен, че може да прояви такава жестокост? В този момент си мисля за Хитлер и газовите камери. И как ли егледал мъките на тази малка душичка?
Ама и аз май съвсем се разкисвах, ама ме боли за всяка несправедлива болка. Дано има късмет мъничето и да се намерят стопани за него





Тема Re: Хора!!!нови [re: rapidfire]  
Автор MechoPuh. (новак)
Публикувано08.09.06 10:11



Искам да пусна обявата в 2-3 други форума, но за целта моля ви дайте поне някакъв мейл, на който хората да могат да се свържат с no_bs, защото не зная дали ще имат желание да се регистрират тук, а няма как иначе на ЛС .....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.