Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 04.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Черен котарак  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано08.08.06 15:03



Здравейте!

На два пъти ми обещават черен котарак и два пъти работата нещо се разсъхва.
Има ли някой от Пловдив, който е готов да подари или продаде чисто черен мъжкар. Не държа на порода. Важен е цветът - черните животни са ми слабост



Обещавам да бъда сериозен стопанин.

Ако някой има предложения - нека пише или се обади на мобилен телефон: 089 6151579 (Станислав)




Тема Re: Черен котаракнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор MechoPuh. (непознат )
Публикувано08.08.06 15:14



Mischel и Emetic предлагат точно черни котарачета - София и Пловдив не са толкова далече. Не може ли да се разберете нещо за транспорта?



Тема Re: Черен котаракнови [re: MechoPuh.]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано08.08.06 15:23



С Emetic се бяхме разбрали, но нещо не се получи работата


Поне за сега не се получава.
Верно е, че София и Пловдив не са далеч, но аз скоро път натам нямам (София не ми е честа дестинация).




Тема Re: Черен котаракнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор MechoPuh. (непознат )
Публикувано08.08.06 15:31



A Mischel ..... темата за черното котараче нахапано от кучета малко по-надолу. То сигурно вече се оправило.



Тема Re: Черен котаракнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано08.08.06 15:59



здравей, имам 3 чисто черни мъжки котарачета. от В. Търново съм, но ако имаш сериозни намерения ще направя всичко възможно да ти го донеса до Пловдив. двете са на около 2 месеца, хранят се сами, третото го намерих без майка, току-що прогледнало. вече е стабилизирано, но все още не може да се храни само. характера му още от сега се проявява. страшен лакомник е, не иска да пие мляко, а само бульон.

ако решиш нещо мога да ти изпратя снимки и на тримата и както казах ако имаш сериозни намерения ще намеря начин да се домъкна с котака до Пловдив.



Тема Re: Черен котаракнови [re: deni112]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано08.08.06 16:06



Благодаря ти.
Може да ми пратиш снимки на


Иначе може да се разберем за нещо средно - например, среща в Казанлък




Тема Re: Черен котарак - ей, блазя ви!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Gatofilla (стара коткарка)
Публикувано08.08.06 16:57



Ами блазя ви и на двамата - от толкова хубави градове сте, и ще се срещнете по средата в един още по-хубав...





Тема Re: Черен котаракнови [re: deni112]  
Автор ofika (отнесена)
Публикувано08.08.06 18:00



Дени, имам предложение. Давам пари за пътуването, а на връщане минаваш през София и транспортираш една котка оттам за насам. Мога да я гледам, но не мога да отида до там – заета съм.
Всъщност ако някой от вас може да помогне и да я прибере.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.