Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 17.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какво поколение расте бе......  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано01.08.06 19:44



Пускам този си постинг и тук,защото не знам какво направя:

Днес случайно се натъкнах на групичка деца около 9 годишни да бродят из целия комплекс и да събират де що намерят малки котенца в една чанта.Те живеят в съседен блок и малко ги познавам,но никога не бях виждала такова нещо.Те ги измъчват,а родителите им гледат през терасите и нехаят.Успях да взема всички котенца,но сега незнам какво да ги правя.10-на са и са едвам прогледнали,а наоколо няма котки майки.Никой не иска коте в дома си,а аз живея в едностаен и имам куче.Седя,гледам ги и се чудя как да постъпя








Тема ??????нови [re: morska valna]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано01.08.06 19:46



Защо събираха децата котета? Това е като филм на ужасите!



Тема Re: Какво поколение расте бе......нови [re: morska valna]  
Автор ofika (отнесена)
Публикувано01.08.06 20:02



А някое мазе няма ли наблизо? Или друго безопасно място. Не мога да повярвам, че ги измъчват. Да намерят случайно някое беззащитно животно и да упражнят тормоз върху него не е необичайно за нашите географски ширини и ценности, но да го правят организирано с цел измъчване не ми се иска да го повярвам.

.



Тема Re: ??????нови [re: evgenia_hristova]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано01.08.06 20:04



Ами търсят си занимавка за лятото.Това,което видях кара кръвта ми още да кипи.Могат колела да карат или нещо друго да правят,но някой се сетил да събират котета









Тема Re: Какво поколение расте бе......нови [re: ofika]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано01.08.06 20:08



Ами аз също не можах да повярвам на очите си,а сега се чудя как да постъпя с тия мъничета.Нищо не ми ражда главата,много са мънички









Тема Re: Какво поколение расте бе......нови [re: morska valna]  
Автор ofika (отнесена)
Публикувано01.08.06 20:17



Успокой се и изчакай да се стъмни. Майките ще започнат да търсят малките. Мяукат много особено - нажалено и настойчиво, само не знам как да и предложиш точно нейните.


Не знам как се държат градските котки, но на село дори 3-4 седмици след като са ги изгубили (ако става въпрос за 20-30 дневни котета) продължават да ги викат.



Тема Re: Какво поколение расте бе......нови [re: ofika]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано01.08.06 20:26



Лошото идва от там,че са от ралични места вземани

Гледала съм котки в къща и знам как си търсят малките.А и децата са ми много "обидени" и никое не казва от кой район на комплекса са.Ако имах поне малко инфо,точно това щях да направя,но за съжаление нямам и точно за това си гърча мозъка






Тема Re: Какво поколение расте бе......нови [re: morska valna]  
Автор Mнeмoзинa (всичко забравям)
Публикувано01.08.06 20:37



Обърни се към коткарите, които живеят близо до вас. По мои наблюдения във всеки блок има по една състрадателна жена, която храни уличните котки и обикновено тя знае къде да ги намери. Гаражните магазинчета и кръчмета също се възможен информационен източник.

Друг, който може да ти помогне, са деца извън наблюдаваната от теб компания.

Успех!

Ужас, какви хора само!



____________

Panta rhei...



Тема Re: Какво поколение расте бе......нови [re: morska valna]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано01.08.06 21:38



Ако тези деца наистина са измъчвали котета мисля, че проблема е много по голям от 10 котета. Ще ти се наложи да говориш с родители или не знам, какво но тези деца трябва да разберат колко лошо са постъпвали



Тема Re: Какво поколение расте бе...... [re: morska valna]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано01.08.06 21:58



в статичната тема има линкове към форуми-пускай обяви че им търсиш дом. няма да намериш за всички вероятно но пак е нещо. не мисля че е безопасно да ги върнеш на същото място....
а говоренето с родителите мисля е належащо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.