Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 24.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Най-прясна диагнозанови [re: Gatofilla]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано14.07.06 18:46



стискам палци да се оправи котьо и ако се решите на операция да мине по вода. И аз съм губила по тия причини котак и със свито сърце четях до тук какво става с животинката;) сега треперя над змея-горянин къде и колко пишка, въпреки че не е имало сигнали за пикочно-бъбречни проблеми.
за Амивет - засрами ме направо, на 100 метра съм и да не знам че имат вече ехограф... ама то не сме ходили (да чукна на дърво) от октомври-ноември някъде.

To those who understand, I extend my hand
To the doubtful I demand, take me as I am


Тема Re: Най-прясна диагнозанови [re: gamina]  
Автор Gatofilla (стара коткарка)
Публикувано15.07.06 00:06



Ми то си е за страх, наистина, усетих че ме хваща вече параноя. Преди няколко часа ми се обадиха с предложение да ходим на вила за два дни, съгласих се със свито сърце, защото почвам да си броя - от кога последния път е пишал, и колко ще мине докато ме няма. Вечерта видях прясна голяма локва в банята, на неговото си място, и се успокоих. Значи до утре вечер мога да съм спокойна. А ако и утре заран видя една локва, ще съм спокойна и за неделя.
Ехографа в Амивет е малък, но върши работа. Само следобед работи, когато доцента е там, той е там след 12. Ехография на един орган струва 10 лв., ако събереш два органа, например мехур и бъбреци - 20.
Хубаво ви е кварталчето, аз го изучих, уви, като се мотам там и чакам ред, с клетката до краката ми. Оня ден прекарах два часа пред магазинчето отсреща, на маса, в компания на едни странни личности в работни дрехи, те пиеха мастика, замаскирана в кока-кола, а аз си пиех бирата, с Котьо в краката ми, запрян в клетката. И кво стана - аз пия бира, а Котьо се попика в клетката, та не му беше ясна ехографията при тоз празен мехур.
И вече си знам - Дойран, тук-там, откъде да хващам такси... така и София обикваме...



Тема Re: Най-прясна диагнозанови [re: Gatofilla]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано15.07.06 11:52



ами ние последно (като се кастрирахме) нямаха ехограф, после за изследванията евентуално за астма (което за щастие се размина) пак нямаха още ехограф и рентген и пак се наложи за рентгена да се ходи при оная откачената на Красна поляна... радвам се че се развиват и ако не дай боже нещо се наложи имат оборудването.

To those who understand, I extend my hand
To the doubtful I demand, take me as I am


Тема Re: Омръзна ми да издоявам пикочни мехури, с извиннови [re: PanTer]  
Автор nevenadimova@abv.bg (непознат )
Публикувано03.02.16 15:15



Може ли да ми дадете рецептата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.