Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 01.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Раздавам котенца [re: secretgarden]  
Автор PanTer ()
Публикувано26.06.06 15:20



Те сами ще започнат да си акат. Като започнат добре да си стоят на крачетата вече можеш да им покажеш тоалетната.

А другите 2? Докъде стигна с тях?
Смрадлика имаш ли?
Имай предвид, че очички, ушички, нослета и дупета трябва да са чистички.



Тема Re: Раздавам котенца [re: PanTer]  
Автор secretgarden (новак)
Публикувано26.06.06 15:24



Не мога сега и дупета и очета да чистя....ще ги храня, масажирам коремчетата и ще се опитам да ги изпишквам, ако оживеят - добре, ако ли не- не......Вече ги мразя, че не мога да обръщам внимание на детето си заради тях и то само върви след мен и реве............ще имат късмет ако не ги изхвърля........съжалявам, но вече така се чувствам.....
Иска ли ги някой от вас



Тема Re: Раздавам котенца [re: secretgarden]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 15:24



Ами последните котета на около 15 дни вече нямаше нужда да правя каквото и да е по тях - те си вършеха всичко сами. Но наиситна при всяко котило е различно. Само внимавай да не се получат рани там че лесно се инфектират. И не натискай коремчето много защото може да стане лошо.



Тема Re: Раздавам котенца [re: emetic]  
Автор secretgarden (новак)
Публикувано26.06.06 15:25



Благодаря, ще се опитам



Тема Re: Раздавам котенца [re: secretgarden]  
Автор PanTer ()
Публикувано26.06.06 15:28



Работата не върви добре, ако си ги намразила.
Това с отворите ти го написах, защото е показател за здравето на котета. Пази детето от тях. Все пак не са родени в къщата ти от домашната ти котка.
Дано се намери кой да ги вземе.
Ти си от София, пердполагам?



Тема Re: Раздавам котенца [re: PanTer]  
Автор secretgarden (новак)
Публикувано26.06.06 15:29



Да, от София съм....искаш ли ги?
Има ли зоомагазин, където взимат такива малки изоставени котета?



Тема Re: Раздавам котенца [re: secretgarden]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 15:30



Уффф пак питам. Icq или поща имаш ли. Ако имаш ми пиши - коте ще ми е трудно да взема но мога да се опитам да намеря кои да ги вземе. И определено мога да дам по разионални съвети от глупостите които пуишат някои хора. Не им прави нищо на очите. И няма страшно. И далеч не трябва толкова време да се занимаваш с тях. Всичко до сега е супер и няма страшно. Големи са - ще оцелеят. И ги снимай сладурите.



Тема Re: Раздавам котенца [re: secretgarden]  
Автор secretgarden (новак)
Публикувано26.06.06 15:31



Имам още един въпрос, че нещо не разбрах.....кога да ги масажирам- преди следващото хранене или след последното ....защото като се нахранят веднага се оклюмват да спят



Тема Re: Раздавам котенца [re: secretgarden]  
Автор PanTer ()
Публикувано26.06.06 15:31



Не съм от София. Затова те и попитах от къде си.
Не мисля, че ще намериш зоомагазин, който да вземе такива малки бебчета.





Тема Re: Раздавам котенца [re: secretgarden]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 15:32



в зоомгазин няма да оживеят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.