Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 08.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Интересно,нови [re: secretgarden]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано02.07.06 12:40



Въпросът е,че ако съвсем спре да се храни при едно малко котенце това не може да не е симптом на някакво заболяване и тогава не е лошо да бъде прегледано от ветеринар.Малките същества много бързо се обезводняват и т.н.Дано обаче всичко е наред!



Тема Re: Интересно,нови [re: nbb]  
Автор azzi6 ()
Публикувано03.07.06 09:22



абе то всеки организъм си реагира различно на жегите, и при хората е така. моята котка яде почти двойно, но не пие повече вода. има значение и дали ще се разгонва скоро и т.н., знаеш. но при мъниците не е съвсем същото, те са си винаги гладни. може да яде малко по - малко, но няма начин да спре да яде, ако всичко е нормално...



Тема Re: Интересно,нови [re: secretgarden]  
Автор azzi6 ()
Публикувано03.07.06 09:26



ох...

за такова мъниче това си е опасно. дано е само временно. а ти взе ли котешко сухо мляко? все се надявам то да им помогне...



Тема Re: Интересно,нови [re: azzi6]  
Автор ike (некастриран)
Публикувано03.07.06 10:19



Абе я кажете от каде може да се закупи това котешко сухо мляко.
Вчера обикаляхме ама нямаха сухо.

Medice, cura te ipsum.

Мод: Имаш първо предупреждение да спазваш темата и да избягваш ироничните подхвърляния

Редактирано от Moд на 03.07.06 11:16.



Тема Re: Интересно,нови [re: ike]  
Автор azzi6 ()
Публикувано03.07.06 11:11



много смешно
ми - във вет. магазините, на РК, или друго. едва ли го взимат от мачки - кърмачки, но поне е съобразено с котешката природа



Тема Re: Интересно,нови [re: azzi6]  
Автор ike (некастриран)
Публикувано03.07.06 11:56



много смешно
ми - във вет. магазините, на РК, или друго. едва ли го взимат от мачки - кърмачки, но поне е съобразено с котешката природа

Не е смешно тъжно е.
Права си, едва ли го зимат от мачки , и от мачоци не го зимат.
Според мен зимат обикновено краве сухо мляко, лепат етикет котешко и готово зимат парите на лековерните. И не е съобразено с котешката природа
млякото не е само белтъци и въглехидрати в него се съдържат и анти тела
които пазят котетата. В нормалното мляко има и масло и масно разтворими витамини. Познай обезмасленото сухо мляко престояло кой знае колко месеца по рафтовете колко е "съобразено с котешката природа".
Хайде някой да ми даде саита на РК или на който и да е друг производител да видя какво съдържа простувутото "КОТЕШКО СУХО МЛЯКО".

Medice, cura te ipsum.


Тема Re: Интересно,нови [re: ike]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано03.07.06 12:08



има линк директно към сухото мляко на предната страница от темата.



Тема Re: а според мен ...нови [re: secretgarden]  
Автор Styx ()
Публикувано04.07.06 20:58



...просто момиченцето се е притеснило за теглото си и е минала на по диетична храна



Все женски котки съм имал и нали са женски - проявяват си капризите като мацки!

Една малка водка е полезна във всякакви количества!

Редактирано от Styx на 04.07.06 21:02.



Тема Re: ако си от софиянови [re: ike]  
Автор Styx ()
Публикувано04.07.06 21:19



тръгваш от пл. Славейков към бул. България (в момента изключих как се казва тази улица)
и на около 100 метра след светофара на пл.Славейков в дясно в един блок по навътре срещу пазарчето има зоомагазин. Там със сигурност съм виждал сухо мляко и целия асортимент на роял кенин.

Една малка водка е полезна във всякакви количества!


Тема Re: ако си от софиянови [re: Styx]  
Автор MechoPuh. (непознат )
Публикувано05.07.06 10:11



Предполагам, че говориш за магазинчето на Граф Игнатиев, което наистина се намира точно срещу пазара за плодове и зеленчуци. Намира се в участъка м/у пресечките 6-ти Септември и Шишман

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.