Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 09.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Раздавам котенцанови [re: Pandacat]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано29.06.06 22:01



колко струваше това което ти взе и колко време изкара с него за 1 коте?



Тема Re: Раздавам котенцанови [re: Endaksi]  
Автор Pandacat (новак)
Публикувано29.06.06 22:41



Не помня точно колко струваше, някъде към 17-18 лв, но беше доста голяма кутия, даже ми остана повечето, все пак едно коте не изяжда кой знае колко.



Тема Re: Раздавам котенцанови [re: secretgarden]  
Автор secretgarden (минаващ)
Публикувано30.06.06 13:00



Ето какви имена им се паднаха....намерих ги на 25-ти , когато по църковния календар празник имат освен всички български светии ( Вси Светии , ама по нашенски ) и Феврония, Прокопий Костурски и Дионисий
Това са и имената на котетата, по съвпадение, защото според мен са 2 мъжки и едно женско.......Може да ви се струват странни, но котката прави името, както се казва, така че след време Феврония може да е едно от най- симпатичните имена за котка.........

Веднага утре ще отида да взема от котешкото адаптирано мляко.......и без това трябва нова каишка за кучето ( открития виновник за бълхата ) и антибиотик за едната ми рибка....


Иначе резултата от новия вид хранене е впечатляващ....до вчера бяха като лейки....непрекъснато им се стичаше от дупетата жълта вода....откакто се храним с козето кисело + адапте , акането рязко секна....даже още не са акали, но няма да ги насилвам, че дупенцата им са разранени........Мъркат и са доволни от живота....Спят вечер от 23 часа до 9 сутрин........



Тема Re: Раздавам котенцанови [re: secretgarden]  
Автор secretgarden (минаващ)
Публикувано01.07.06 09:27



Акито на котенцата е нормално- хомогенна жълта каша.....Постепенно намалявам козето и ще премина изцяло на адапте и като купим котешкото- на котешко

Момиченцето не харесва козето и почти спря да се храни....момчетата така се тъпчат, че ще се пръснат, а тя не иска да яде.......толкова е мъничка и крехкичка, а те стават големи хулигани......След ядене започва едно боричкане, дращене , хапане ( макар да нямат зъби ) и пищене....А тя в повечето случаи стои отстрани и мърка



Тема Re: Раздавам котенцанови [re: secretgarden]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано01.07.06 14:18



Поздравления!

Само това с момиченцето не ми стана ясно-как,котенцето изобщо ли отказва да се храни?Дали това не е признак за някакво заболяване?Или просто предпочита друго мляко?



Тема Re: Раздавам котенцанови [re: Josefine]  
Автор secretgarden (минаващ)
Публикувано01.07.06 15:19



Незная, сега изцяло с адаптирано ги храних, хапна повече от друг път, но далеч по- малко от другите котаци.може да е от жегата....или не ?



Тема Re: Раздавам котенцанови [re: secretgarden]  
Автор azzi6 ()
Публикувано01.07.06 16:25



по - вероятно няма нищо общо с температурите навън. моя писан се роди пак в горещо време, но не е имал проблем с апетита.
мисля, че проблема е в млякото. това е адаптирано за бебета, не за котета, нали? млекцето за бебета/кравето/овчето/козето/за котета и т.н. е доста различно, знаеш и сама. ако не е достатъчно хранително котетата ще ядат колкото се може повече, мисля че това става при вас. ако имаш възможност вземи им котешко, според мен ще се оправят всичките...
успех, ти си майка - героиня



Тема Re: Раздавам котенцанови [re: secretgarden]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 20:15



Не е от жегата. Внимавай съвсем да не спре да яде.



Тема Интересно,нови [re: emetic]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.07.06 09:55



как решихте, че не е от жегата ? Може при малките котки да е по-различно, но ако съдя по моята, тя почти не яде, когато е жега. Може и два дни нищо да не хапне, а когато се разхлади, си наваксва. Наистина при малките котки това не е желателно, но насила можеш ли да ги нахраниш ?





Тема Re: Интересно, [re: nbb]  
Автор secretgarden (минаващ)
Публикувано02.07.06 11:32



Ами- не....и аз се замислих над това как да внимавам да не спре да яде....нищо не мога да направя ако тя така реши...просто мога да се надявам да започне да се храни по- добре и това е. Благодаря ви пак...за интереса и грижата


Супер сте




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.