Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 25.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема спешна нужда от помощ за 2 котетанови  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано12.06.06 20:44



в един "кучкарник", води се хотел за дом любимци, но де факто е само за кучета отнякъде са се появили 3 котета на по месец. собственикът има 5 кучета, които за разлика от другите се разхождат свободно. ротвайлера вече е убил едното коте. другите две някак си са оцелели. на около месец са, ходят и виждат. но били кожа и кости. очевидно не се хранят. не се знае нищо за майка им. спешно моля ако някой може да приюти поне едно от тях или и двете. аз поемам разходите и кампания за осиновяване. обещавам до 2-3 седмици да им намеря дом. разходите за храна и тоалетна и обезпаразитяващи ще платя аз. нужен е само подслон. не вярвам да оцелеят. собственикът няма да се грижи за тях. тези дни ще ида да видя какво е положението, но съм с нова съквартирантка и наистина ще ми е трудно ако ги взема. едва я убедих, че няма да има проблем с моите. моля за помощ........



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано12.06.06 20:50



Аз мога но съм от Русе



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано12.06.06 20:54



Много тъжно ми стана от това,което про4етох,но ,за съжаление не мога да ти помогна.Най-малкоят проблем биха ми били разходите за подобни мъни4ета.Ве4е сме с 4 домашни любимеца и това ми е таванът.Дано някой друг измисли нещо.Много съжалявам.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: evgenia_hristova]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано12.06.06 20:56



благодаря ти! но трудно ще им търся дом от сф за русе. не знам какво ще стане......не виждам никакъв шанс да оцелеят там. дори не знам досега как са още живи. песовете освен ротвайлери са някакви мастиви, огромни са.......и са на свобода, а отделно по клетките е пълно с всякакви други кучове, породисти, малки големи, всякакви. положението е трагично просто



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано12.06.06 21:01



Аз наистина бих взела едното, ама няма как............а имам желание. Успех на котетата и на теб в кампанията по осиновяването



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Megas ()
Публикувано12.06.06 21:02



до утре мога да ви кажа дали мога да уредя транспорт до Русе в сряда

Nice!


Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: evgenia_hristova]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано12.06.06 21:04



понеже не разбрах - би го взела временно или за постоянно, за тебе си?



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано12.06.06 21:28



аз лично мога да ги доставя на адрес във велико търново и околността. ако случайно се намерят ПОСТОЯННИ кандидати от областта. знам ли откъде може да им излезе късмета.....



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано12.06.06 23:00



котетета ги вземам аз утре за около 3 дни ( толкова ми отпуснаха), след което ги взема Мечопух пак за около 3 дни. ако някой може да помогне след това нека пише. стискайте палци да се намерят стопани по-бързо. убедих се, че ако животното има късмет никой не може да му попречи да има втори шанс.


пс. все повече се убеждавам, че Мечопух е една невероятна жена. помага на толкова много животинки, къде лично, къде финансово ( не по-малко важно). Благодаря ти, Мария.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автордeни (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 00:17



лоши новини, оказа се, че човекът сам си ги е взел с цел - да му гонели мишките. въпроса е, че с толкова много кучета наоколо котките не оцеляват. имало е и предишни котки - всички били изядени. оказва се и че трябва да го убеждаваме да ни ги даде. само че той по същата логика утре ще вземе нови котета. казаха ми да съм го убеждавала да не взема повече. за мен това е абсолютно загубена кауза............вече не знам какво да кажа и направя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.