Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 22.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема спешна нужда от помощ за 2 котета  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано12.06.06 20:44



в един "кучкарник", води се хотел за дом любимци, но де факто е само за кучета отнякъде са се появили 3 котета на по месец. собственикът има 5 кучета, които за разлика от другите се разхождат свободно. ротвайлера вече е убил едното коте. другите две някак си са оцелели. на около месец са, ходят и виждат. но били кожа и кости. очевидно не се хранят. не се знае нищо за майка им. спешно моля ако някой може да приюти поне едно от тях или и двете. аз поемам разходите и кампания за осиновяване. обещавам до 2-3 седмици да им намеря дом. разходите за храна и тоалетна и обезпаразитяващи ще платя аз. нужен е само подслон. не вярвам да оцелеят. собственикът няма да се грижи за тях. тези дни ще ида да видя какво е положението, но съм с нова съквартирантка и наистина ще ми е трудно ако ги взема. едва я убедих, че няма да има проблем с моите. моля за помощ........



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано12.06.06 20:50



Аз мога но съм от Русе



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано12.06.06 20:54



Много тъжно ми стана от това,което про4етох,но ,за съжаление не мога да ти помогна.Най-малкоят проблем биха ми били разходите за подобни мъни4ета.Ве4е сме с 4 домашни любимеца и това ми е таванът.Дано някой друг измисли нещо.Много съжалявам.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: evgenia_hristova]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано12.06.06 20:56



благодаря ти! но трудно ще им търся дом от сф за русе. не знам какво ще стане......не виждам никакъв шанс да оцелеят там. дори не знам досега как са още живи. песовете освен ротвайлери са някакви мастиви, огромни са.......и са на свобода, а отделно по клетките е пълно с всякакви други кучове, породисти, малки големи, всякакви. положението е трагично просто



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано12.06.06 21:01



Аз наистина бих взела едното, ама няма как............а имам желание. Успех на котетата и на теб в кампанията по осиновяването



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Megas ()
Публикувано12.06.06 21:02



до утре мога да ви кажа дали мога да уредя транспорт до Русе в сряда

Nice!


Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: evgenia_hristova]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано12.06.06 21:04



понеже не разбрах - би го взела временно или за постоянно, за тебе си?



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано12.06.06 21:28



аз лично мога да ги доставя на адрес във велико търново и околността. ако случайно се намерят ПОСТОЯННИ кандидати от областта. знам ли откъде може да им излезе късмета.....



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано12.06.06 23:00



котетета ги вземам аз утре за около 3 дни ( толкова ми отпуснаха), след което ги взема Мечопух пак за около 3 дни. ако някой може да помогне след това нека пише. стискайте палци да се намерят стопани по-бързо. убедих се, че ако животното има късмет никой не може да му попречи да има втори шанс.


пс. все повече се убеждавам, че Мечопух е една невероятна жена. помага на толкова много животинки, къде лично, къде финансово ( не по-малко важно). Благодаря ти, Мария.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автордeни (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 00:17



лоши новини, оказа се, че човекът сам си ги е взел с цел - да му гонели мишките. въпроса е, че с толкова много кучета наоколо котките не оцеляват. имало е и предишни котки - всички били изядени. оказва се и че трябва да го убеждаваме да ни ги даде. само че той по същата логика утре ще вземе нови котета. казаха ми да съм го убеждавала да не взема повече. за мен това е абсолютно загубена кауза............вече не знам какво да кажа и направя



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: дeни]  
АвторMorri (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 00:23



Ами кажи му да си държи песовете настрана





Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автордeни (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 00:38



най-лошото е, че котета ги е взел от ветеринарка, която също ги намерила, но не можела да ги задържи повече.................оправданието беше "тя не знаел какво ще им се случи"...............

нямам думи



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: Megas]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано13.06.06 09:02



Мога да взема за постоянно, но само едното коте. В момента нямам кой знае какви условия, но ако може да се уреди транспорта му ще го приютя и ще се грижа за него. Въпросът е, че до Търново или друг град не мога да отида



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: evgenia_hristova]  
Автордeни (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 09:36



ами супер, ако наистина можеш и искаш да го вземеш за постоянно транспорта ще го уредим. котето се намира в сф. днес ще ида да ги прибера, ще направя снимки да го видиш все пак и ако още имаш желание да го вземеш до седмица ще гледам да ти го изпратим. казаха ми, че били светли със сиви петна. помисли си и пиши пак дали си сигурна :)))))



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: дeни]  
Автор MewtheCat (spellsinger)
Публикувано13.06.06 12:03



Говорете с него да си вземе възрастни котки. Има достатъчно по обявите - една възрастна котка може да се пази и да лови мишки. Едно малко коте не може да лови мишки. Трябва му мин година. Обяснете му как се гледа котка. Повечето хора не ги забелязават за това се държат лошо с тях - накарайте го да ги види че са не по малко шантави и от кучетата. И най-вече да си вземе голям котарак - 1 или 2 най-добре. Няма да има мишки, няма да има изядени котки.

'Cause I Am Nothing...


Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: MewtheCat]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано13.06.06 12:52



там има котарак. наричат го "шампион по оцеляване" . него поне съм го виждала. не се слиза по земята, стои само на покрива. не знам с какво се храни, вероятно с остатъци. слабичък и проскубан, но поне жив
иначе човекът не дава котетата. днес говорих с него. искал да си ги отгледа, каквото и да значи това. дано имат късмет.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор MewtheCat (spellsinger)
Публикувано13.06.06 13:33



Мммм искаш ли помощ за преговорите. Ще си водя няколко по големи и яки познати?

Ако се откажеш - поне отиди да ги нахраниш няколко пъти. Един мъник така за моя изненада оцеля - с малко помощ.

'Cause I Am Nothing...


Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: MewtheCat]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано13.06.06 13:40



ще ида, пак ще говоря с него. намериха се и хора, които да ги приютят временно. но ако не ги даде аз нищо не мога да направя освен да им занеса котешка храна с надеждата да им я дава



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано14.06.06 11:50



Какво стана? Този човек ще се грижи ли за тях или не? Съжалявам, но не разбрах точно какво е последното решение за живота на котетата. И не можах по рано да пиша, защото ми забива.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: evgenia_hristova]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 12:27



Този "човек" е повече от ясно, че ще се "грижи" за котетата както и до сега - ще ги чака да почнат да ловят мишки за прехраната си, ако изобщо оцелеят сред кучетата ......... Дано да си промени мнението и да ни ги даде!



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: evgenia_hristova]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано14.06.06 12:40



говорих с него по тела, отказа да ги даде. не смятам случая за изгубена кауза все още. утре имам изпит и няма да мога да ида, защото хотела се намира в суходол. но се надявам след това да ида и лично да се опитам да го убедя. ако все още искаш едно от котетата мисля, че ще може да уредим някакъв транспорт за другата седмица че и по-късно вероятно. не знам и аз какво ще стане. колко км са от сф до русе?



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор MewtheCat (spellsinger)
Публикувано14.06.06 12:43



Да не става въпрос за този хотел-или ккавото е там



'Cause I Am Nothing...

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: MewtheCat]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано14.06.06 12:45



да, ако визираш текста най-отгоре. точно това е.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано14.06.06 12:48



може и друг вариант. мен ме е виждал човека, но ако някой друг отиде уж под предлог да види куче от обявите и види котетата може да се опита да ги вземе. според мен лесно ще склони пред непознат. и по тела не беше много убедителен, но просто не му се занимаваше. още повече че котетата му създавата и "трудности" защото се опитвал да ги затваря в клетките, но все се измъквали.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Авторп (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 12:54



ДО ЧЛЕНОВЕТЕ И СЪМИШЛЕНИЦИТЕ НА СДРУЖЕНИЕ "НА ТИ С ПРИРОДАТА":

В събота, 17 юни, 2006, от 14 часа ще се проведе доброволна акция в приют за бездомни кучета в квартал Суходол с цел подобряване условията на кучетата. Моля, носете си: работни дрехи, чували за боклук и ръкавици. За повече информация 0898 706836 Сергей


Колко му е докато се помага и чисти да се вземат и котетата. Ако има много хора ще е пълно с народ и едва ли някой ще забележи липсата им точно в този момент. Мушкаш уж боклуци в чувала и мушкаш и коте. Само давам идея. Щом човека е такъв инат и не ги дава доброволно





Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор MewtheCat (spellsinger)
Публикувано14.06.06 12:55



Хахаха "На ти с природата" ... май само за кучета става въпрос. Явно котките не са животни и могат да правят с тях каквото си искат?
Аз ще взема котетата ако няма кой друг.(С 8 съм в къщи - по добре някой друг да ги вземе, но ако няма къде да отидат ги взимам) Само да ги дадът. Котета на по месец да им ловят мишки.

Мамка им изроди.

'Cause I Am Nothing...


Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: п]  
Автор diavoli4kata (ro6la)
Публикувано14.06.06 19:29



Хихи това ме изкефи

Добра е идеята.

Любовта движи света,нека и се подчиним...

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: diavoli4kata]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано14.06.06 19:47



ми така е. но едва ли ще се съберат хора. ако искате дайте от тоя клуб да направим една хайка, за пол час само. ще му отвличате вниманието, някой грабва котетата, даваме сигнал и след половин час всички се изнасяме.

желаещи?





Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано14.06.06 22:39



За кога ставаше въпрос?

Че за какво са създадени хората на земята - за да угаждат на котките, разбира се!


Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: Morrighan]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 22:50



Събота, 2 часа доколкото помня.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: Morrighan]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано14.06.06 23:04



ако някой реши да ходи, да каже тук, да се организираме. аз лично няма да ходя да чистя ( сещате се по какви причини) . мислех да ида друг ден, само да ми мине изпита утре. лошото е, че се намира в суходол а до там се пътува доста с автобус. ние досега все с кола ходим. ако хората които използвам за превоз кажат, че отиват веднага ще ида.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: MechoPuh]  
АвторMorri (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 23:57



На изпит съм тогава



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор bboobbiikk (коткоманиачка)
Публикувано15.06.06 16:58



Аз мога да ги взема за известно време, стига да се погодят с моите 4 котки. Бих могла да ги гледам докато им намериш стопани на душиците. И тъй като рядко имам възможност да влизам в клуба, ще ти оставя телефона си на л.б.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор diavoli4kata (ro6la)
Публикувано15.06.06 20:52



както казах вече идеята кефи.За съжаление не съм в Бг иначе бих се разписала.Поне ще е вълнуващо

.Ако мислите че трябва дерзайте,и да не ви пука

Любовта движи света,нека и се подчиним...

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: bboobbiikk]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано15.06.06 21:00



благодаря ти. в неделя ще ходим. разбрах се с едни хора, които ще ходят да плащат за кучешки хотел. ако успея да ги взема ( дай Боже) ще се наложи да ги дам или на момичето от клуб Домашни любимци или на теб.
досега не ми се беше случвало да водя преговори за да взема коте. винаги съм била от другата страна. дано да се справим. стискайте палци.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано15.06.06 22:00



знам, че много от вас четат и форума в дог.бг и знаят за проблема с котките на спартак. току-що минах пак. има разкошна черна котка с невероятно зелени очи. прекрасна е! козината й блести. женска, не много едра, с прекрасна козина както казах. изглежда ми на не повече от година. има и още една, но тя не се дава. тази черната идва, но след много "пис-пис". галих я, социализирана е, но са много наплашени. не знам каква е била акцията, но непрекъснато стоят нащрек, оглеждат се, потреперват от всяка стъпка. крият се под платформата, върху която е построен ресторанта. нищо чудно отдолу да има и малки. поне тях да спасим ще е добре.

а ако някои харесва черни котки ( аз лично и обожавам ) - тази е прекрасен екземпляр.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Megas ()
Публикувано15.06.06 22:05



аз днес минах с маршрутка от там тамън два пъти. на обяд видях отгоре (над платформата както ти казваш) две котки и едно малко коте на месец-месец и половина. малкото коте е черно бяло, с преобладаващо бяло. бяха под една маса където бяха седнали хора. на връщане към 5 котки не видях. явно ако е имало акция (ако приемем че заради това са наплашени) е била в този интервал.

Nice!


Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано16.06.06 08:52



много съжалявам, но мисля че въпросът не свършва с приютяването на тези котенца.....ще има други на тяхното място





Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: ra1sa]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 10:20



Би могло и да няма други на тяхно място ..... от нас зависи.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: MechoPuh]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано16.06.06 11:18



зависи от "дебелите глави" на някои хора, които още вземайки коте го обричат....





Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор bboobbiikk (коткоманиачка)
Публикувано16.06.06 15:29



Стискам палци и чакам да ми се обадиш.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: bboobbiikk]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано16.06.06 22:34



хора, котето е чудно, почти изцяло бяло, с малко сивичко. ама приказно е. мъжко е. но е много малко още. мисля, че току-що е прогледнало и проходило. но е много общително и лигаво. майка му е като орлица. наблюдаваше ме подозрително, а по едно време мисля, че искаше и да ме нападне. опасна пумичка е.


ТЪРСИМ СТОПАНИ ЗА МАЛКАТА БЯЛА ТОПКА!



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Megas ()
Публикувано16.06.06 22:36



котето което аз видях беше със сигурност бяло с черно! явно са две

Nice!


Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: Megas]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано16.06.06 22:40



утре да го вземам ли сега? не знам какво да правя? стори ми се малко, но много щастливо - въргаляше се по гръбче и си играеше с един стрък трева. както казах почти бяло е, с малко сиво по главичката. очите му са сини - значи още суче. майка му много го пази. мислех днес да мина да го взема, но ресторанта беше пълен и не се виждаха котки. какво да правя?



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Megas ()
Публикувано16.06.06 22:45



според мен ако няма подсигурен постоянен дом не си заслужава да се взима. хубаво е ако ще се отделя от макй му да отиде при сериозни хора, които ще си го гледат за да не се стресира от смяна на къщи и стопани... в крайна сметка явно е щастливо. живота на улицата е много опасен наистина, но това е неговия живот и то е щастливо така. няма да се затрият котките, нито пък това ще е последното коте родено там. може да ме разпънете на кръст сега за това което пиша, но за мен котето (освен ако не се намери кой да го вземе-да го обича следващите 15-20 години) не трябва да бъде отделено от майка си за да бъде "спасено". малко ми прилича иначе на спасяването на индианците от амарикаците....



Nice!

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: Megas]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано16.06.06 22:52



и аз си мислех нещо такова. мисля утре да ида да го снимам първо и да пусна обяви. кой знае колко луда ще изглеждам вече пред персонала. някой не иска ли да дойде с мен? :))))) тъкмо ще пием кафе, ще се запознаем......
знаете ли обаче кое е лошото, фаталното даже. сега спартак е прочистен от тези "ужасно досадни" животни. обаче само след няколко месеца положението пак ще е същото. ще се множат и ще бъдат убивани. можем да ги кастрираме. това е решението според мен, но проблема е, че не могат да бъдат пуснати обратно още на същия ден. знаете за шевове и прочие. виждате как пазите домашнте си котки след операцията.

така че моля и призовавам - питайте познати, приятели, близкия вет кабинет, хотелите - могат ли да осигурят едноседмично пребиваване на котка след операция докато се възстанови. ще си платим естествено
ако не направим нищо след няколко месеца отново в реката ще има мъртви котки и котетата.
а аз не мога да пусна навън особено там котка след операция с още немахнати шевове.
дайте съвети?



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано17.06.06 22:23



2-те котета от хотела - днес е ходило момиче и също ги е поискало. човекът категорично отказва. мотивът - дори и да не ловели мишки, самото присъствие на котка там предотвратява появата на мишки. утре ще ходя аз. няма да нахалставам. ще им занеса храна. днес момичето не ги видяло. били затворени някъде.
котките от спартак - черната принцеса е разкошна, а малкото бяло пухче е приказно, питайте Мечо пух ако не ми вярвате. пихме кафенце днес с нея там. сервитьорът ни разказа някои подробности. имало е и още котета, но клиенти са ги взели. а иначе онези - избитите наистина са били избити. според неговите думи дошли са съмнителни дебеловрати индивиди от местната фирма и наистина са ги изловили с чували. просто не искам да си представям. затова е жизнено важно да се кастрират останалите 2 котки. въпросът е че няма къде да се настанят за следоперативното възстановаване.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано18.06.06 14:08



взехме ги! снимки по-късно





Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано18.06.06 14:28



О! Йееееееееееееееееее! Алелуя :))))))))))))))))))))))
Чакаме снимките





Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано18.06.06 14:54









в хотела:

Редактирано от deni112 на 18.06.06 15:00.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Megas ()
Публикувано18.06.06 15:45



гледам бързо са свикнали с новата обстановка и гледат много беладжийски

надявам се бързо да си намерят КАЧЕСТВЕНИ стопани!!

Nice!

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: Megas]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано18.06.06 15:57



на чисто и топло бързо се свиква, нали? и двете са момченца. търсим стопани. в 18.00 ще ги вземе едно момиче, което ми отговори от клуб домашни любимци. Лили се казва. искам сърдечно да й благодаря за жеста! Благодаря!!



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Megas ()
Публикувано19.06.06 13:49



извинявай ама аз нещо се обърках


това котетата от Спартак ли са или от хотела?

Nice!

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: Megas]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 13:56



Обяснимо е, че вече се объркваш

. Това се двечките от хотела.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор la_diabla (рошла)
Публикувано19.06.06 14:03



Браво,освободителке



Помагай без да очакваш нищо настреща,защото силата да помогнеш си получил също безплатно.

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: la_diabla]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано20.06.06 11:35



Това онези котета от които исках едното ли са? Защото темата започва да е страна?

Питам защото все пак ако получа едното трябва да знам да се подготвя. А и вчера без малко да прибера една бременна котка............



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: evgenia_hristova]  
Автор MewtheCat (spellsinger)
Публикувано20.06.06 11:56



Защо не я прибра? В домашни условия живот си живеят. Дейза като беше улична котка да не би сега по малко да спи нагръб с крака във въздуха? Тя и Дидката са ми най-възпитани и 1 проблем не са ми направили - не като 3-мата лйолйовци израсли у нас. Пък и гледането на бебета котета е наистина забавно. Особенно като се чудиш каде да се скриеш от тхя като се разиграят. Дейза до скоро не се качваше на високо, а в последно време покрай котетата не смее да слезне на земята. Ама те взеха да скачат та става сериозно.



ПП: Малко ми е притеснено ама котетата ми ми изглеждат малко прекалено едри за 2 месечни бебета. Ако прдължават да растът така на 3 месеца ще са 3 кг - при което ще ми е трудно да убедя някой бъдещ стопанин че това е 3 месечно коте.
Добре че имам някаква белешка от анимо и мануса за свидетел кога са родени че съвсем няма да ми вярват хората.

'Cause I Am Nothing...

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: evgenia_hristova]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 12:08



Да, точно тези са, от които искаше едното

. Но пък и бременната котка не е за пренебрегване . Ако решиш да я прибереш бъдещата мама само пиши тук. Ще е много благородно от твоя страна. Аз нямах време да говоря с Дени, та не знам още ще успеем ли да уредим нещо с транспорта. Само кажи какво си решила. А аз имам пресни снимки на палавниците от временния им дом и ще ги кача веднага след като успея да си вляза в пощата. А дано mail.bg си оправят проблема по-скоро.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: MechoPuh]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано20.06.06 19:25














още снимки на



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: evgenia_hristova]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано20.06.06 23:18



ако решиш, че искаш да вземеш едно от тях пиши. все ще намерим начин да ги транспортираме, макар че Русе никак не е близо. Megas, ти беше казал нещо за транспорт. нещо конкретно ли имаше предвид или....?



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: MewtheCat]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано21.06.06 08:15



ами там където беше тази котка я хранят и гледат, нищо че е улична. Бях решила да я прибера, въпреки, че е поне на 2 години и скоро ще ражда, но в последният момент се скри под 1 кола. Много се чудих дали да я взема!



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано21.06.06 08:17



Те са супер. Ибраво на теб. Ако решите избора е ваш - кое да е котето!



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор MewtheCat (spellsinger)
Публикувано21.06.06 12:08



Поздрави на фотографа.


Сега с тези снимки по всички форуми. И ако се окаже че искат повече котета от колкото имате за даване - препращайте към мен.

'Cause I Am Nothing...

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: MewtheCat]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано25.06.06 13:59



хора, започвам да се притеснявам. никой не ми е писал по обявите. сложила съм в почти всички сайтове. страх ме е да не злоупотребим с добротата на момичето, което ги взе.
manus, беше казал, че можеш да уредиш транспорт до Русе. важи ли още?



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано25.06.06 14:03



за съжаление не





Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано02.07.06 15:27



хора, жената може да задържи котетата само до неделя. стопани никакви няма. вече търсим село, на което да ги пуснем евентуално. нета прелива просто от обяви за малки котета. шанса да намерят стопани е нищожен. някой да има идеи, каквито и да са......



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано02.07.06 22:58



Дадох координатите ти на една приятелка, дето си търси мъжко коте

Наистина котета много, а и желаещи съм сигурна, че има, но къде да ги търся

Че за какво са създадени хората на земята - за да угаждат на котките, разбира се!

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: Morrighan]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано02.07.06 23:15



дали има желаещи, аз силно се съмнявам. и само да поясня момичето може да ги задържи до 9.07, тоест не до тази неделя, а до другата. моля ви, стискайте палци да намерим подслон, че направо не ми се мисли какво ще стане след 9.07



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано02.07.06 23:21



Желаещи има, повярвай ми. Нали и аз бях така! Искам коте искам коте и чаках едва ли не то самО да дойде при мен. Докато една колежка не ми каза, че нейна позната имала малки котенца. Не казвам, че повечето са неориентирани като мен, но и такива има...



Че за какво са създадени хората на земята - за да угаждат на котките, разбира се!

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано04.07.06 21:58



едното коте отива в къща във Враждебна при жена, която обичала животните, а другото в апартамент в Слатина при няколко момичета. понеже аз не съм вече в софия, намирането на дом стана доста задочно. а и времето много ни притиска. стискайте палци всичко да е наред



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано04.07.06 23:19



стискаме, тези котета преживяха достатъчно. Време е и на тях да им дойде късмета



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: evgenia_hristova]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано06.07.06 17:09



със съгласието на момичето пускам днешния мейл от нея по повод на това как се оправят котетата:

новините от котенцата са много добри . Рижичкото, което е във враждебна, се казва Ричи и дъщерята на онази жена толкова го е харесала, че са се гушкали и са спали заедно цяла нощ, т.е. котенцето засега е вътре в къщата, а не на двора! Сигурно постепенно то като изяви само желание ще го пускат и на двора. Аз също сам учудена, мислех, че ще го гледат основно навън, но виж как си имат късмет котенцата.Другото котенце вече се казва Мах и също се е адаптирало много бързо и лесно. само дето Поли каза, че като свършело работата в тоалетната и после си лягало отгоре и си играело... Иначе тя и другите много му се радват и каза, че засега е много кротичко. И двете котета не са се търсили и не са mqu4кали. те двете много се биеха и играеха, така че аз подозирах, че ще им се отрази добре раздялата помежду им.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано07.07.06 12:09



Звучи много добре!Дано наистина имат късмет котетата!

Между другото имат 2 любими за мен имена-имала съм куче с име Ричи и котарак на име Макс(обожавам това име),който,уви,изчезна от дома на родителите ми на 7-годишна възраст.Това бяха някакви мои лирически отклонения.Важното е котетата да са добре!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.