Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 24.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: MewtheCat]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано21.06.06 08:15



ами там където беше тази котка я хранят и гледат, нищо че е улична. Бях решила да я прибера, въпреки, че е поне на 2 години и скоро ще ражда, но в последният момент се скри под 1 кола. Много се чудих дали да я взема!



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор evgenia_hristova (пристрастен)
Публикувано21.06.06 08:17



Те са супер. Ибраво на теб. Ако решите избора е ваш - кое да е котето!



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор MewtheCat (spellsinger)
Публикувано21.06.06 12:08



Поздрави на фотографа.


Сега с тези снимки по всички форуми. И ако се окаже че искат повече котета от колкото имате за даване - препращайте към мен.

'Cause I Am Nothing...

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: MewtheCat]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано25.06.06 13:59



хора, започвам да се притеснявам. никой не ми е писал по обявите. сложила съм в почти всички сайтове. страх ме е да не злоупотребим с добротата на момичето, което ги взе.
manus, беше казал, че можеш да уредиш транспорт до Русе. важи ли още?



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано25.06.06 14:03



за съжаление не





Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано02.07.06 15:27



хора, жената може да задържи котетата само до неделя. стопани никакви няма. вече търсим село, на което да ги пуснем евентуално. нета прелива просто от обяви за малки котета. шанса да намерят стопани е нищожен. някой да има идеи, каквито и да са......



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано02.07.06 22:58



Дадох координатите ти на една приятелка, дето си търси мъжко коте

Наистина котета много, а и желаещи съм сигурна, че има, но къде да ги търся

Че за какво са създадени хората на земята - за да угаждат на котките, разбира се!

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: Morrighan]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано02.07.06 23:15



дали има желаещи, аз силно се съмнявам. и само да поясня момичето може да ги задържи до 9.07, тоест не до тази неделя, а до другата. моля ви, стискайте палци да намерим подслон, че направо не ми се мисли какво ще стане след 9.07



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано02.07.06 23:21



Желаещи има, повярвай ми. Нали и аз бях така! Искам коте искам коте и чаках едва ли не то самО да дойде при мен. Докато една колежка не ми каза, че нейна позната имала малки котенца. Не казвам, че повечето са неориентирани като мен, но и такива има...



Че за какво са създадени хората на земята - за да угаждат на котките, разбира се!

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано04.07.06 21:58



едното коте отива в къща във Враждебна при жена, която обичала животните, а другото в апартамент в Слатина при няколко момичета. понеже аз не съм вече в софия, намирането на дом стана доста задочно. а и времето много ни притиска. стискайте палци всичко да е наред




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.