Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 23.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор bboobbiikk (коткоманиачка)
Публикувано16.06.06 15:29



Стискам палци и чакам да ми се обадиш.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: bboobbiikk]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано16.06.06 22:34



хора, котето е чудно, почти изцяло бяло, с малко сивичко. ама приказно е. мъжко е. но е много малко още. мисля, че току-що е прогледнало и проходило. но е много общително и лигаво. майка му е като орлица. наблюдаваше ме подозрително, а по едно време мисля, че искаше и да ме нападне. опасна пумичка е.


ТЪРСИМ СТОПАНИ ЗА МАЛКАТА БЯЛА ТОПКА!



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Megas ()
Публикувано16.06.06 22:36



котето което аз видях беше със сигурност бяло с черно! явно са две

Nice!


Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: Megas]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано16.06.06 22:40



утре да го вземам ли сега? не знам какво да правя? стори ми се малко, но много щастливо - въргаляше се по гръбче и си играеше с един стрък трева. както казах почти бяло е, с малко сиво по главичката. очите му са сини - значи още суче. майка му много го пази. мислех днес да мина да го взема, но ресторанта беше пълен и не се виждаха котки. какво да правя?



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Megas ()
Публикувано16.06.06 22:45



според мен ако няма подсигурен постоянен дом не си заслужава да се взима. хубаво е ако ще се отделя от макй му да отиде при сериозни хора, които ще си го гледат за да не се стресира от смяна на къщи и стопани... в крайна сметка явно е щастливо. живота на улицата е много опасен наистина, но това е неговия живот и то е щастливо така. няма да се затрият котките, нито пък това ще е последното коте родено там. може да ме разпънете на кръст сега за това което пиша, но за мен котето (освен ако не се намери кой да го вземе-да го обича следващите 15-20 години) не трябва да бъде отделено от майка си за да бъде "спасено". малко ми прилича иначе на спасяването на индианците от амарикаците....



Nice!

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: Megas]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано16.06.06 22:52



и аз си мислех нещо такова. мисля утре да ида да го снимам първо и да пусна обяви. кой знае колко луда ще изглеждам вече пред персонала. някой не иска ли да дойде с мен? :))))) тъкмо ще пием кафе, ще се запознаем......
знаете ли обаче кое е лошото, фаталното даже. сега спартак е прочистен от тези "ужасно досадни" животни. обаче само след няколко месеца положението пак ще е същото. ще се множат и ще бъдат убивани. можем да ги кастрираме. това е решението според мен, но проблема е, че не могат да бъдат пуснати обратно още на същия ден. знаете за шевове и прочие. виждате как пазите домашнте си котки след операцията.

така че моля и призовавам - питайте познати, приятели, близкия вет кабинет, хотелите - могат ли да осигурят едноседмично пребиваване на котка след операция докато се възстанови. ще си платим естествено
ако не направим нищо след няколко месеца отново в реката ще има мъртви котки и котетата.
а аз не мога да пусна навън особено там котка след операция с още немахнати шевове.
дайте съвети?



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано17.06.06 22:23



2-те котета от хотела - днес е ходило момиче и също ги е поискало. човекът категорично отказва. мотивът - дори и да не ловели мишки, самото присъствие на котка там предотвратява появата на мишки. утре ще ходя аз. няма да нахалставам. ще им занеса храна. днес момичето не ги видяло. били затворени някъде.
котките от спартак - черната принцеса е разкошна, а малкото бяло пухче е приказно, питайте Мечо пух ако не ми вярвате. пихме кафенце днес с нея там. сервитьорът ни разказа някои подробности. имало е и още котета, но клиенти са ги взели. а иначе онези - избитите наистина са били избити. според неговите думи дошли са съмнителни дебеловрати индивиди от местната фирма и наистина са ги изловили с чували. просто не искам да си представям. затова е жизнено важно да се кастрират останалите 2 котки. въпросът е че няма къде да се настанят за следоперативното възстановаване.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано18.06.06 14:08



взехме ги! снимки по-късно





Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано18.06.06 14:28



О! Йееееееееееееееееее! Алелуя :))))))))))))))))))))))
Чакаме снимките





Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано18.06.06 14:54









в хотела:

Редактирано от deni112 на 18.06.06 15:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.