Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 22.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: Morrighan]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано14.06.06 23:04



ако някой реши да ходи, да каже тук, да се организираме. аз лично няма да ходя да чистя ( сещате се по какви причини) . мислех да ида друг ден, само да ми мине изпита утре. лошото е, че се намира в суходол а до там се пътува доста с автобус. ние досега все с кола ходим. ако хората които използвам за превоз кажат, че отиват веднага ще ида.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: MechoPuh]  
АвторMorri (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 23:57



На изпит съм тогава



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор bboobbiikk (коткоманиачка)
Публикувано15.06.06 16:58



Аз мога да ги взема за известно време, стига да се погодят с моите 4 котки. Бих могла да ги гледам докато им намериш стопани на душиците. И тъй като рядко имам възможност да влизам в клуба, ще ти оставя телефона си на л.б.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор diavoli4kata (ro6la)
Публикувано15.06.06 20:52



както казах вече идеята кефи.За съжаление не съм в Бг иначе бих се разписала.Поне ще е вълнуващо

.Ако мислите че трябва дерзайте,и да не ви пука

Любовта движи света,нека и се подчиним...

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: bboobbiikk]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано15.06.06 21:00



благодаря ти. в неделя ще ходим. разбрах се с едни хора, които ще ходят да плащат за кучешки хотел. ако успея да ги взема ( дай Боже) ще се наложи да ги дам или на момичето от клуб Домашни любимци или на теб.
досега не ми се беше случвало да водя преговори за да взема коте. винаги съм била от другата страна. дано да се справим. стискайте палци.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано15.06.06 22:00



знам, че много от вас четат и форума в дог.бг и знаят за проблема с котките на спартак. току-що минах пак. има разкошна черна котка с невероятно зелени очи. прекрасна е! козината й блести. женска, не много едра, с прекрасна козина както казах. изглежда ми на не повече от година. има и още една, но тя не се дава. тази черната идва, но след много "пис-пис". галих я, социализирана е, но са много наплашени. не знам каква е била акцията, но непрекъснато стоят нащрек, оглеждат се, потреперват от всяка стъпка. крият се под платформата, върху която е построен ресторанта. нищо чудно отдолу да има и малки. поне тях да спасим ще е добре.

а ако някои харесва черни котки ( аз лично и обожавам ) - тази е прекрасен екземпляр.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Megas ()
Публикувано15.06.06 22:05



аз днес минах с маршрутка от там тамън два пъти. на обяд видях отгоре (над платформата както ти казваш) две котки и едно малко коте на месец-месец и половина. малкото коте е черно бяло, с преобладаващо бяло. бяха под една маса където бяха седнали хора. на връщане към 5 котки не видях. явно ако е имало акция (ако приемем че заради това са наплашени) е била в този интервал.

Nice!


Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано16.06.06 08:52



много съжалявам, но мисля че въпросът не свършва с приютяването на тези котенца.....ще има други на тяхното място





Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: ra1sa]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 10:20



Би могло и да няма други на тяхно място ..... от нас зависи.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: MechoPuh]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано16.06.06 11:18



зависи от "дебелите глави" на някои хора, които още вземайки коте го обричат....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.