Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 17.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: evgenia_hristova]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано14.06.06 12:40



говорих с него по тела, отказа да ги даде. не смятам случая за изгубена кауза все още. утре имам изпит и няма да мога да ида, защото хотела се намира в суходол. но се надявам след това да ида и лично да се опитам да го убедя. ако все още искаш едно от котетата мисля, че ще може да уредим някакъв транспорт за другата седмица че и по-късно вероятно. не знам и аз какво ще стане. колко км са от сф до русе?



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор MewtheCat (spellsinger)
Публикувано14.06.06 12:43



Да не става въпрос за този хотел-или ккавото е там



'Cause I Am Nothing...

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: MewtheCat]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано14.06.06 12:45



да, ако визираш текста най-отгоре. точно това е.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано14.06.06 12:48



може и друг вариант. мен ме е виждал човека, но ако някой друг отиде уж под предлог да види куче от обявите и види котетата може да се опита да ги вземе. според мен лесно ще склони пред непознат. и по тела не беше много убедителен, но просто не му се занимаваше. още повече че котетата му създавата и "трудности" защото се опитвал да ги затваря в клетките, но все се измъквали.



Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Авторп (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 12:54



ДО ЧЛЕНОВЕТЕ И СЪМИШЛЕНИЦИТЕ НА СДРУЖЕНИЕ "НА ТИ С ПРИРОДАТА":

В събота, 17 юни, 2006, от 14 часа ще се проведе доброволна акция в приют за бездомни кучета в квартал Суходол с цел подобряване условията на кучетата. Моля, носете си: работни дрехи, чували за боклук и ръкавици. За повече информация 0898 706836 Сергей


Колко му е докато се помага и чисти да се вземат и котетата. Ако има много хора ще е пълно с народ и едва ли някой ще забележи липсата им точно в този момент. Мушкаш уж боклуци в чувала и мушкаш и коте. Само давам идея. Щом човека е такъв инат и не ги дава доброволно





Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор MewtheCat (spellsinger)
Публикувано14.06.06 12:55



Хахаха "На ти с природата" ... май само за кучета става въпрос. Явно котките не са животни и могат да правят с тях каквото си искат?
Аз ще взема котетата ако няма кой друг.(С 8 съм в къщи - по добре някой друг да ги вземе, но ако няма къде да отидат ги взимам) Само да ги дадът. Котета на по месец да им ловят мишки.

Мамка им изроди.

'Cause I Am Nothing...


Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: п]  
Автор diavoli4kata (ro6la)
Публикувано14.06.06 19:29



Хихи това ме изкефи

Добра е идеята.

Любовта движи света,нека и се подчиним...

Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: diavoli4kata]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано14.06.06 19:47



ми така е. но едва ли ще се съберат хора. ако искате дайте от тоя клуб да направим една хайка, за пол час само. ще му отвличате вниманието, някой грабва котетата, даваме сигнал и след половин час всички се изнасяме.

желаещи?





Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: deni112]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано14.06.06 22:39



За кога ставаше въпрос?

Че за какво са създадени хората на земята - за да угаждат на котките, разбира се!


Тема Re: спешна нужда от помощ за 2 котетанови [re: Morrighan]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 22:50



Събота, 2 часа доколкото помня.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.