Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 28.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Спешно,моля!!!нови  
Автор Дидaл! (минаващ)
Публикувано07.06.06 17:07



Имам голям проблем с моята котка и моля за съвет.
Преди години падна и си счупи един зъб - горен зъб, вероятно 2ри или 3ти от тези големите, дългите, резците, които са.
От около 2месеца забелязах, че окото и сълзи и тази половина на муцунката и започва леко да се подува, отворих и устата и забелязах, че зъбът вече е съвсем счупен и е почернял, по мое мнение е започнал възпалителен процес.
Та въпросът ми е, тъй като не съм от София, бихте ли ми препоръчали клиника, в която могат да правят операция, тъй като вероятно ще се наложи. И за каква сума ще става въпрос.
Благодаря предварително на всички.



Тема Re: Спешно,моля!!!нови [re: Дидaл!]  
Автор ofika (отнесена)
Публикувано07.06.06 17:26



Във всеки средно голям град биха могли да извършат операцията и да направят необходимите изследвания. Виж от темата с ветеринарите

дали има някой подходящ.
Според мен всяка добре оборудвана клиника би свършила работа. Трябва да се действа бързо.
Ако напишеш откъде си можем да се сетим за някой подходящ кабинет наблизо.



Тема Re: Спешно,моля!!!нови [re: Дидaл!]  
Автор momo9O (непознат )
Публикувано07.06.06 17:41



зависи какво точно му е на котето,може само да му извадят зъбчето,което не е толкова скъпо.



Тема Re: Спешно,моля!!!нови [re: momo9O]  
Автор Дидaл! (минаващ)
Публикувано07.06.06 19:41



въпроса не е в парите, но все пак да сме подготвени.
от Плевен съм иначе и другото, за което се притеснявам е как да пренеса котката, все пак близо 2часа път до София да стои в ръцете ми, а и в самата София ме притеснява да я разнасям така. Как се чувстват котките в клетките, които се продават по магазините?



Тема Re: Спешно,моля!!!нови [re: Дидaл!]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано07.06.06 19:58



Добре се чустват в клетките. А и това е най-безопасния начин при пътуване. Първо проверете в Плевен дали някой не може да извърши манипулацията и тогава пътувайте до София.



Тема Re: Спешно,моля!!!нови [re: Дидaл!]  
Автор momo9O (непознат )
Публикувано07.06.06 20:10



ами ако си с кола предполагам няма да има пролеми да стои в ръцете ти.моята писана често пътува и до плевен и до по-далече и нямаме проблем.Ако не е свикнала да излиза мисля,че тези транспортни чанти няма да са най-поднодящи,защото котето вижда всичко отвън и то му е непознато.Но това си зависи от котката,иначе са доста удобно средство за пренасяне на животинката.А какво те притеснява в разнасянето в софия?
Плевен не е малък град,там няма ли добри ветеринари?Не нужно да идваш до тук,но както си решиш.ако все пак решиш пиши пак, да те посъветваме.



Тема Re: Спешно,моля!!!нови [re: momo9O]  
Автор Gatofilla (стара коткарка)
Публикувано07.06.06 20:38



В голямата клетка, дето струва около 40 лв, му е много комфортно, има даже възможност да се сложи съдинка с вода.
Верно, сдървен е от страх, милият, аз моя така го карах с таксита по най-големия студ, през зимата, до ветовете. Мълчеше си. И като ми олекна, че му направиха поредната процедура, отидох да пазарувам в един магазин, и го оставих до вратата. Той мирува, тих, обаче отвреме навреме промяуква тихичко.
Като се върнахме в къщи, и на следващия ден, видях, че съм го простудила, малко кихаше, но се оправи за един-два дни.
От стреса стават много тихи и не издават никакъв глас, душиците ...



Тема Re: Спешно,моля!!!нови [re: Gatofilla]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано07.06.06 20:43



Тips! Аз съм "тапицирала" клетката с дебела вата, която през лятото се маха. А иначе върши работа и дебел шал или друга дреха, в която котана се свива и й е по-топличко



Че за какво са създадени хората на земята - за да угаждат на котките, разбира се!

Тема Re: Спешно,моля!!!нови [re: Gatofilla]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано07.06.06 20:54



тая голяма клетка за 40 лв има ли я някъде на снимка да видя колко е голяма. че аз ги разнасям с една кошница, че уж по-широка, но вече им отесня значително. а след месец чак до вт ще пътуват. ако е по-голяма тази клетка и не е хич скъпа и им я взема. има ли как да я видя някъде?



Тема Re: Спешно,моля!!! клеткатанови [re: Дидaл!]  
Автор Gatofilla (стара коткарка)
Публикувано07.06.06 21:10



Ето как изглежда, в общия случай, аз я купих от самата ветклиника, за 38 лв.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.