Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 07.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ще задомявам ли Пухи или ще остане стара мома?  
Автор Gatofila (стара коткарка)
Публикувано02.05.06 23:22



Пухи - тя се оказа женска, вече ми порасна, на месец и половина е.
Имам може би още половин, най-много един месец, да я пласирам някъде.
Още си посуква, редовно, но си и яде, ходи си в банята за тоалет, яде силиконовите топчета и не смея да я слагам там. Ама ми е за пръв път, да давам животно, нали затова ми станаха вече 5, и ми се къса сърцето.
И ако не намеря място, дето да знам, че ще я обичат и гледат както аз я гледам, хич и няма да я дам. Ама как да ги избера тия, измежду кандидатите, ако се появят, де. Ето една дама, от Благоевград, в съседния форум, на абв, си иска много трогателно бяло пухкаво котенце, и то срочно.
Страх ме е да не отиде по каприз на деца, дето родителите им не са много съгласни, страх ме е да не отиде за опит за гледане на коте, страх ме е да не я изхвърлят, кофти ще ми е и ако ми я върнат след два-три месеца, но все пак ще е за предпочитане пред изхвърляне. Вие всички сте се сблъсквали с това и знаете. А и не върви да ги разпитвам строго потенциалните кандидати за техните способности да гледат животни, и за отговорността им - може и да ги обидя. Във ветеринарния магазин в махалата, той не е голям, и е така уютен, познават се всички, продавачката ми е приятелка, съгласи се да сложи обявление със снимка. Не знам кое е за предпочитане - интернет пласмент или ветеринарен магазин в махалата.
Посъветвайте, моля, имате опит - включително и горчив , в пласмента.
А ето и албума с Пухи -


**
Като ми е жал да я давам, ще стана като тия родители, дето не си дават дъщерите на кой и да е, та си останат горките стари моми...
Ох, дилема...



Тема Re: Ще задомявам ли Пухи или ще остане стара мома?нови [re: Gatofila]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 10:44



И аз я видях тази обява, ама не ми звучеше много сериозно и затова не ти писах. А и са чак от Благоевград. Няма ли да ти е мъчно да дадеш малката без да можеш да я виждаш. И хич да не ти е неудобно, че ще разпитваш потенциалните стопани. Стискам палци!



Тема Re: Ще задомявам ли Пухи или ще остане стара мома?нови [re: MechoPuh]  
АвторAнaбeл (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 10:58



Като я гледам тази хубавица, мисля че най-напред трябва да й намерим договор за реклама - на календар, списание или рекламно лице на някоя фирма! Пък после ще се бият кой да я получи ... или да я взимат за малко под наем - да им краси къщите!. Ако има възможност, най-добре да й намериш ново семейство между познати или поне сред хора, които можеш да опознаеш. Не е толкова лесно, но и това се случва. Ако може от зоомагазина да помогнат - те също познават доста хора. Не зная дали смяташ за я подаряваш или продаваш, но ако не са ти близки, по-добре да поискаш някаква сума - повечето хора не се решават да изоставят нещо, за което са платили!



Тема Re: Ще задомявам ли Пухи или ще остане стара мома?нови [re: Gatofila]  
Автор Mew the Cat (spellsinger)
Публикувано03.05.06 11:05



mmm razpitvai mnogo. Ot opit ste kaza ce samo neserioznite ste se obidqt, Horata deto naistina mnogo iskat kote mai slusat kvi syveti im dava covek. A ostanalite obiknowenno kazwat nesto ot roda na - "ave ne me ucete kak se gleda kotka, na dwora na selo imam X". Obsto vzeto ot takiva bqgai, zastoto ne wyzpriemat seriozno kotki.


PP: Za neino dobro po dobre q zadomi. Samo izbirai po vnimatelno, te svesnite hora si licyt ot dalec :P

'Cause I Am Nothing...

Редактирано от Mew the Cat на 03.05.06 11:14.



Тема Re: Ще задомявам ли Пухи или ще остане стара мома?нови [re: Gatofila]  
Автор ironic_ (помръкнах)
Публикувано03.05.06 11:20



Пухи е феноменално красива и сладка!!!

Дано й намериш добри стопани, които да я обичат и да се грижат за нея!
Достатъчно буболинесто сладурче е, за да я поискат много хора, а ти прецени на кой е най-добре да я дадеш, защото наистина ще е жалко толкова красиво коте да свърши на улицата от някой несериозен пишман-коткогледач.

------------------------------------------------------------
Няма го вече.


Тема Re: Ще задомявам ли Пухи или ще остане стара мома?нови [re: Gatofila]  
Авторdiavoli4kata (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 11:45



Sorry za maimunicata ama sym na rabota
Ta zna4i,razpitvai nai naglo,zadai im kup wyprosi,pitai gi za wsi4ko,kak jiweqt,imali li sa kotki,boleduwali li sa i ot kakvo,vsi4ko koeto se seti6.Daje predvaritelno si napravi spisyk s vyprosi.Nikoi seriozen 4ovek nqma da se obidi,samo tiq deto se pravqt na mnogo znaesti tqh gi otbqgvai.I men sa me razpitvali,ne sym se obidila gram.Vij ako moje da q dade6 na bliyki ili poznati,ili takiva koito sa gotini i ste si stanete poznati e naj dobre.Taka ste moje6 da vijda6 pisa i da si ubedena 4e e dobre.I tova ako predloji6 na nqkoi seriozen 4ovek,pak nqma da se obidi.Eto na na ednata mi puhla,naj malkata,sobstveni4kata na majkata na Hella naminava 4at pat,pieme po kafe,stanahme i dobri poznati.Tq to4no takyv 4ovek si e izbrala.Zasto da ne moje6 i ti?



Тема Хайде бе ?нови [re: MechoPuh]  
Автор nbb (весела)
Публикувано03.05.06 11:50



Да не би Благоевград да е на края на света ?
Дадох си едното сиамче в София на клубарка от този клуб, да не би да съм сгрешила ?
Я да ползвам случая да поискам да видя колко е пораснал Джипси и да попитам дали е станал по-лигав от майка си.



Тема Re: Хайде бе ?нови [re: nbb]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 12:18



Естествено, че не е на края на света. Ама не е като да ти е на съседната пресечка все пак . И аз като повечето писали тук мисля, че е най-хубаво да я даде на познати и да може от време на време да се уверява, че писанката е добре . Това имах предвид. То не, че и познатите винаги са стока. Аз котенцата на моята котка като ги раздавахме (това беше мооооого отдавна) все на познати ги дадох и какво ..... погледаха ги малко и при първия сгоден случай айде на село ....... Жалко, че тогава съм била малка, сега ако ми се случи да раздавам котенца, не ще ги разпитвам, ами на детектор на лъжата ще ги вържа и удостоверение от психодиспансера ще искам ! Така, че Gatofila питай ги! Аз не бих се обидила ако видя насреща си човек, който наистина го е грижа за животните му и очаква от мен същото!



Тема Да,нови [re: MechoPuh]  
Автор nbb (весела)
Публикувано03.05.06 12:34



и мъжът ми искаше да проуча родословното дърво на желаещите и да приложат извлечение от банковите си сметки.



Тема Re: Да,нови [re: nbb]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 13:03



хихихи за банковите сметки не се бях сетила . Но не е лоша идея




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.