Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 28.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Koтешка катерушка??нови  
АвторMelinda (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 09:48



От известно време сме решили да зарадваме нашето сладурче с една катерушка. То горкото по цял ден е в къщи самичко и направо ми се къса сърцето като се прибера и го сваря да мечи. Не че си въобразявам че някаква си катерушка може да замести нашето присъствие, но все пак може да му се хареса. По зоомагазините продават но хич не ми харесаха. Моля споделете от къде купихте катерушка или дайте идеи как може да се направи това. Имам един познат дърводелец който ми обеща да направи нещо но иска нещо като модел или чертеж. Аз обаче не мога да преценя как по функционално от глрдна точка на котка, може да изглежда тази катерушка, така че ако имате идеи, снимки на подобно нещо , моля споделете. Мисля че ще бъде много полезно не само за мен а и за други хора които четат в клуба.
ПС Преди време разглецдах подобни модели в един руски сайт, но не го записах.



Тема Re: Koтешка катерушка??нови [re: Melinda]  
Автор Mew the Cat ()
Публикувано31.03.06 10:08



Вземете му още едно коте.
Вкъщи като са няколко и се сещат за мен само когато са гладни или като им се скарам.

'Cause I Am Nothing...


Тема Re: Koтешка катерушка??нови [re: Melinda]  
Автор HaдяИ (стараеща се)
Публикувано31.03.06 10:38



Ето нещо от по-старите теми:







А в зоомагазина на Славейков мисля че има най-голямото разнообразие от катерушки, като най-евтината е 19 лв и представлява ето това:



Редактирано от HaдяИ на 31.03.06 10:43.



Тема Re: Koтешка катерушка??нови [re: Melinda]  
Автор bboobbiikk (коткоманиачка)
Публикувано31.03.06 17:03



В магазините ТСМ продават "Къщи за котки". Голямата е 1.80 висока и струва около 110лв. Има и по-малка около 60см, която е наполовин цена. Много са симпатични. Ако живееш в София: такива магазини има на Стамболийски и Братя Миладинови.



Тема Re: Koтешка катерушка??нови [re: bboobbiikk]  
Автор HaдяИ (стараеща се)
Публикувано31.03.06 20:07



A къде по-точно на Стамболийски? Защото аз живея на края на Стамболийски, но като че ли не ми е правил впечатление такъв магазин /освен ако нямате предвид зоомагазина на Стамболийски и Опълченска/. Бих отишла и там да погледна, тъй като и аз съм решила да купувам нещо такова, но още не съм се спряла на нещо определено



Тема Re: Koтешка катерушка??нови [re: Melinda]  
Автор _drink_ (непознат )
Публикувано01.04.06 09:20



Аз в момента строя къщичка с катерушка или нещо такова,като стане готова ще покажа снимки, но най-трудното мина, остават разкрасителните процедури и трябва да си намера подходящо дърво за катерушката-до 1м високо, това е което ще отнеме повече време, кроенето, рязянето и сглобяването ми отнеха 2 дни.Роро вече я харесва и иска да седи вътре-мисля, че усеща когато правя нещо за тях, защото и преди като шиех възглавничките той лягаше отгоре все едно знае че си е за него(тогава Деизи не беше дошла).



Тема Re: Koтешка катерушка??нови [re: _drink_]  
Автор _drink_ (непознат )
Публикувано03.04.06 17:16



къщичката е готова, остава само катерушката, но не се знае кога ще си намеря подходящото дърво така че ето снимка на строежа да момента..



http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=533712

Редактирано от _drink_ на 03.04.06 17:17.



Тема Re: Koтешка катерушка??нови [re: _drink_]  
Автор HaдяИ (стараеща се)
Публикувано03.04.06 20:02



Поздравления! Страхотна е!



Тема Re: Koтешка катерушка??нови [re: Melinda]  
Автор vikikat ()
Публикувано03.04.06 23:55



а това е нашата катерушка, собствено производство



Тема Re: Koтешка катерушка??нови [re: vikikat]  
Автор _drink_ (кот)
Публикувано04.04.06 15:42



ооо много е хубава, маца сигурно е много доволна

Ттежка е съдбата на малките дяволи,
малките дяволи, винаги жертви са ставали.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.