Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 28.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мяуу, добре ми е така...  
АвторЖoжoбa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 02:03



Напоследък общото настроение тук стана някак тягостно. Наистина, не е приятно да видиш котка, хрускана от куче, както не е приятно да видиш и гладно куче.

Някои мечтаят за котешки приюти, други мечтаят за частна менажерия вкъщи, трети мечтаят за цели екипи, които да си играят по цял ден с котките...

Наблюдавам котките около блокчето в квартала ми и ви уверявам, че няма по-доволни същества от тях. Кварталът е тих, с много зеленина, къщи с дворове, включително и една изоставена малка къщурка с двор, ограден с телена мрежа, на която котките са господари. Всички от близките блокчета ги глезят като им пускат от балкона разни вкусотии. В резултат на това котките са толкова "застреляни", че когато си на 1 метър от тях и им кажеш "писсс" те вперват поглед нагоре към балконите. А като ги гледам как тичат наволя и си играят по градините или как се препичат в клоните на дърветата или по покривите на къщите, си мисля, че не биха заменили тази свобода за нищо друго.

Та има и щастливи котки, "свободолюбиви" в истинския смисъл на думата





Тема Re: Мяуу, добре ми е така...нови [re: Жoжoбa]  
АвторMapko (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 06:41



Апък на мен ми е добре в къщи:
[img]http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=1482102[/img]



Тема Re: Мяуу, добре ми е така... [re: Mapko]  
Авторmarko (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 06:46



опит 2
[image]http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=1482102[/image]



Тема Re: Мяуу, добре ми е така... [re: Жoжoбa]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано29.03.06 07:04



айде вече да се регистрираш, а?
почвам да се ядосвам а това не е добре за теб. особено като си причина за по-голямата част от "тягостното настроение". пък и теми по този повод да пускаш...
малко от малко почни да мислиш вече, защото часовника ти цъка...

Nice!


Тема Re: Мяуу, добре ми е така... [re: marko]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано29.03.06 07:04



още първия опит си проработи не се притеснявай

Nice!


Тема Я пак [re: Megas]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.03.06 08:52



да те дръпна малко за опашката, че отново взе да се забравяш.
Някъде да пише, че регистрацията е задължителна ?
Момченце, остави хората сами да решават какво да правят. Напомням ти, че клубът е на всички. Не се вживявай толкова.



Тема Хайде и аз пакнови [re: nbb]  
Автор PanTer ()
Публикувано29.03.06 09:29



да си изиграя ролята на лошата. Станало ми е навик.
Ако обичаш като не си в час с историята и причините Мегас да иска това точно от този потребител да избягваш да се изказваш неподготвена, а?!?

И не се изживявай като арбитър. Няма нужда от това.



Тема Радвам се,нови [re: PanTer]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.03.06 09:38



че не си си тръгнала.
Е, и аз съм от лошите, така че ще го приземявам от време на време. Нищо че не съм в час.
А много обичам да се обаждам, особено, когато не ме питат. Заложено ми е и е по-силно от мене.



Тема Re: Радвам се,нови [re: nbb]  
Автор PanTer ()
Публикувано29.03.06 09:50



Честно казано тръгнала съм си. Т.е. ще си тръгна когато окончателно всичко се затиши тук.
А ти обясни сега защо в счетоводния клуб имаш коренно различно звучене и защо не се обаждаш колкото си искаш, но след като си проучила за какво става дума.
И защо ако имаш забележки към модератора не му ги направиш на лични бележки, а държиш да занимаваш целия клуб с това?



Тема Re: Мяуу, добре ми е така...нови [re: Жoжoбa]  
Автор rapidfire (магьосник)
Публикувано29.03.06 10:10



Тая идилия съм я виждала единствено в Пловдив Това мяй е града на Бастет в нашата страна. Котките си се разхождата по стъргалото и на никого не правят впечатление. За сметка на това не видях нито един помияр. Преди няколко години когато вероятно под натиска на някой производител на кожи или пловдивският кмет беше решил да разчиства котките, целият град стана като един и инициативата умря в зародиш. Не случайно на знамето на Спартак е имало нарисувана котешка глава Тракийският дух явно е жив.

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.