Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 30.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема току що моето идиотченови  
Автор Karinka (членка)
Публикувано23.03.06 23:09



успяло да предизвика най-голямата си беля в досегашния си котешки живот - съборил телевизора, ДВДто барабар с простора в стаята
сега лежи стресиран зад радиатора



Тема Re: току що моето идиотченови [re: Karinka]  
Авторleleee (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 03:01



Ама това са скъпи неща! Много по-скъпи от една котка!



Тема Re: току що моето идиотченови [re: leleee]  
Автор _drink_ (непознат )
Публикувано24.03.06 08:48



нищо не е по-скъпо от живота-независимо дали говорим за котка, куче, човек или каквото и да е живо същество. всичко друго се купува с пари. да ти е живо и здраво котето - всичко друго ще се оправи. бъдете щастливи и се обичайте......



Тема Re: току що моето идиотченови [re: leleee]  
Автор Mew the Cat ()
Публикувано24.03.06 12:24



леле-то изчезни някъде, явно не си за този клуб. По скъпо от една котка няма. По скъпо от което и да е коте кадето и да е няма. Тези дни гледах Локи и Гарфилд какви красиви котараци са и си мисля кой ли е идиота който е решил че са нищо и че не трябва да живеят.

UNFORGIVABLE


Тема Re: току що моето идиотченови [re: Karinka]  
Автор Mew the Cat ()
Публикувано24.03.06 12:26



Той вашия май е голям образ. Вкъщи общо взето си знаем че се тича през компютрите и се бият спирачки върху тях та колкото може са обезопасени. И държим кабелите на захранване и всякакви кабели изключени щото ...

UNFORGIVABLE


Тема Re: току що моето идиотченови [re: Mew the Cat]  
Автор azzi6 ()
Публикувано24.03.06 12:30



а каква е тяхната история?

моята мама май ражда в момента, няма я никаква от сутринта, не си е яла храната още... и тя ще роди такива тигърчета, само че в кафяво - сиво - черно...



Тема Re: току що моето идиотченови [re: azzi6]  
Автор Mew the Cat ()
Публикувано24.03.06 12:40



Има я назад. То цялата банда вкъщи е с някаква история. Тъкмо Грибо вече се беше кротнал у нас и бяхме свикнали с него. Края на септември, студено и мокро. И с една позната отидох в един зоомагазин да давам съвети за храна за рибки. На земята до вратата имаше кафез за птици с две жълти, дребни и току що прогледнали котета. Имаха сипана храна, и пастет, и вода но те бяха току що прогледнали, съмнява ме да можеха да ядът. Е аз бях обедна почивка. Тръгнах си без тях но после за цяла нощ надух главата на ике до толкова че на следващтата сутрин отидохме с такси да си ги приберем. До колкото разбрах от момичетата в магазина някой им ги е бил оставил пред магазина предната сутрин. Гарфилд на косъм оживя. Локи беше малко по голям на размер от него и малко по лесно минаха нещата с него. Ако Грибо не се беше намесил да помага нямаше да могат да оцелеят. Хранене през 2 часа с капкомер, мазане на възпаленията, ужас. Имах една седмица дето ми беше много весело но добре че бях сесия. То после натам има още приключенията ни с некадърни ветеринари но нещо не ми се разказва. Назад го има ако ти се търси от миналата година по това време.

UNFORGIVABLE


Тема Re: току що моето идиотче [re: Mew the Cat]  
Автор azzi6 ()
Публикувано24.03.06 12:43



ще си ги прегледам...



Тема Re: току що моето идиотче [re: _drink_]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано24.03.06 13:39



Амин!

When the cup is half empty - make it half full!


Тема Re: току що моето идиотче [re: Morrighan]  
Автор _drink_ (непознат )
Публикувано24.03.06 14:36



и те заживели щастливо ..................





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.