Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 30.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема УРА!!! Изкъпахме я!  
Автор vikikat ()
Публикувано04.03.06 21:46



Не се смейте, но изкъпахме Виктория!
Троянската война пасти да яде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Люта битка водихме, нокти и зъби влязоха в боя, но бялата Вики сега наистина е бяла! Геройски издържа на воя на сешоара и сега всички /трима я къпахме/ сме се тръшнали изтощтени, но доволни.



Тема Re: УРА!!! Изкъпахме я!нови [re: vikikat]  
Автор Morrighan (незапознат :))
Публикувано05.03.06 10:48



Браво! Медалите - после!

Аз моята като я къпя и я гоня с една чаша вода из цялата баня! Слава богу, че поне банята ни е малка и няма пролуки за криене! Веднъж я къпах сама Беше страшно Тя започна да скача по мен и да си отваря вратата и да си ближе шампоана и...и... Абе свърши! Втория път имах помощ и беше малко по-леко! За следващия път ще извикам съседите на помощ

When the cup is half empty - make it half full!


Тема Re: УРА!!! Изкъпахме я!нови [re: Morrighan]  
Автор vikikat ()
Публикувано05.03.06 11:06



Как може да са толкова потресени от една баня??????
Добре, че после се държа прилично докато я сушихме със сешоара, то толкова козина няма изсушаване и може да настине




Тема Re: УРА!!! Изкъпахме я!нови [re: vikikat]  
Автор ofika (отнесена)
Публикувано05.03.06 12:42



Браво!
Малко бяхте позакъснели с първата баня.



Тема Re: УРА!!! Изкъпахме я!нови [re: vikikat]  
Автор esti ()
Публикувано05.03.06 13:15



Аз вчера и двете ги къпах.
Винаги сама го правя, затова съм и все издрана и нахапана.
Голямата се държа общо взето прилично, но оная малката хулиганка направо изпадна в истерия - хем не и е за първи път банята.
Още по-голям ужас стана, когато, след като и двете бяха изкъпани се изнервиха и се чудеха на кого да си го изкарат. Мен не можаха да ме разкъсат и умъртвят, но двете така яко се сбиха, докато бяха мокри кокошки, че направо се чудех да се смея ли да плача ли...
Представете си ги само - знаете, какви са смешни, като са мокри, а иначе се правят на страшни и бой...бой....
Лудница. Едва ги кротнах да ги паркирам на парното, за да не настинат.
Те моите добичета и завити в хавлията не стоят....
А за сешоар и дума не може да става - все едно да им пусна прахосмукачката.
Та така сме ние с банята...



Тема Re: УРА!!! Изкъпахме я! [re: esti]  
Автор vikikat ()
Публикувано05.03.06 14:06



Поне за 5- ти път я къпя и все същата битка, викове, дране и всичко от репертоара
Надявам се като стане на 5-6 години да е свиквала
Не разбира ли, че е за нейно добро, а и нали е госпожица- да е по-хубава!



Тема Re: УРА!!! Изкъпахме я! [re: vikikat]  
Автор esti ()
Публикувано05.03.06 15:09



Досега само на баща ми сиамката е котката, която съм къпала без проблем.
Такова спокойно и добро същество не съм виждала.

А тези моите две чуми, ги заплашвам, че ще ги оставя мръсни, като циганки......ама на тях хич не им пука.



Тема Re: УРА!!! Изкъпахме я! [re: vikikat]  
Автор azzi6 ()
Публикувано06.03.06 08:05



мога да ти дам съвет за следващия път, за да се справиш и самичка - хващаш я с едната ръка зад врата, а с другата поливаш/ слагаш шампоан и т.н... а ако имаш вана ще стане още по-лесно...



Тема Re: УРА!!! Изкъпахме я! [re: vikikat]  
Автор angel_sin (коткообожател)
Публикувано06.03.06 10:50



много ми е позната битката, Наньо е къпан само 2 пъти за 6 години и сега напролет ще се опитаме пак ... голяма война е, а и той като е 7 кг, не се удържа ...

Иначе с Мая нямам никакви проблеми, за 5 месеца откакто е при нас сме я къпали 2 пъти. Последният път и сама се справих, много добро дете .... Ето и как си седи в кърпата до парното и се ближе:





Тема Re: УРА!!! Изкъпахме я! [re: angel_sin]  
Автор vikikat ()
Публикувано06.03.06 17:34



Ако не беше с такава дълга козина сигурно лесно щях за се справя и дори само с влажна кърпа да я бърша върши работа, ама сега няма как - ще се борим.....
Защо така не обичат да се къпят, или аз не случих на котка, която обича банята?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.