Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 18.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема това е моят Борко  
Автор 4o4inka (непознат)
Публикувано17.02.06 17:10




на 28.04.2006 трябваше да стане на 2 годинки. за съжаление падна от терасата, един лош котарак го подгони и го блъсна кола.беше чудесен. казваше"мом" и беше много мило животинче. сега гледам майка му. ще кача и нейни снимки. те много си приличат, но тя е по- дебела
мъчно ми е за Борко<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от 4o4inka на 17.02.06 17:22.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от 4o4inka на 17.02.06 17:24.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от 4o4inka на 17.02.06 17:38.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от 4o4inka на 17.02.06 19:01.</EM></FONT></P>

Редактирано от 4o4inka на 17.02.06 20:46.



Тема Re: борконови [re: 4o4inka]  
Авторaнo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 17:15



къде го Борко, бе?!?!?!



Тема Re: борконови [re: aнo]  
Автор 4o4inka (непознат)
Публикувано17.02.06 17:18



ето го бе
просто съм нова и незнаех как да го кача



Тема Re: това е моят борконови [re: 4o4inka]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 17:28



Един умен въпрос. Какво е правил на терасата? Котарака ви бил лош. А тези които си зарязват малки и шантави котета по терасите?



Тема Re: това е моят борконови [re: emetic]  
Автор vikikat ()
Публикувано17.02.06 18:20



Заради моето коте се мъчим лятото на жега, защото остъклихме балкона и отваряме само едно малко прозорче на високо....Като имаш животинка трябва да мислиш за нея



Тема Re: това е моят борконови [re: vikikat]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 18:48



Първо за нея. Не ме питай как живеехме в студентски град лятото с две малки луди котета. Ако бях оставяла прозорец изобщо да ги нямам сега. Бяхме на 8-ия етаж. А никак не беше лесно. А ике ме обвиняваше в параноя до момента в който наскоро не видя гарфилд как си се разхожда по перваза над нищото и се надвесва. А сега е голям и човек би си помислил - интелигентен. Покрай тях параноята е най-добрия начин да ги опазиш от глупостите им.



Тема Re: това е моят борконови [re: emetic]  
Автор 4o4inka (непознат)
Публикувано17.02.06 19:00



с преди съм писала в клуба нерегистрирана по един много тревожен въпрос и отново бях нападната от всички вас.
не можете да си предсавите колко обичах това животинче и днес 10 месеца от както си отиде ми е точно толкова болно както и първия ден. положих изключителни усилия за това коте, то беше и болно, лекувах го, гушках го, плаках. чесно да ви кажа вече станах смешна в очите на околните заради грижите, които полагам за уличните животни. обичам животните и винаги когато видя животно в беда му помагам. благодаря ви че ме обидихте и разстроихте. вие всички сте пълни безхаберници повече няма да пиша в гадния ви клуб. и ще махна снимките на Борко, защото не заслужавате да го гледате най- красивото коте на света.



Тема Re: това е моят борконови [re: 4o4inka]  
Автор Gatofila (стара коткарка)
Публикувано17.02.06 20:51



Уф, недей така бе, момиче, не ни приписвай групова вина, за всяка погубена котешка душица жалим и съчувстваме, е, има много, много малко хора, които имат по-остра реакция, ами приеми го като характеристика на средата.
Аз ти писах анонимна, първа, че не виждам Борко, и наистина много исках да го видя.
Дано дойдеш пак, ако искаш, с друго име, с друг проблем, има много съчувстващи хора тук, аз споделих за болестта на едно мое коте, разтревожена и получих много лични бележки с предложение за помощ и съдействие, дори от тези, които
изглеждат най-строги и сурови.
Недей така, аз участвам и в различни други форуми, медийни, и тясно професионални, атмосферата на този форум е неповторима, другите форуми са обединени по признаци - информация, професионални проблеми, пазар. Ако щеш, това е единственият форум, който знам, обединен само от
Любовта.



Тема Re: това е моят борконови [re: 4o4inka]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано17.02.06 21:29



1-никой не те е обиждал в тази тема! чета я и я препрочитам и не виждам нищо такова. виждам въпроси... ако те обиждат мога само да съм доволен от това че вероятно ти също осъзнаваш вината си. това все пак е напредък...
2-ти обиди ВСИЧКИ които ти писаха добронамерено и със съчуствие. обиди клуба. ако решиш че все пак ще пишеш тук ще ти се наложи да ревизираш поведедението и приказките си. ще се радвам ако останеш и пишеш, научаваш нови неща, изградиш си собствено мнение (има избор) и когато си готова си намериш ново коте... но няма да позволя подобно поведение тук. това ти е последно предупреждение.

Nice!


Тема Re: това е моят борконови [re: Megas]  
Автор 4o4inka (непознат)
Публикувано17.02.06 21:48



не съм зарязала котето на терасата. нито пък осъзнавам някаква вина, прото нямам такава................................
просто исках да разкажа неговата история.бях подготвила и други снимки, когато го прибираме от улицата и като искача от кашона, като се боричкаме, и т.н.
както и да е




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.