Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 09.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: това е моят борконови [re: 4o4inka]  
Автор Gatofila (стара коткарка)
Публикувано17.02.06 22:23



Е, хайде сега, знаем си адетите....
има въпроси, които звучат реторично, със заключение за вина,
а има и обидени, които обиждат в отговор също,
така е с езика човешки, като започне да се разплита веригата, така се получава.
Аз пък много искам да чуя за Борко и неговата история.
Ако решиш да я разкажеш някъде другаде и не искаш да стъпиш тук,
кажи къде ще я разкажеш.



Тема Re: това е моят борконови [re: Gatofila]  
Автор 4o4inka (непознат)
Публикувано18.02.06 13:32



Ами историята е че го прибрах от улицата, защото беше болно и в къщи оздравя. имаше глисти, беше спряло да яде. ветиринарят го оправи. бяха много щастливи дните прекарани с него.около 10 месеца. много си го обичам. историята е дълга, но няма да я разказвам, защото не се чувствам добре. сега най-важното нещо за мен е майка му.



Тема Re: това е моят Борконови [re: 4o4inka]  
Автор azzi6 ()
Публикувано18.02.06 14:02



здрасти, надявам се все пак да влезеш и да ни покажеш снимките, не са малко тези, които обичаме да се радваме на чуждите котета и любовта към тях...
а еметик винаги пише подобни съобщения, надявам се да не й се връзваш. все пак живее с пет котарака, може и повече
не ми се иска да давам определения за нея, за да не ме баннат
но - тя е 1/100 от средата тук, останалите имат друго отношение
дали котето ще се хвърли по някой гълъб или сянка - ако то само не може да се пази не знам как ще му помогне някой, който стои на терасата с него.
вина може да имаш само ако го метнеш навън собственоръчно, както е направил един приятел с котката си, която му е наяла попарата - от 5 етаж... добре, че е паднала на покрива на една близка къща...
случват се всякакви гадости, не знам защо трябва да си усложняваме живота - майка му например не е тъгувала за него повече от няколко дни - просто природата така е устроена, животните не драматизират. не казвам, че не трябва и не е нормално да ти е тъжно, но не се разстройвай от това, което четеш тук. никой от форума не те познава, за да вярваш на написаното...
ще чакам снимки



Тема Re: това е моят Борконови [re: azzi6]  
Автор 4o4inka (непознат)
Публикувано18.02.06 17:12



http://photobucket.com/albums/e183/maca_borko/?action=view&current=bokipozira.jpg



той имаше много сладки лапички, мекички и никога не драскаше

качила съм три снимки на тоя адрес

azzi6, благодаря ти за това кото написа и за упътването за качване на снимки. аз исках да излиза винаги когато пиша, но не мога да го направя..........
съжалявам ако съм обидила някой. сега ми е кофти

Редактирано от 4o4inka на 18.02.06 17:24.



Тема Re: това е моят Борконови [re: 4o4inka]  
Автор azzi6 ()
Публикувано18.02.06 17:26



тигърчетата са ми слабост...

а на майка си ли се е метнал? мнооооого си падам по тигрови котета, не можеш да си представиш колко
надявам се да имаш снимки на мама?



Тема Re: това е моят Борконови [re: 4o4inka]  
Автор azzi6 ()
Публикувано18.02.06 17:35



не си обидила никого, тук доста са пресилени нещата
а за поста -
отиди на профила си, мисля на края има оставен прозорец, избираш [image]и слагаш адреса на снимката тук[/image]
обаче няма да е зле да я отрежеш малко отстрани, мисля, че излиза бяло поле, пък и не знам до какъв размер се приемат
успех, ще се справиш, не е нужно да си хакер



Тема Re: това е моят борконови [re: emetic]  
Автор azzi6 ()
Публикувано18.02.06 17:49



мнееееееее, не си разбрала, "лошия" котарак е подгонил домашното коте ... а виновни са тези, които карат с несъобразена скорост.



Тема Re: това е моят Борконови [re: azzi6]  
Автор 4o4inka (непознат)
Публикувано18.02.06 17:51



http://i39.photobucket.com/albums/e183/maca_borko/maza.jpg

Това е майка му. Казва се Маца и е много умна.



Тема Re: това е моят Борконови [re: 4o4inka]  
Автор azzi6 ()
Публикувано18.02.06 17:58



и тя е сладурана... да ти е жива и здрава, дано да е мнооого мъркава, изглежда обичлива и добричка
а това са снимки на моята ада и синчето й котик (бивш - "котьо")





Тема Re: това е моят Борконови [re: azzi6]  
Автор 4o4inka (непознат)
Публикувано18.02.06 18:10



Аз я знам твоята писана, вече бях гледала нейна фотосесия във форума. Красавица е.
Какво остана от пердето на което виси на една от снимките?

[image][/image][IMG]http://i39.photobucket.com/albums/e183/maca_borko/maza.jpg[/IMG]



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.