Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 27.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Филм за котки по БТВ  
Автор gatofilia (стара коткарка)
Публикувано04.02.06 18:21



Утре, неделя, от 15 00 , в програмата пише обаче 14 50, по БТВ - в
часа на National Goegraphic, предаване - тайният живот на котките



Тема Re: Филм за котки по БТВнови [re: gatofilia]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано04.02.06 20:58



Май съм го гледала по Дискавъри.



Тема Re: Филм за котки по БТВнови [re: gatofilia]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 00:17



Пак ще дават как котараците ядяли малки котета и т.н. глупости и карат някакви туземци да убиват котки и да симулират че ги ядът. Там онези трупове на малки котета все ми се струва че са заради филма.



Тема Re: Филм за котки по БТВ - мерси тогаз!нови [re: emetic]  
Автор gatofilia (стара коткарка)
Публикувано05.02.06 00:37



Ау, добре, че ми казахте, аз си помислих, че е нещо мило, The secret life of cats беше заглавието, ако са такива идиотизми, хич и няма да го гледам.



Тема Re: Филм за котки по БТВ - мерси тогаз!нови [re: gatofilia]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано05.02.06 15:32



ама били големи ловци тия котки! колко зайчета и пилета били уловили.
аз мисля, че ние не се замисляме върху тази истина.
ама е така
е моя дебелан се е ограничил до това да лови големи дебели черни балконски хлебарки



Тема Re: Филм за котки по БТВ - мерси тогаз!нови [re: Karinka]  
Автор angel_sin (коткообожател)
Публикувано05.02.06 16:06



ами да, сигурно котките, които излизат навън са големи ловци и вредители понякога, но моите се ограничават само с хлебарките и изкуствените мишки и топчета, които сме им купили .... Мая през цялото време се беше лепнала на екрана на телевизора и гледаше с огромен интерес. Даже я снимахме с камерата, защото никога до сега не е проявявала интерес към телевизора .... Докато Наньо през цялото време кърти на фотьойла :)



Тема Re: Филм за котки по БТВнови [re: gatofilia]  
Автор azzi6 ()
Публикувано05.02.06 16:15



посланието - убийте котките, за да живеят мишките... тия американци ако не оправят всичко, значи са живели напразно... егати боговете...
ама въпреки всичко, доволна съм, че видях котката миси - дебела изглежда, а е ловец номер едно... и няма болести и паразити ... поне заради нея си заслужава да изгледаш "good cat is flat cat" на калника на австралиеца



Тема Re: Филм за котки по БТВнови [re: gatofilia]  
Автор deni112 ()
Публикувано05.02.06 16:22



пфу малко се разочаровах, с такова желание го чаках тоя филм цяла седмица, утре имам изпит, ама викам не, ще го гледам, пък то.........е баси хората, дават как ядат котки. и как завърши накрая, останах с впечатлението че филма беше един вид апел да внимаваме къде са ни котките в 9 часа

Face the worst. Don`t blink.


Тема Re: Филм за котки по БТВнови [re: gatofilia]  
АвторMorrigan (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 16:27



Изгледах този филм. Направо ме възмути да дъното на душата ми. Такава перверзия. Иде ми да повърна.



Тема Re: Филм за котки по БТВнови [re: gatofilia]  
Авторkлимeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 16:53



Кис-кис, хареса ми, само как аборигените папаха котаците. Чувала съм, че котешкото било на вкус като заешко, трбяа да ида в Австралия да потърся сведения от първа ръка.
Сега сериозно - жалко за котета, жалко и за птиците. Наистина котките нанасят голяма вреда на някои островни екосистеми, където по принцип са без подобни хищници. За това не са виновни котките, а хората. Нанесли сме непоправими вреди с разнасянето на котки, лисици, зайци, нутрии ...... навсякъде по света. Не им е там мястото, но мисля, че е жестоко да се избиват. С повсеместното кастриране съм съгласна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.