Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 26.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Суха храна Hill'sнови  
Автор Pandacat (непознат)
Публикувано16.12.05 17:32



Здравейте,

Някой чувал ли е за тази марка гранули? Знаете ли дали се внасят в Бг, и от къде мога да си купя? Случая е следния: днес получих котка от Русия и заедно с нея ми изпратиха едно пакетче Хилс. Свикнала е да яде само от нея. За моя изненада другите ми 2 персийки се нахвърлиха на новата храна, въпреки че досега са яли само Роял Канин и имат пълна паничка по всяко време.



Тема Re: Суха храна Hill'sнови [re: Pandacat]  
Авторazzi6 (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 17:58



зарежи сухата храна. много по - здравословно за котката е да яде сурово, а дори и варено, пилешко месо и дреболии. порови се в нета, за да разбереш повече. сухата храна е скъпа, нехранителна, уврежда бъбреците и стомашно-чревния тракт.



Тема Re: Суха храна Hill'sнови [re: azzi6]  
Автор true^boy (divorced)
Публикувано16.12.05 20:31



Hill's е висококачествена храна - не само суха и не само за котки! За съжаление няма официален представител за България.

Ако ставаше само с месо марки като RC и Iams нямаше да съществуват!!!

Ето официалния сайт на фирмата Hill's





Тема Nutra Nuggetsнови [re: true^boy]  
Автор true^boy (divorced)
Публикувано16.12.05 20:36



Ето една храна за домашни любимци която ще е добре някой да внася в BG!





Тема Re: Суха храна Hill'sнови [re: true^boy]  
Автор CAT-O-NlNE-TAlLS (emetic)
Публикувано16.12.05 20:49



Марки като RC и Iams съществуват заради глупостта на хората. Не могат примерно иамс да си правят някакви безумни експерименти с котки, след тях да ги избиват всичките и после да пише че сериозно са се загрижили за котката ми. Загрижили са се за пари. Единствено и само. А за Ройал Канин тези дни ще пиша малко. Тук ми попадна една тяхна брошура. Ама сега гледам филм и хич не ми се занимава с такива като теб или тях.



Тема Re: Суха храна Hill's [re: true^boy]  
Автор Pandacat (непознат)
Публикувано16.12.05 21:39



Явно наистина е добра марка.. Аз първо се учудих че в реномиран развъдник си хранят котките с нещо различно от Роял Канин, но май се оказва че има и други марки с високо качество за които в бг не сме и чували
А какви са вашите впечатления, хранили ли сте с Хилс? По-добра ли е от РК или са с еднакво качество?



Тема Re: Суха храна Hill's [re: Pandacat]  
Автор Oriane ()
Публикувано18.12.05 11:17



Купували сме пастети на Hill's Science Plan (миришат и на консистенция са като нормален пастет за хора) и суха храна. Продуктите им се водят за висококачествени и специално в нашия зоомагазин сухите храни Hill's винаги се кичат с табелката "Препоръчано от нашия ветеринар", особено разновидността Nature's best. Като цена са еднакви с RC.
На Ориан определено Hill's й е по-вкусна от Royal Canin. Последната някак бързо й омръзва и започва да я подбутва. Уф, дано тоя път не й омръзне, че съм купила 2-кг пакет заради промоцията - даваха часовник с котка.
В България Hill's май не се продава.



Тема Re: Суха храна Hill's [re: Oriane]  
Автор d_oliva (непознат)
Публикувано18.12.05 11:27



Здравей!
Кажи моля те ,къде е вашият магазин?Защото моя сибирец Сонни е много капризен на храна ,а РК вече му е поомръзнал и го яде с неохота.Много ще се радвам ,ако мога да му променя малко менюто.(ако знаеш и къде на друго място продават)


Поздрави...



Тема Re: Суха храна Hill's [re: Oriane]  
Автор Pandacat (непознат)
Публикувано18.12.05 11:30



Значи ясно защо всичките ми котки се нахвърлиха на Хилс-а. Проблема е че скоро ще свъши, и после не знам какво ще правя. Особено руската принцеса не ще и да помирише Роял Канин



Тема Re: Суха храна Hill's [re: Pandacat]  
Автор true^boy (divorced)
Публикувано18.12.05 11:40



CAT-O-NlNE-TAlLS храни си котката с каквото щеш, но няма да промениш статистиката!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.