Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 30.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Черни петнанови  
Авторmarko (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 18:23



Котарака ми има черни петна по устните си.Виж снимката:


Дали не е нещо опасно?Дайте идея.
Благодаря предварително.



Тема Re: Черни петна [re: marko]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано02.12.05 20:40



Така си се е родил или отскоро са се появили?



Тема Черни петнанови [re: marko]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано02.12.05 21:58



на колко години е? от кога е така? СЪС какво и ВЪВ какво го храните? притеснява ли го това понякакъв начин? разпространява ли се? лекувано ли е до сега? други общи заболявания има ли?

Nice!


Тема Re: Черни петнанови [re: Megas]  
АвторMapko (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 23:45



Котака е на 3 години.Петната се появиха през лятото.Яде основно гранулат-"Darling",пилешки кремвирши,млека-кисело и прясно,пържени картофи и почти всичко което ядем.Видимо не го притеснява.Лятоска беше хванал бълхи та го къпах 3 пъти.Наскоро яде и хапче против глисти.нямаше.5 кила,не е боледувал
Благодаря.



Тема Re: Черни петнанови [re: Mapko]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано03.12.05 08:07



само не ми казахте в какво се храни, а е наистина важно. неговата купичка (за храната и за водата) от какъв материал е?
иначе от чутото до момента мога да ви кажа че го храните неправилно и се постарайте да промените това. не е добра идея да храните кокта с човешка храна, а за сухата храна няма да говоря. ако ще давата от последана е добре да е някоя доказана марка, защото иначе има големи рискове.

Nice!


Тема Re: Черни петнанови [re: Megas]  
Автормapko (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 09:04



Ето от какво и скакво се храни.Купичките за храна и за вода са от неръждавеика,обича също пилешки кокъли но после ги повръща затова му давам само като е на двора.Кое е неправилното в храната му?
Благодаря





Тема Re: Черни петнанови [re: мapko]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано03.12.05 09:13



ами явно не е това което аз си мислех че е
и все пак не ми сля че кренвиршите и пържените картофи са добра храна за котка. има една мнооооооого голяма тема за сурова диета на Аззи6, а има и линк към нея в статичната тема-погледни там и прецени дали можеш да си позволиш това. наистина мисля че е най здравословния вариант, особено при твоя котарак който очевидно яде всичко сухата храна наистина виждам че е на пурина, но пък като видя шарени гранули гледам да бягам надалеч. пробвай с ПроПлан на Пурина. за нея поне знам че е добра и няма да имаш проблеми.

не знам обаче дали това ти е основния проблем и има ли проблем изобщо... нека и другите изкажат предположения

Nice!


Тема Re: Черни петнанови [re: мapko]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано03.12.05 09:21



забравих само да отбележа очевидното-много е хубав

Nice!


Тема Re: Черни петнанови [re: marko]  
Авторkika (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 15:42



не му давай суха храна, може да се разболее много лошо. има доста писано за сухата храна във форума и за последиците от нея, най- вече за мъжките котки.

а защо не вземеш да заведеш писанчо на лекар и той да каже какво му има на муцунката. вече си чакал достатъчно.
успех



Тема Re: Черни петнанови [re: kika]  
Автормapko (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 16:53



Разбира се дзвера не руча само сухоежбина.От време на време намазва и консерви котешки и рибка идр.От сухата храна забелязвам че често пие вода и пишка.
Явно ще ходи при чичо доктор.
Благодаря на всички за мненията




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.