Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 03.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ne moga da razbera kakvo mu eнови  
Авторmurcon (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 11:18



Ot sedmica nasam kotio (persieca) vsqka no6t to4no v 3h zapo4va da skimti i mrynka, ne6to kato mnogo jalen pla4, obikalq staite nervno, dra6ti po vratite i tova prodyljava do 6.30h bez da spre. Drugiq mi kotio e obiknoven i kato se razgoni ima syvsem razli4no povedenie ot tova. Predi dva dni sym dala i na dvamata porednoto hap4e za obezparazitqvane, no samo persieca se dyrvi taka. Izob6to nqmam ideq ima li nqkykva vryzka s tova ili e ne6to kato razgonvane i ne znam kakvo da napravq, qvno ne6to go tormozi jivotin4eto, a az ne znam kak da mu pomogna. Molq vi se dajte mi syvet, za koeto vi blagodarq predvaritelno.



Тема Re: ne moga da razbera kakvo mu eнови [re: murcon]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано04.11.05 11:26



Може би наблизо има разгонена женска и той я надушва.



Тема Re: ne moga da razbera kakvo mu eнови [re: murcon]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано04.11.05 11:48



моите още не са приели "новото часово време", часовникът им звънва по-рано.



Тема Re: ne moga da razbera kakvo mu eнови [re: CHEЖAHKA]  
Авторmurcon (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 11:59



ne, nqma. Nikoj ot sysedite ni nqma kotka.



Тема Re: ne moga da razbera kakvo mu eнови [re: murcon]  
Автор alys ()
Публикувано04.11.05 12:04



А ако го гушнеш да спи при тебе? Няма ли да се успокои?



Тема Re: ne moga da razbera kakvo mu eнови [re: murcon]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано04.11.05 12:53



де да можех да ти помогна ,а и на себе си...
в продължение на повече от година това се повтаряше всяка нощ, спираше след като му сипем храна (ако си е омахал гранулите) и идваше да се гушка и да спи пак. ходехме като сомнамбули.. не знам трябва да го отучиш докато е малък, защото нас ни дресира добичето и си знаеше - 3-3.30 е време за мяукане на главите на хората.
сега започна да става в 7, което ме кара да си мисля че наистина е било заради хормони и мераци.



Тема Re: ne moga da razbera kakvo mu eнови [re: alys]  
Авторmurcon (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 13:05



i tova opitah, no toj ne iska.



Тема Re: ne moga da razbera kakvo mu eнови [re: gamina]  
Авторmurcon (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 13:08



ami toj e na 1,5g i ne znam dali o6te se vodi za malyk, a o6te po malko pyk znam kak da go otu4a ot tova.



Тема Re: ne moga da razbera kakvo mu eнови [re: murcon]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано04.11.05 13:23



сори, мислех че е по-мъничък... нашия започна да прави така на около половин година и спря след като го кастрирахме, и аз си го обяснявам с разгонени женски. дори и да не беше съседската - зад блока има достатъчно, нищо че сме на 6 етаж. пробвай по-настоятелно с гушкането, половинката в един момент буквално притискаше билбо към леглото за да кротне и заспи - действа.



Тема Re: ne moga da razbera kakvo mu e [re: murcon]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 13:24



Двата ми котарака /когато бяха котараци/ също имаха съвсем различно поведение при разгонване. По-точно единият беше перманентно разгонен, а другият не се и сещаше.
Уточни с какво ги обезпаразити вътрешно? "Хапче" би могло да бъде какво ли не. Всъщност, ако има връзка трябва да мяука денонощно, а не само между 3 и 7 ч.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.