Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:42 01.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: "БЪДЕЩЕТО" на Българиянови [re: Broken heart]  
Авторazzi6 (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 11:34



това идиотче е в опасен рецидив... наистина ли е МОМИЧЕНЦЕ?! тия двамата дето гледат ли се наричат родители?! да й купят плюшена играчка, тъпаци... аз също съм чувала подобни разкази, ама нямах домашно животно... на едно подобно глезено отроче вече два пъти му купуват домашно зайче, първото умряло, а родителите бързо й купиха второ, за да не разбере, че първото е мъртво. сигурна съм че такива хора ще си имат проблеми с детето, ама това не ми помага СЕГА да не се чувствам ужасно...



Тема Re: "БЪДЕЩЕТО" на Българиянови [re: Broken heart]  
Автор ike (некастриран)
Публикувано24.10.05 12:53



Живота не е играчка. Моляте развали си отношенията с комшиите
и им обясни да върнат котетата и да земат коте играчка на детето.



Тема Извинявай, но като те чета се сещамнови [re: Broken heart]  
Автор PanTer ()
Публикувано24.10.05 13:10



за един от психо-форумите преди години. Там разни странни птици пускаха странни теми и след ен-дневно коментиране, съвети, връзване и прочие идваше един светъл момент в който първоначално пусналият темата пишеше "Редакцията на в./сп. еди-кое-си ви благодари за коментарите".
Просто не съществува ситуация в която за да не се скарат някакви си възрастни хора се оставя някакво сополива дрисла да убива чужди котета както и скимне.



Тема Re: "БЪДЕЩЕТО" на Българиянови [re: azzi6]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано24.10.05 14:27



Въобще не ми е ясно защо на дете с подобни нрави трябва да се позволява да има домашен любимец.Ако е във фазата на 4упене,трошене и разделяне на нещата на съставните им 4асти и ако родителите нямат отношение по въпроса как се гледат домашни любимци и не са наясно с какви подбуди 4овек би трябвало да се "обзавежда" с животин4е,
просто не би трябвало да купуват нещо пове4е на детето си освен плюшени игра4ки.Родителите ти,извини ме,са постъпили абсолютно безотговорно и безхаберно да дадат котенце на дете и въобще на хора,за които знаят,4е не им пука особено за съдбата на животин4ето и просто като "даде фира",го заменят с друго.Аз съм у4ила от съвсем малко детето си на отношение към животинския свят и природата и не виждам никакъв вариант,при който да позволя на собствената си дъщеря да има грубо отношение към животинките ни в къщи и навън.В слу4ая,освен 4е изпитвам антипатия към хора,които възпитават децата си по подобен на4ин,като в слу4ая с твоята племенница,не разбирам и твоите родители и,4естно казано,ги упреквам,4е са жертвали едно малко същество,за да удовлетворят каприза на едно разглезено и жестоко хлапе.



Тема Re: Извинявай, но като те чета се сещамнови [re: PanTer]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано24.10.05 14:30



Единствената възможна ситуация е ,ако и на въпросните възрастни хора не им дреме особено за съдбата на котето(в слу4ая).



Тема Re: "БЪДЕЩЕТО" на Българиянови [re: Broken heart]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 15:13



Твоите родители са за убиване. Детето без да му каже някой няма да знае какво прави. Но твоите родители са тези които са наистина виновни, истинските убиици. Ако хвърля на улицата дете и го прегази кола няма да е виновен шофиорът а аз нали разбираш. Защо ни плачеш на нас не разбирам, малка ли си, какво ли? Аз на твое място много бих се страмувала от тях и то себе си, схващаш.
Изроди
Крава
Детето ти е виновно
НА колко е то? Дори на 10 няма да разбере
Обаче родителите ти - би трябвало



Тема Пропускате още нещо -нови [re: emetic]  
Автор PanTer ()
Публикувано24.10.05 15:20



ако и на родителите и да не им пука тя казва "Котките ми". Т.е. не взема мерки, а философства за "бъдещето на българия". Още повече ми прилича на онези постинги....

П.П. Сори, че отговарм на теб. Ама така ми дойде.



Тема Re: Пропускате още нещо -нови [re: PanTer]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано24.10.05 15:31



Действително,трудно може 4овек да допусне,4е в такава ситуация,макар и отдале4е(може би са в разли4ни градове или държави)няма да направиш най-малкото доста съдържателен скандал на родителите си,макар и само по телефона,и катгори4но да им забраниш да дават животинки на въпросното дете.Странно е да описваш душевните си терзания по форумите,а да не постъпиш по единствения правилен на4ин,ако въобще оби4аш животни,за да не си развалиш отношенията със съседи,роднини и каквито и да са.Все пак,когато 4овек взема да отглежда едно същество,носи някаква отговорност към него.След като веднъж ве4е се е слу4вало да пострада животно в този дом,зна4и,4е хората не са подходящи да отглеждат домашни любимци и е било тотално безотговорно да им се дава възможност отново да експериментират.



Тема Re: Пропускате още нещо -нови [re: PanTer]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано24.10.05 15:34



тя е на другия край на света, няма как да им помогне физически

бъдете малко по-толерантни и търпеливи към другите. в този клуб всеки се изяща с парцалите, ако и на йота не споделя нашето мнение

This is a strange flight
I'm taking
My dream's will
Carries me along


Тема Re: Пропускате още нещо -нови [re: atteh]  
Автор PanTer ()
Публикувано24.10.05 15:50



Не си права. И на другия край на света би трябвало да може да упражни въздействие върху родителите си.
Днес едно котешко сърчице спря да бие завинаги. Той беше котарак на една моя приятелка. Почина от старост. Няма значение дали съм наред, но плача за този котарак така както плаках за Йоди (на Неткет) и още за толкова котки, които дори не съм познавала. И ми е безкрайно тежко. Ужасно боли. За съжаление новината дойде когато при мен имаше чужд човек. Няма да ви кажа на какво се наслушах, вкл. и на обвинения, че за хора не съм плакала толкова (може би с право до някъде). И на чудене - защо по дяволите плача след като този котарак няма нищо общо с мен.
Последното нещо на света за което ми се четат фермани са подобни словоизлияния как нищо не се прави когато някаква пикла убива котки или как някаква си глезла иска да убие котарак, защото пикаел.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.