Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 09.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньор  
Автор Megas (cat person)
Публикувано23.09.05 20:17



Поради големия интерес отварям тази тема в която можете да поствете обяви за котета, които си търсят дом.

Моля ви за удобство и пригледност посочвайте контакти за обратна връзка, населено място и снимки по възможност.
Посочвайте и времето за което ще е активна обявата или ми пишете (на мейл или ЛБ) когато обявата не е актуална за да я премахна. В противен случай ще почиствам всички обяви по-стари от 3 месеца.
И още нещо важно-публикувайте обавите като отговор на това мнение, а заинтересованите да отговарят на обявата, към която имат интерес.

Публикувайте само верни и актуални обяви. В противен случай ще бъдат трити без предупреждение

Това са места, на които също е добре да пуснете и редовно поддържате обявите си за да имате по-голям успех.

























Не забравяйте и всички Ветеринарни кабинети и магазини за храна за домашни любимци, които познавате-никога не знаете от къде ще ви излезне късмета

Редактирано от julkata_ на 07.02.07 10:33.



Тема Re: Снежно бяла котка! Спешно!нови [re: Megas]  
АвторMischel (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 10:01



Много спешно! До края на м.ноември трябва да се намерят стопанин на снежно бяла котка! На годинка и половина, женска, кастрирана. Много красива.
GSM:0885/370-277; домашен тел.:77-86-88; По всяко време!

Пиша от името и по молба на моя позната. Заминава за чужбина и не можела да я вземе там. Търсила е неуспешно сред приятели, роднини и колеги. Обещали й и после се отказали в последния момент. Това е историята.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Автор rapidfire (магьосник)
Публикувано16.11.06 21:46



Две персийски котки на по седем години. Подарява ги мой познат ветеринар. Котките са мъжка и женска, момчето е кастрирано. Стопаните им са заминали в чужбина. Молбата им е, маците да бъдат взети в комплект.
Надявам се скоро да мога да публикувам снимки и координати. Дотогава мислете по въпроса, дали някой иска две чистопородни маци, макар и не в първа младост.



Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано18.11.06 12:23



Търся ангорско или персийско коте, малко, може да не е чистокръвно, ама да е хубавко.
/Не е за мен, аз имам бая котки, ама с изключение на сиамката, другите не са породисти./
Ако някой има предложения нека ми пише!



Empta dolore docet experientia..

Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Wildberry]  
Авторaнитoни (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 22:16



аз инам малки персийски котетаПРОДАВАМ МАЛКИ СЛАДКИ ПЕРСИЙЧЕТА 250 ЛВ ЕДНО БЯЛО И 2 ЧЕРНО СРЕБРИСТО МРАМОРНО skupe ani_toni619



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: rapidfire]  
Авторpersiqna (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 22:19



да малко повече информация от каде са



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: persiqna]  
Авторpersiqna (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 22:21



пиши на skupe persiqna mersi





Тема Търся норвежки горски котарак за партньорнови [re: Megas]  
Автор iya2 (непознат )
Публикувано19.11.06 00:12



Моля, ако има такъв мърканчо, който да е от Варна, нека стопанинът/ката му се обади тук - положението е много "сериозно" - за два месеца моята писанка /от същата порода/ се разгонва за втори път!



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: aнитoни]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано19.11.06 11:45



О, не, много са скъпи, приятелката ми няма да може да си позволи



Empta dolore docet experientia..

Тема За търсачите на живи съкровища!нови [re: Megas]  
Автор sister.of.night (непознат )
Публикувано24.11.06 01:28



Подаряваме три уникални котешки същества с навици за апартамент, родени на 15 септември 2006 г.


МАДЛЕН
Пухкава красавица, достойна за корицата на юбилеен брой на световно списание за висша мода. Сиво-бежовите светли линии на мантията й пленяват със своята пастелна мекота, а редуващите се с тях частично пунктирани тъмни линии преливат от черно през кафяво до тъмнорижаво, по коремчето десенът преминава в експресивно модифицирана гепардова шарка, черният знак на темето издава произход от четириногите адепти на тъмната магия – всичко това гарнирано със светли връхчета на космите и със завити напред (като с “маша”) изкусителни мустачета. Обожава игрите с нежно хапане.


УМА
Елегантна и любознателна личност със склонност към самостоятелни размишления. Върху основата на нейната благородна равномерна сивота са разпръснати розовеещо-рижави облачета, плавно избуяващи в недвусмислено заявено присъствие на тъмни и светли рижави ивици по предните лапички, което поражда неочаквани, но извънредно впечатляващи ефекти като редуването на сиви и бежови пръстчета. Съчетанието от бързина и маскираща окраска й позволява да се движи незабелязано навсякъде през цялото денонощие, а дискретното и сериозно поведение й помага да се впише особено добре в емоционално и мисловно напрегнати ситуации.


МАО УАНГ [ПОДАРЕНО!!!]
Облагородена версия на класическия сив тигров котарак. Наред с повишения коефициент на интелигентност, съчетан с уравновесен характер и липса на тревожност спрямо непознати същества и ситуации, подобренията включват също и леко удължена и по-пухкава козина, както и решително усилване на черния цвят в тъмните ивици, подчертано чрез контраста с белите връхчета на прецизно подбрани косъмчета и от светлата, и от тъмната компонента, като баналната монохромност е избегната поради пестеливия нюанс на сепия най-вече по муцунката и ушите (нослето остава розово с възхитителен черен контур). Изискан в общуването и пестелив в консумацията.


За контакти:
Тел. 02 851 03 11
Мобилен тел. 0889 55 03 99
e-mail todorpetkov@hotmail.com, p0cu4ka@yahoo.com




Тема Re: ОБЯВИ: търсянови [re: Megas]  
АвторBлaди (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 21:50



Здравейте!
Много бих искала някой да ми подари 2 пухкави котета ( като персииските), искам женско, а другото е за една роднина,няма значение какъв пол.
Много одавно си търся такова, но са прекалено скъпи :((
Аз живея в Кърджали, но често пътувам до Пловдив и не ми е проблем да отскоча някаде на близо. Много Ви моля да си направя подарък за Коледа:))))
Може да ми пишете на lotr_fenka@abv.bg
Oчаквам Ви! :)) Поздрави!!!



Тема Re: ОБЯВИ: подарявамнови [re: Megas]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано24.12.06 12:20



Пускам това защото ми бе писано за тези котета.

котетата са смеска между улична котка и египетско мау мау много са красиви със симетрични шарки
търсете човекът на този маил адрес.

kriso jelkiasd <k9201316743@abv.bg>



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор kokerka (ku4karka)
Публикувано29.12.06 15:37



Подарява се мъжко коте, на 5-6 месеца, спасен след счупвено краче. Вече се възстановява от операцията, кастриран е. Окраска рижава като на Гарфилд. Котето е много спокойно, мило, разбира се чудесно с всякакви видове домашни любимци. За повече информация клиника ита вет, телефон: 02 963 29 65



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: kokerka]  
Автор denii (писанка)
Публикувано29.12.06 19:14



доведете го на експото, ако желаете и ако няма стопани до 13.01. може там да му излезе късмета. повече информация и записване на котета може да получите на cat.friends.bg@gmail.com

Помогнете ни да им помогнем!



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор kokerka (ku4karka)
Публикувано30.12.06 18:49



Няма да го водят там, аз само пускам обявата, защото лекарките нямат време да пишат. Ако скоро не се намери добър стопанин на котарачето /а лекарките знаят как да подбират/ едната лекарка ще го заведе на нейната вила или село, незнам точно какво има. Но котарачето е родено за апартамент и затова все пак му се търсят стопани. За съжаление аз не мога да се разпореждам с него и да решавам дали да го доведа на експото, но благодаря за помощта.



Тема Re: ОБЯВИ: търсянови [re: Bлaди]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 22:46



Здравейте!
Много бих искала някой да ми подари или продаде малко сиямче до 4 месеца

Skype име: miridiqnata
очаквам вашите предлогения мерси



Тема Търся си котенценови [re: didi]  
АвторLa Gata (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 23:17



Търся си котенце, без значение на пол, цвят, порода, само да е под 6 месеца и да е от София. Адрес hellside@dir.bg.



Тема коте подарявам Русенови [re: Megas]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 18:25



приемете ме във вашия дом!ще ви гледам предано и вярно с големите си очи и ще ви обичам с топлото си сърце!:)
Аз съм женско коте на 1 год.,кастрирана, обезпаразитена!
Снимка:http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2026302
Който се интересува пишете на:ivoroussse@mail.bg



Тема Re: Търся си котенценови [re: La Gata]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано22.01.07 21:00



мислите че под 6 и под 4-ри месеца котето няма да ви заобича ли?

Умните хора си служат с прости думички.


Тема Re: Търся си котенценови [re: Sometimes]  
АвторLa gata (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 10:32



Не знам, може би страхът, че няма да те обича едно толкова малко и принципно беззащитно същество си е винаги жив. Защо според теб повечето хора искат да си осиновят бебе или съвсем малко дете, а много малко се решават на стъпката да се грижат за завършен характер? Любовта е сложна материя, пък била тя и котешката любов ( а може би именно котешката любов ) Имах котка 12 години, взех я от 3 месечна и тя си беше моята котка, а аз нейната стопанка или сестра, или както си ме възприемаше.А иначе баба ми е отявлен котколюбец, така че тя ме е съветвала как да си избирам животинката.
Днес съм на "събеседване" с три рижи котарака и дано някой ме хареса





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: kokerka]  
Автор bushkata (минаващ)
Публикувано27.01.07 00:02



Винаги проверявайте новите кандидати за стопани. Идете им на гости ПРЕДИ да вземат котката, вижте дали домът им е подходящ за котка - обезопасен, дали не може да избяга от някъде. Дали са хора,които значт как се гледа котка. Ако не - слушат ли ви внимателно какво са изискванията на животинката. Дали могат да си позволят добро хранене, все пак това си е въпрос на възможности.
Заведете котката вие на новото място.
Не се доверявайте на хора, които не са готови да ви пуснат в дома си. Значи има нещо за криене, нали?
Не се разделяйте лесно с котката си - само за да решите проблема, тя е живо същество и има право на добро бъдеще!



Тема Пухкаво черно котенце си търси дом :)нови [re: Megas]  
Автор jvis (vi)
Публикувано30.01.07 15:56



Този сладур си търси дом и добри стопани:



на снимката е по-мъничко...сега е на около 6-7 месеца, котенцето е женско и в момента се намира в Пловдив, можем да го занесем и до София и Пазарджик ако желаете... ако някой се интересува.. e-mail:

още две негови снимчици:





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: aнитoни]  
Автор kameliq (непознат )
Публикувано01.02.07 11:58



ТЪРСЯ МАЛКО БЯЛО КОТЕНЦЕ ПО ВЪЗМОЖНОСТ ПЕРСИЙСКО .ЕТО И E-MAIL ЗА ВРЪЗКА choko_asi@abv.bg. Ще се надявам на бързи отговори



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
АвторToми (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 12:25



Търся да купя сиамка блу поинт, независимо мъжка или женска.

За контакт пишете на trellian@abv.bg



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор tristar (непознат )
Публикувано01.02.07 12:28



Търся да купя сиамка блу поинт, мъжка или женска.
За контакт trellian@abv.bg



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Автор MechoPuh. (член)
Публикувано02.02.07 01:28



Пиша обявата от името на моя възрастна позната, която няма Интернет:
Подарява се мъжко черно-бяло коте на 3,5 - 4 месечна възраст. Котето е с много гальовен и мил характер. Има изградени хигиенни навици (научено е да си върши нуждите на вестник - казвам го, защото забелязвам, че много хора не могат или не желаят да отделят средства за Бенто). Вярвам, че няма да е никакъв проблем да се приучи да ходи и в стандартна котешка тоалетна (Бенто напр.) Обезпаразитен е вътрешно (Cestal Cat) и външно. Скоро ще пусна и снимки. За повече информация можете да се свържете с мен на лични тук или на mechopuh77@mail.bg.



Тема Re: ОБЯВИ: подарявам котенови [re: Megas]  
Автор lea1 (непознат )
Публикувано13.02.07 15:34



Привет!
Подарявам трицветно женско коте на 4 месеца - светло сиво/светло рижо/бяло; ангорско. Пишка в котешка тоалетна, много обича да се гали по корема и е приказливо (отговаря при повикване, ррр-мяука като гони хартиени топчета и тн). За съжаление се местя и не мога да взема котето с мен и й търся подходящ нов дом в София.

Редактирано от lea1 на 13.02.07 15:39.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано14.02.07 18:19



Подаряваме котета. Пухкави, красиви и игриви на добри и грижовни стопани.

02 997 86 38 -
rik1320@gmail.com

Очакваме Ви.

Помогнете ни да им помогнем!



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор aguto (непознат )
Публикувано14.02.07 23:30



Имаме си 2 котета.. обаче на мъж ми му се налага да пътува много и в момента е поне 6 месеца във Виена.

Котетата не могат да седят толкова много време самички само с хранене и гушкане тук-таме.. няма и на кого да ги дадем, та сме принудени да ги подарим на някого или поне да ги гледа за този период и ако не му харесат да ги върне..

Много ми е мъчно за тях, но не виждам никакъв друг вариант
Те са 2 мъжки- Тигър и Матю на по 6 месеца.
Много игриви, любвеобвилни, гушкащи се, боричкащи се
а на всичкото отгоре са и послушни.

Ако някои ги иска
или ако има някакви идеи моля да казва, защотот вече съм се видяла в чуда..
В момента ги гледаме с още една женска в 2 отделни стаи затворени..
но е малко трудно и не може да продължи още дълго.

тъй че помислете и вие моля

0888 130 225
agu@mail.bg
скоро и снимки



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
АвторBиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 10:41



Подарявам чистокръвна ангорска котка на 6 години, много възпитана и гальовна. Причината е, че чакам бебе, а котараната ми много обича да се гушка,което е проблем. Можете да ме намерите на тел:0889 403 402.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор mimata74 (непознат)
Публикувано20.02.07 15:17



Здравейте, подарявам сиамско коте, мъжко на 1 годинка. Котето има хигиенни навици, опезпаразитено е, ваксинирано, има паспорт. Много го обичам, но се оказа, че съпругът ми е алергичен. Ще се радвам, ако му намеря добър стопанин. Котето е в София. Тел. за връзка 0888324807.



Тема Подарявам персиец и персийканови [re: Megas]  
АвторCat lover (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 23:35



Търся добри и грижовни стопани на две невероятни същества - персиец и персийка (екстремали). Ако някой има желание да ги гледа, нека си остави адреса - ще му пиша по-подробно.
Единственото условие е да са заедно.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Авторsara (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 17:49



Имаме турски ван-бял с черна опашка и черни уши.Съпруга ми и аз заминаваме на работа в чужбина за дълго време и няма на кого да го подарим-който се интересува-пращам снимки!моя адрес tedi_sara@abv.bg



Тема Re: Подарявам персиец и персийканови [re: Cat lover]  
АвторSabrina (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 13:32



zdraveite, emaila mi e Sabrina88@abv.bg , ako moje da mi pratite snim4ici na jivotinkite mnogo 6te sum blagodarna .



Тема Re: Подарявам персиец и персийканови [re: Cat lover]  
АвторEkstremal (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 14:50



Zdrawejte,
Imam goliamo jelanie da osinowia washite kotenca i dwete. Obadete mi se ako wse oste ne ste im namerili dom.

Tania tel. 02/8712801



Тема Re: Подарявам персиец и персийканови [re: Ekstremal]  
АвторEkstremal (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 18:13



W predishiat posting sam sbarkala telefona si.
eto go otnowo
029712801
Tania



Тема Продаваме котенови [re: Megas]  
АвторШeйлa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 22:07



Продаваме коте, женско, жълто тигрово, полуперсийче. Хигиенни навици, паспорт. Информация и снимки на sheyla.dir.bg - Котето Нени



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Автор bushkata (член)
Публикувано18.04.07 11:33







Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автортepa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 12:12



Подарява се 8 месечно женско коте - бяло с тигрово сиво с изградени хигиенни навици. Котето е в София.
Подарява ги мой познат, защото откриха че малката му дъщеря е с асма и затова е доста спешно.
Ако някой се интересува нека се обади на телефон 0899933602 - Тереза Гарсия или да пише на email - s_s_m@abv.bg



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано20.04.07 21:44



чисто бяла красива котка има нужда от временен дом. вероятно е изхвърлена, след което подгонена от кучета. заслабнала и тъжна. ако някой може да се отзове нека пише бележка или denitza_avramova@abv.bg

няма да стои твърде дълго във временния дом предполагам, защото такива котки се вземат бързо.

Осиновете бездомно животно - Зооекспо.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Авторmon4o (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 23:47



a



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: mon4o]  
Авторasdas (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 22:58



dasasdas

adsdsdasadsasdasdasasdad



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: asdas]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 23:02



tursq persiisko ili angorsko kote ot sofiq .da ima pasport i vsi4ki imonozacii.da e na oklo4-5meseca molq vi namerete takova.telefon 0887456056.ili na skypeivo.972





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: ivo]  
Автор papyy (Defender)
Публикувано22.04.07 23:36



ДО ВСИчКИ КЛУБАРИ
Иво се опита и може би взе от сайта на Дог.бг персийска котка, която се подаряваше. Сега търси още за да си има печатарка за котенца. Обявява се за ветеринарен лекар, но възгледите му не са на скоро завършил, пък и липсва любовта към животните, характерна за нас.
ВНИМАВАЙТЕ



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: papyy]  
Автор bushkata (член)
Публикувано23.04.07 09:34



За какво става дума? Щом има такова официално предложение - значи има защо. Нека поне стане по-ясно за кого и какво става дума?



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: bushkata]  
Автор Borat (непознат)
Публикувано23.04.07 20:43




погледнете темата от този линк, и по-специално потребителят moy



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Borat]  
Автор bushkata (член)
Публикувано23.04.07 22:02



Ох, лошо

Но това е станало още януари месец.

Редактирано от bushkata на 23.04.07 22:04.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: bushkata]  
Автор papyy (Defender)
Публикувано24.04.07 09:31



Забравила бях името, но съм сигурна, че е същия човек, казвам го професионално! Нямам нужда да го видя, да разговарям с него, писаното слово е достатъчно. Моля по добре го подарете на дете, което ще се радва, ще го обича и т.н.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: papyy]  
Автор ()+ (Усмихни се!)
Публикувано24.04.07 11:20



ех, ех.. хора. Човекът просто търси коте. Много хора търсят котки. Не виждам защо трябва да е човекът от онази тема. А и все пак, човекът от другата тема е търсил родословно коте, а този тук - персийче или ангорче. Което ще рече, че му трябва просто рошаво коте. Никаква прилика няма между двете породи и не виждам защо ще си взима рошаво коте за това, в което го обвинявате.

Между другото, човекът от другата тема определено не е лекар. А и котето не само че няма качества, ами и е пълно с недостатъци (за разплод) - косо поставени очи, огромни стърчащи уши, дълга опашка... не виждам какво му е завидното толкоз. И проблема с течащия нос и бързо замърсяващите се очи, също е генетичен. При такъв отдалечен нос да става това, не е много хубаво...
Симпатично е котето, все пак, но не е и кой знае какъв ценен кадър. А и какво е лошото в това котето да се запложда, дори трябва да се прави веднъж годишно, ако не смята да се кастрира, защото в противен случай е застрашено здравето му пък...

Г-жа Несериозната


Тема 7 малки пухчета търсят стопанинови [re: Megas]  
Автор MechoPuh. (член)
Публикувано26.04.07 15:16



Котенцата са на около месец и половина. Трите трицветни са дами, а двете черни и рижавките са момченца. Дават се само на добри и отговорни хора, които да са наясно с грижите и отговорността, които поемат и които да са готови да ги обичат дълги години. Малките ще се дават, когато навършат поне 8-10 седмична възраст, както изискват правилата, за да бъдат здравички и без проблеми в поведението. Ако проявявате интерес можете още от сега да пишете на green_eyes@mail.bg или тук на ЛБ на ГоляматаСпециалистка. Много снимки, които можете да разгледате, има на следния адрес:



Редактирано от MechoPuh. на 26.04.07 15:32.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: ()+]  
Автор ()+ (Усмихни се!)
Публикувано28.04.07 12:53



Противно на по-горното си мнение, ще кажа, че Папито и другите явно са били прави, а именно аз не съм била "в час".
Внимавайте с хората, боравещи с полу-персийки, полу-ангорки и всякакви полу-смески на котки, защото явно тъкмо те са най-големите експлоататори на котките.
Обират дългокосмести котета от улиците, или от подаряващите се рошави котета, купуват още някое евтино за 100 лв минало и заминало покрай породисто коте и се започва една усилена "развъдна" дейност, от които страдат най-вече самите животники - дори не им се осигурява нормален живот.
Изклченията, моля да ме прощават, просто тенденцията явно е такава.

Г-жа Несериозната


Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано03.05.07 09:30



Зоуи е млада котка, с улегнал нрав, много кротка и гальовна. Идеалният домашен любимец. Помогнете й да почуства какво е да бъдеш обичан и да обичаш. Повече снимки и инфо може да получите на denitza_avramova@abv.bg



Loosing faith makes a crime -

Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано11.05.07 10:11





______________________________


Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: julkata_]  
Автор damita_jo (cute, but crazy)
Публикувано14.05.07 10:16



Здравейте!

Вчера прибрах едни котенца от улицата - родени са от домашна котка, но са ги изгонили навън...5 на брой, бебенца, не знам точно колко са големи, но имат малко остатъчни гурелчета по очичките. Ще ми се да йм намеря грижовни стопани, ако ли не, ще трябва да ги пусна някъде навън като поотраснат Много са милички, игриви, веднага се научиха да ходят в котешка тоалетна. Много се гушкат, а и майка йм йм липсва все още...
Ще се радвам ако някой прояви интерес! Долу са снимките, както и имейл за връзка с мен. Може да ми пишете и ЛС тук...
От Пловдив съм.






Редактирано от damita_jo на 14.05.07 11:59.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано17.05.07 22:05



Пиратчо с най-ново име Силвър търси дом и стопани. Той е едно уникално коте с невероятен характер. Изключително гальовен. Няма човек, който да не го е заобичал от момента, в който го види. Гали се непрекъснато, мърка като локомотив и върви след хората. Невероятно благ. Разбира се идеално с всякакви други животни. През живота си не е изсъскал или ръмжал. Едноок е в следствие на стрелба. Кастриран и обезпаразитен. И много красив.
за контакти - cat.friends.bg@gmail.com







Loosing faith makes a crime -

Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Автор Kaнka (непознат )
Публикувано19.05.07 14:56



Моля, ако някой има рижа ангорка, която чака рижи ангорски бебета, или планира бременност, нека се свърже с мен.



Тема Важна тема!!!!!Вижте я!нови [re: Kaнka]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано23.05.07 22:29



от nc

______________________________

Редактирано от julkata_ на 24.05.07 11:19.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Авторbordovsky (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 11:30



Много обичам и си отглеждам котки. Мама Надя и Тате Мечо. Поредното котило е вече налице - 5 пухкави котета на 25 дни. Скоро ще си търсят стопани. Подарявам!!!

Ето ги:
[img]http://www.bordovsky.net/kotetata/bialoto.jpg[/img]
[img]http://www.bordovsky.net/kotetata/djuniar.jpg[/img]
[img]http://www.bordovsky.net/kotetata/puhso.jpg[/img]
[img]http://www.bordovsky.net/kotetata/rijko.jpg[/img]
[img]http://www.bordovsky.net/kotetata/siwoto.jpg[/img]
[img]http://www.bordovsky.net/kotetata/kotilo1.jpg[/img]
[img]http://www.bordovsky.net/kotetata/kotilo2.jpg[/img]
[img]http://www.bordovsky.net/kotetata/kotilo3.jpg[/img]

за контакти Бордовски 0729 2017 и office@bordovsky.net



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: bordovsky]  
Автор bushkata (член)
Публикувано06.06.07 19:46



Изключително мило и добро същество, погажда се със всякакви други живинки. Обожава хората и гальовните им ръце, обича вкусната храна, обича да я глезят ... може би, защото не е имала до сега всичко това. Живяла е в малък апартамент с още 20 котки и 10 кучета, сега живота за нея започва отново. От 2 седмици живее в приемно семейство, където е кастрирана, обезпаразитена.

Дайте й любов и ново начало.






От стария й дом:



От новия: Яна, изучава новия свят от балкона и дели дивана с новите си приятели:











Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: bushkata]  
Автор onion (лютив)
Публикувано08.06.07 17:18



Продават се персийски котета. Четири колър пойнта и едно сиво. Цена по договаряне.
За контакти: гр. Бургас. 0889 03 03 30, 0878 331 330








сайтът за екзотични животни и тераристика

Тема Подарявам котараче-бебенови [re: Megas]  
Авторolived (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 15:01



Намерих го сутринта на двора. Според ветеринарите е на около 20 дни, но вече се храни самостоятелно.
Обезпаразитено е.
Търся му добри стопани, защото двамата ми котараци ревнуват и едва ли ще се спогодят.
С тигрова окраска е, сивкаво-кафява и е много смело и любопитно:) До дни ще се погрижа да дам и снимки.
Ако кандидат-осиновителите се притесняват от това, че е много малко мога да го гледам още седмица-две вкъщи.
Котето е в София. Можете да му се обадите на 0889 269 549.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: onion]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 17:13



moge li da mi dadete cena i poshta za vryzka
kotenceto.mqu@abv.bg



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: ani]  
Автор candy_perfume_girl (непознат )
Публикувано12.06.07 18:38



Подарявам руско синьо коте на 1 месец и 3 седмици,мъжко с хигиенни навици!
krassi_2007@yahoo.com



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Авторkaliostro (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 19:23



Търя малко женско котенце . Персийски и тем подобни сплескани муцуни НЕ !!!

http://www.dalavera.net/read.php?1137,11819



Тема подарявам коте-рисченови [re: Megas]  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 20:05



Подарява се страхотно коте.Котето много прилича на рисче,не само по окраската на козинката,а и защото има дълги тъмни косъмчета които стърчат от ушетата му.Зверчето е женско,обезпаразитено вътрешно и външно и скоро и с ваксина.Сладураната много бързо изгради и затвърди хигиенните си навици,яде като прасенце и мърка като мотор.Снимки има по долу,ако има проблем с тях ми пишете на krasko_kj@abv.bg ще ви пратя.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/49/12142_272.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/49/12143_279.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/49/12145_290.JPG



Тема подарявам коте-рисче СНИМКИнови [re: Megas]  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 20:08









първия път не можах да се справя със снимките,дано сега всичко да е ок.Ако се интересувате от котето ми пишете на krasko_kj@abv.bg



Тема подаряваме шарено коте на 1г с паспорт и имунизнови [re: Megas]  
АвторMoмчил (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 18:23



Здравейте,

Подаряваме шарено домашно котенце (много обичано от нас) на добри, мили, любвеобвилни и много грижовни стопани. Причина: вкъщи имаме общо 4 котки, живеем в апартамент и често ни се налага да пътуваме, тъй като сме артисти и ни е невъзможно да водим всичките с нас по хотели. Котенцето е на 11 месеца с паспорт, имунизации, обезпаразитяване и отлични хигиенни навици.

Момчил и Лейди Елен: 0886 149 479, 0888 189 801







Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Авторdges (Нерегистриран)
Публикувано17.06.07 12:45



prodava malko klasichesko persijche
sivo na 60 dni Burgas dgespyr@abv.bg



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Авторkokobrais (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 14:33



Подарявам 3 много хубави домашни котета. Едното е жълто и бяло/мъжко/,другото е сиво и бяло /женско/, третото е тигрово кафяво/мъжко/.Почти на два месеца са.Ако някои се интересува да ми пише на e-mail: pumba@mail.bg, ili na gsm 0896 35 31 48. Тези дни ще кача и снимки.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: kaliostro]  
Авторkokobrais (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 14:39



Подарявам 3 много хубави домашни котета. Едното е жълто и бяло/мъжко/,другото е сиво и бяло /женско/, третото е тигрово кафяво/мъжко/.Почти на два месеца са.Ако някои се интересува да ми пише на e-mail: pumba@mail.bg, ili na gsm 0896 35 31 48.



Тема 3 котета с лоша съдбанови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано29.06.07 16:24



Ашли (голям сив котарак на 2 години), Бела (бяла хубавица на 3 годинки) и Криси (трицветна мадама само на 8 месеца) са три котета имали късмета да попаднат в лоши ръце. За щастие те получиха втори шанс за нормален живот и сега са при нас, обезпаразитени, изкъпани, нахранени. Ашли е кастриран, ваксиниран и чипиран. Като характер е изключително спокойно същество, много гальовен с изградени навици. Много красив с прекрасни зелени очи.

Бела е също спокойно коте, обича да я чешат зад ушите и да мърка нежно.

Криси е само на 8 месеца, много красива и добра. Обаятелен поглед и копринена козинка.

И двете предстои да се кастрират.

Повече за тяхната история може да научите на cat.friends.bg@gmail.com

Те са преживели много и сега е време да получат любовта и грижата, която наистина заслужават. Знаят какво се е случило с тях и благодарностт в очите се усеща моментално. Всеки, който е осиновил или прибирал временно бездомно животинче знае какво имам предвид. Ако искате да дадете шанс на тези прекрасни същества да почувстват какво е да имаш истински дом и семейство, какво е да има някой, който те обича и се грижи за теб - пишете на горния и-мейл.

Защото всички имаме право на втори шанс!

Ашли:



Бела;



Криси:



Loosing faith makes a crime -

Тема ОБЯВИ: партньорка за син руски котаракнови [re: Megas]  
Автор tanislava (върти-опашка)
Публикувано01.07.07 00:40



Понеже е мн красив и децата му ще са мн красиви; нека някой, който има такава котка да ми пише на лични или на имейл tanyagirl@abv.bg . Той си имаше една кандидат-булка, но я оперираха и отпадна от проекта.
снимки:
[image] http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=14204&AlbumId=54088[/image]



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор leila75 (минаващ)
Публикувано01.07.07 21:30



Продавам кремаво, мъжко персийче на два месеца и половина с хигиенни навици. Бащата е първенец в състезания, с родословие. Живея в София. Ако някой проявява интерес моля да ми пише на e-mail marya.ilieva@abv.bg. Ще изпратя снимки, които за съжаление незнам как да прикача тук.





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано07.07.07 12:37



Подаряват се котета.....

Лъки, мъжко коте, кротко и мило търси дом. На близо 2 месеца. Намерен пред СУ с навехната лапичка и наранена муцунка.




Инушук, на 1.5 месеца, активен и много игрив. Взет от деца, които обичат да се "забавляват" с малки котета.



И Буши, космата, с кичури в ушите, женска, на 2 месеца. Намерена пред блока.




Loosing faith makes a crime -

Тема Re: Търся норвежки горски котарак за партньорнови [re: iya2]  
Авторnfc (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 23:49



Здравейте,
Търся малко норжвежко коте. Може срещу заплащане.



Тема Продавам персийски котета!нови [re: Megas]  
Автор Yogi (турист)
Публикувано19.07.07 14:10



Родени са на 30-ти май 2007 г.












За контакт:
София
0898 777 609
859 24 21 - вечер
mmagik@abv.bg
Мира



Тема Re: Продавам персийски котета!нови [re: Yogi]  
Авторsidjei (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 22:40



моля отговори ми на маила колко са женски и колко мъжки,каква е цената им,и как мога да си го полу4а в Пловдив?А ето и моя e-mail-moni9boni1997@abv.bg
Не се притесняваи говорила съм с мама и тати .Ще се се грижим добре за него.





Тема Re: Продавам персийски котета!нови [re: Yogi]  
Автор Yogi (турист)
Публикувано27.07.07 13:43



Останаха двечки, от които вероятно само едното, по избор, е за продаване.

Поздрави,



Мира
София, 859 24 21, 0898 777 609;
mmagik@abv.bg



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
АвторЛюдмилa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 18:22



Подарявам четри малки котенца на 3 седмици.
0889 038 503 Людмила
0898 518 003 Боян
28.07.2007



Тема Подарявам котенцанови [re: Megas]  
АвторЛюдмилa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 18:26



Подарявам 4 малки котенца на 3 цедмици.
Дупница
0701 50440
0889 038 503
0898 518 003



Тема подарявам котенцанови [re: Megas]  
АвторЛюдмилa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 18:29



Подарявам 4 малки котенца на 3 седмици.
Дупница
0701 50440
0889 038 503
0898 518 003



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
АвторЛюдмилa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 18:30



Подарявам 4 малки котенца на три седмици.
Дупница
0701 50440
0889 038 503
0898 518 003



Тема Подарявам котенцанови [re: Megas]  
АвторЛюдмилa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 18:31



Подарявам четри малки котенца на 3 седмици.
Дупница
0701 50440
0889 038 503
0898 518 003



Тема ТЪРСИ СЕ!!!!нови [re: Megas]  
Автор fran79 (непознат )
Публикувано29.07.07 09:41



Изгубен е мъжки котарак, рижав с бяло на муцуната и шията,тежи около 9кг.
Изгубен е в кв.Оборище,в района на ул.Искър и ул.11-ти Август(може и да е в съседни на тях улици).
Моля ако някой го намери да се свърже с нас на тел:
983-63-08 и
0887-36-22-01
Предлагаме възнаграждение!
Моля Ви помогнете!



Тема Търся дом на едно морско коте:))нови [re: Megas]  
АвторKoteto2O (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 21:29



Здравейте приятели коткари...Моля за помощ за едно малко морско коте.Аз съм от София,но в момента съм на морето и преди няколко дни намерихме с моя приятел едно малко коте в Царево на около месец.И сърце не ни даде да го оставим. Лоши хора го бяха изхварлили заедно с 2-те му братчета на кея. Но само едно беше оцеляло. Котето е женско и много сладко. Цветовете му са сиво и оранжево,а коремчето бяло. Просто нямам възможност да прикача снимка.
Но сме изправени в патова ситуация, и аз и моя приятел имаме котки и те са много ревниви и много пъти сме носили котета, но те само хъкът и се сърдят. И за това не можем да го вземем..ако някой се интересува и го иска моля да ми звънне..(0898660246 Кристина) До 5.08 ще сме на море и после се прибираме и затова искам да разбера дали някой го иска...за да го взема в софия.
Котето е много умно и игриво, заслужава да му намерим дом:)





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: leila75]  
Авторcиджeи (Нерегистриран)
Публикувано04.08.07 14:39



При теб ли е още котето Леила?



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Авторбpoдяra (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 13:25



ОБЯВА

www.catbg.com - първият БГ развъдник за Британска късокосместа рег. FIFe ПРОДАВА 1 МЪЖКО КРЕМАВО КОТЕ.

Моля, ЕДИНСТВЕНО личен контакт по имейл, тел. 02/9450043, e-mail: britishblue@abv.bg, мобилен:0888327495

Кратка информация за породата:

Пълна информация за породата, родителите на предлаганото котенце, както и негови снимки, желаещите могат да намерят в сайта в съответните раздели



Кандидати, които не са готови да дадат 800 лева за котето, да се въздържат от въпроси.

Котето се предлага само и ЕДИНСТВЕНО на сериозни стопани, със задължение за предоставяне на котето за участие във фелиноложки изложби за 1,5 година!



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор skyspirit (непознат )
Публикувано09.08.07 16:21



Здравейте. Пускам този постинг от името на приятел.

----------------------------------------------------
Подарявам млад котарак на 2 години с добри обноски, обезпаразитен, черно-бял

Владимир Дулов, vladodoulov@gmail.com



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано12.08.07 14:54



Черно коте на 2 годинки търси своя дом и любимци

Изключително добро, гальовно и мило създание. Прекрасни зелени очи и лъскава черна козина. Момиченце. Кастрирана, обезпаразитена. Снимки при интерес на cat.friends.bg@gmail.com

Сдружение Приятели на котката



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Авторvalkyrie (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 19:08



Подарявам две малки котенца - Мъжко (рижаво тигърче) и женско (многоцветно). Албуми със снимките им : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164644 и http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163691. И техния общ, след като се харесаха ;-) http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165722. Големи сладури са, нали

. Двамката са на около 3 месеца, с хигиенни навици и обезпаразитени. Малката Палечка прибрах от улицата - току що захвърлено дом. котенце, което едва успяваше да оцелее сред кучетата в махалата. А рижавия принц е братче на моята принцеска - една черна пантерка, която хич не е във възторг от двете бебета. За това спешно търся обичливи, котколюбиви осиновители ... ако се интерисувате: 0886382577 и vanya.andreeva@gmail.com В момента мацките са в София, но не ми е проблем да ги превозя и до Пловдив и региона.



Тема Подарявам женско костенурково котенови [re: Megas]  
АвторTapaлeж (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 00:20



Подарява се малко на около 2 - 2.5 месеца, женско костенурково момиче с пухкав косъм. Котенцето е намерено преди малко повече от 3 седмици изхвърлено и едва дишаше, отказваше храна. След спешно няколкодневно хранене със спринцовки, вече яде както суха храна, така и варено месце и друга домашна храна. Социална, ползва тоалетна, не прави бели. Разбира се добре с други котки (поне с моята, но предполагам че няма да има проблеми с други). Много е сладка и пухкава, с костенуркова окраска - тези котета много се привързват. Обезпаразитена, все още не е ваксинирана. Видима възраст около 2-2,5 месеца. (става въпрос за по-малкото котенце на снимките - това без нагръдника).

За контакти - igel@bofh.bg или 0888435874



Повече снимки може да видите



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано31.08.07 11:12



Подарява се женска красива котка - на 3 години. Не е кастрирана, ползва котешка тоалетна, тиха и много чувствителна. Последните 2 години живее с куче и е в лек стрес, поради което е малко агресивна към непознати ... Но без кучето ще и е лесно да свикне с нов дом. Подарява се, тъй като друг член на семейството развива тежка алергия към котки .... Много им е тежко да се разделят с нея, но нямат друг избор. Котката е в Габрово, но няма проблем да се пренесе до София. Ако все пак има желаещи да я вземат от Габрово, ще сме много признателни. Ето я и нея:



за контакти - fani4ka@gmail.com, ICQ 346320342 или GSM 0886 567 547

Редактирано от angel_sin на 31.08.07 11:17.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано02.09.07 18:36



чисто бяла котка с две различни очи и дълга козина е намерена днес в ж.к. "дружба". търси се временен или постоянен дом. на видима възраст - 2-3 години. била много красива. леко позаслабнала и бъхлива, но това са бели кахъри. за контакти - на ЛС за да ви дам телефон



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: angel_sin]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано02.09.07 22:10



само да отбележа, че обявата не е валидна вече ... решили са да задържат котката, въпреки алергията ;)


there's no time to analyse



Тема Подарява се малко сладко котенценови [re: Megas]  
Автор rorrr (непознат )
Публикувано10.09.07 12:15



Здравейте, ето това коте от Варна си търси дом, където да си играе и да го обичат.



Намерих го захвърлено и беззащитно пред блока сладурчето и реших да му помогна и да му намеря стопани.
Водихме го на чичо доктор и вече пращи от здраве и енергия, много е игриво, мърка през повечето време, научи се да ходи на правилното място по нужда.
На около месец е, мъжле. Ще му направим още снимки, за да го покажем какъв е хубавец.

Ако някой иска да си вземе това котенце и да се обичат, свържете се с мен! Мобилен 0896/39-69-40, ro_georgieva@mail.bg

Редактирано от rorrr на 10.09.07 16:02.



Тема Подарява се пухкава писана!нови [re: rorrr]  
Автор koтapaнkaтa (питанката)
Публикувано11.09.07 12:30



Здравейте!
Тази пухкава писана си търси добри и грижовни стопани:
Женска е, на около две или три години (не й знам точната възраст). Има хигиенни навици, гальовна е и изключително красива. Подарява се заедно с легенче за тоалетна и паничка за храна. Има необходимите ваксинации и обезпаразитявания, има и паспорт. Скоро й предстои кастрация.



Моля, ако има желаещи да ми пишат на е-mail: galchavova@gmail.com или petuha_@abv.bg, или ICQ: 215140385

За всеки сложен въпрос има точно един прост, елегантен и много грешен отговор!!!

Редактирано от koтapaнkaтa на 11.09.07 12:34.



Тема подарявам котенцанови [re: Megas]  
Авторkalintohu (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 12:41



Нямам снимки на компютъра на който съм в момента, но съм качил клипче в Vbox7 за тях. http://vbox7.com/play:712e8e0c . Клипът се казва ,,Малки Котенца,,. В началото бяха 4, но сега са 3. Едното го блъсна кола. Срок на годност 1 седмица. После баща ми каза, че ще ги изхвърли

. За връзка e-mail: kalin.kaloyanov@gmail.com



Тема Re: Подарява се малко сладко котенценови [re: rorrr]  
Автор rorrr (непознат )
Публикувано12.09.07 10:59



Ето още снимки на малкото сладурче -



Ако някой иска да си го осинови, нека да се свърже с мен!



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор Kaylaran (непознат )
Публикувано15.09.07 16:38



Търся си котарак или котараче, сиамска от вида сийл пойнт. Ако някой не може да се грижи за своя котарак и желае някой грижовен човек да го осинови, моля да ми се обадите на имейл:andry_dandria@yahoo.com
Може да е и малко котараче, но задължителна да е сиамско сийл пойнт по познати като кралската порода на сиамките. Ще съм много благодарна на човека, който ми се обади





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Авторcиaмeц (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 16:10



Разгонен сиамски котарак си търси партньорка!
Той е на 2 години ,с всички ваксинации,без бълхи,домашен!



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Автор3apa (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 20:06



Първо да кажа,че живеем във Велико Търново.
Вчера дъщеря ми намерила котенце във двора на гимназията,където учи и го донесе в къщи,защото и дожаляло за него.То е много мило,игриво и ненатрапливо същество,една шепа коте-бяло,на оранжеви петна,с много нежни очички.Само като го погледнеш и започва да мърка.Мъжко е.Яде всичко,ходи по нужда където трябва-изобщо без забележки.Жалкото е,че нямаме възможност да го гледаме.
Ако някой прояви интерес,ще си дам телефона за връзка.



Тема Малки пухенки и майка им си търсят нов домнови [re: Megas]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано25.09.07 12:32



"Добри хора" бяха изхвърлили майка им в напреднала бременност. От ужаса да е на улицата сама и незащитена след като преди това е живяла в дом тя започна да ражда в краката на една жена. Добре, че жената обича животни и вече имаше котарак спасен от улицата, та се смили и над тази нещастна душица и бебетата и и ги прибра у тях. Сега малките юначета са вече на 2 месеца и е време да започнем да се оглеждаме за съвестни стопани, които да поемат грижата за тях. Мама скоро ще бъде кастрирана и търсим нов дом и за нея, някъде където да бъде обичана и никога повече да не се озовава на улицата. Котенцата са общо 5 - 2 женски и 3 мъжки. Ето и няколко снимчици на сладурчетата. Свържете се с нас на мейл - cat.friends.bg@gmail.com . Котенцата се дават само на отговорни хора, които могат да поемат сериозен ангажимент за тях. Обявата е валидна за София. Честно казано от сега завиждам благородно на тези, които ще си вземат котенце от тях

. Толкова са мекички, дебели и красиви, а на това отгоре и добри и гальовни. Снимки може да разгледате на .











Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.10.07 12:06



Чернушка е много мило коте, което имаше една от най-ужасните стопанки. Тя я биеше, не й даваше да яде, за да не ака и още куп гадости. От вече 6 месеца Чернушка е при нас и се оказа, че има прекрасен характер и е ужасно обичлива. Тя е кастрирана, обезпаразитена, с първа ваксина. Много добра, гальовна, обича човешкта компания, спокойна е и е подходяща за семейства с деца. Търсенето на дом за нея вече стана спешно, защото там където е сега не й е много добре, студено й е и вече не е желана. Надявам се Чернушка да се хареса на някой преди зимата, защото иначе ще се наложи просто да я пусна на някоя улица, а тя е изцяло домашно коте.

Още снимки може да получите на имейл denitza_avramova@abv.bg

Добри хора, помогнете на едно същество да почуства топлината и ласката, за която всички копнеем. Осиновете Чернушка и няма да съжалявате - ще намерите верен, мил, пухкав другар, с който ще се топлите през идващите зимни коледни дни.









Тема Re: Малки пухенки и майка им си търсят нов домнови [re: MechoPuh.]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано10.10.07 14:03



Двете тигрови момченца и сивото момиченце още си търсят дом. Ето и малко пресни снимки.







Тема Re: Подарява се малко сладко котенценови [re: rorrr]  
Автор rorrr (непознат )
Публикувано14.10.07 14:08



Обявата вече е невалидна - котето вече е в новия си дом, намерихме му много грижовни стопани





Тема Re: Подарявам женско костенурково котенови [re: Tapaлeж]  
Автор Tapaлe (новак)
Публикувано14.10.07 14:54



Котенцето вече има нов дом.



Тема Re: Подарявам женско костенурково котенови [re: Tapaлeж]  
Автор Tapaлe (новак)
Публикувано17.10.07 09:39



От миналият понеделник Топка е в нов дом. Когато момчето дойде да я вземе, първото което направи е да се качи по него и да го оближе по устата. Абе котенцето си хареса стопанина от раз. За момента е прекръстена на Принцеса Елизабет и е строила цялата къща в две редици. Ще ми липсва тази сладурана.



Тема момченце тигърченови [re: Megas]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано17.10.07 16:41



Писах тук с една житейска драма.
Новият ми мъж дойде да живее при мен и взе котката си. Естествено. С моята, която е сиамка имаха такива кръвопролития и сблъсъци, та един месец живяха разделени в две помещения без всякакъв достъп.
После неговата роди и нещата потръгнаха леко. Котенцата са четири. Едното везнага си намери стопанин, защото беше едно такова шаренко бяло и черно. Двете момичета ги взеха в един и същи ден. Тъкмо пласирахме едното и си сипахме по една ракия, но неуспяхме да отпием, когато телефонът звънна за коте.
Остана последното - мъжко тигърче. То щеше да му излезе късметът, защото го харесаха, ама той се завря под един шкаф и хората взеха едното от женските.
Та тоя син майчин вече е на близо 5 месеца. Майка му го хъска от повече от месец и го бие. Не може да го трае изобщо. Леля му/ т.е. моята сиамка го е осиновила, защото тя драпаше за коте, още като се родиха/. Обаче живеем на 30 кв.м. трива души с три котки. Всеки спи с котката си. Синът ми спи с малкия.
Обаче не се издържа. Искам да му намеря стопанин.
Дълго стана, ама приключвам.
От Бургас съм.
Пишете ми на мейл iness@abv.bg
Мъжкарчето е с много добър характер и много гальовно.

На върха на копието!



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор dadi123 (непознат )
Публикувано22.10.07 22:24



Подарявам КОТЕ
черно-бяло, женско, на 8 седдмици. Много е сладка, гальовна и игрива. С хигиенни навици и направена първа ваксина. За връзка dady123@avb.bg



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано26.10.07 17:20



Подаряват се 2 черни котенца. Малките са намерени на улицата на 20.10 вечерта в снежната буря. Сега са на топло и сигурно място, изкъпани и обезпаразитени външно, но за жалост не могат да останат там, където са в момента. Жената си има вече 3 котки и с основание счита, че не е разумно да и стават повече. На видима възраст котетата са на месец. Въпреки крехката си възраст ползват котешка тоалетна. Хранят се самостоятелно (и с голям апетит) с варено пилешко и гранули на РК за малки бебета. Ако проявявате интерес към тях, моля свържете се с нас на - cat.friends.bg@gmail.com. Ето и 2 снимчици на бебоците.







Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Авторmalisha (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 03:55




Редактирано от Hepaзбpaнa! на 27.11.07 09:24.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Автор Kpивиндeл (пазя си нервите)
Публикувано05.11.07 22:42




Изтрито по желание на юзъра.

Редактирано от Hepaзбpaнa! на 10.01.08 17:18.



Тема Подарявам женска сиамска котканови [re: Megas]  
АвторBacko (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 13:21



Женска сиамска котка, кастрирана, на 5 години с хигиенни навици. За контакти: vaskogogov@gmail.com

Котето е в София. Единственото условие е новият и стопанин да се грижи добре за нея. Всякаква нужна информация ще бъде дадена допълнително.



Тема За пръв път виждам такова коте, а вие?нови [re: Megas]  
Автор smiling_lady (дългокоска)
Публикувано14.11.07 13:48



Обявата вече не е валидна

Редактирано от Hepaзбpaнa! на 06.12.07 16:32.



Тема Re: За пръв път виждам такова коте, а вие?нови [re: smiling_lady]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано14.11.07 14:15



Я виж тази тема в друг форум

. Вярно, че е малко старичка, но кой знае. Може хората още да не са си намерили коте, а и не оставам с впечатление да държат на порода. По-скоро на някакви външни белези, на които твоя котанчо напълно отговаря. Аз ще пиша там с препратка към твоята обява. Ако евентуално се стигне до взимане на твоето коте, поинтересувай се само от какво е починало предишното.



Тема Re: За пръв път виждам такова коте, а вие?нови [re: MechoPuh.]  
АвторCмaйлинr Лeйди (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 14:38



Звънях, но никой не вдига. Ще продължа. Благодаря ти!

Страничен въпрос към модератора - пуснах същата тема и като отделна нова тема в клуба, а пък сега не я виждам. Дали е изтрита или аз нещо не съм си свършила работата както трябва?



Тема Re: За пръв път виждам такова коте, а вие?нови [re: Cмaйлинr Лeйди]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано14.11.07 14:48



Не е изтрита, явно не сте я пуснали както трябва





Тема podariavam bebe angoraнови [re: Megas]  
Автор malecka (минаващ)
Публикувано18.11.07 01:00



mnogo puhkavo sivo i bialo sladko galiovno samo marka i se gali i e bebe si tarsi mili stopani.telefona mi e 0878876763

krumova



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Авторmalisha (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 04:57



Здравей, мога ли да ти благодаря първо за страхотната тема която си открила, и за която съм сигурна че помага на много хора, а най-вече на животни, а и също така да те попитам, как бих могла да премахна пост-ната тема от форума? Ника ми е malisha а темата е "Красив сиамец търси дом" от 1ви ноември. Пусната е като тема във рубриката търси/предлага. Той е вече задомен, надявам се щастливо, но аз въпреки това продължавам да чета форума всяка вечер, но исках да сваля обявата, защото знам че заема пространство. Благодаря ти много предварително, продължавай в този дух





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: malisha]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано27.11.07 09:23



Здравей,
Ще изтрия обявата ти





Тема Re: За пръв път виждам такова коте, а вие?нови [re: julkata_]  
АвторCмaйлинr Лeйди (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 15:21



Обявата не е валидна вече

!

Можете да я изтриете.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
АвторLoLita (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 09:34



От изжесто време искам да си имам куче хъски, но нямам финансова възможност да си купя! Ако някой има възможност или познава някого, който да подарява хъски моля пишете ми на e-mail: luidmila_kkk@abv.bg



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор malecka (минаващ)
Публикувано15.12.07 19:26



podariavam puhkavo kote s dalga kozina bebe na 2 meseza sivo i biala guchka i koremce jensko.namerih go na ulizata zamraznalo.mislia ce e angorsko.telefona mi e 0878876763



Тема Персийски котетанови [re: Megas]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 08:47



Котенцата на Шейла вече се продават. За повече инфо погледнете

, там можете да прочетете дневника на тяхното порастване и да видите много снимки.





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.01.08 23:24



Коте на два месеца се подарява на отговорни стопани. Мъжко, обезпаразитено, с навици. Изключително мило и кротко създание. За контакти - Сдружение Приятели на котката cat.friends.bg@gmail.com





Тема търсим женска котка-патньор за Мартонови [re: Megas]  
Автор tanislava (върти-опашка)
Публикувано06.01.08 13:53



Здравейте. Котарака Марти е мног красив и затова се питам дали няма желаещи булки? Особенмо ако са гладко сиви като него, биха се получили чудесни котенца-сладурчета ;) Снимки можете да видите на


може да ми пишете и на имейл tanyagirl@abv.bg




Тема Re: ОБЯВИ: търся мъжки персиец в Асеновграднови [re: Megas]  
Авторgeorgio_mx (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 17:03



Имам женска песрийка и е разгонена, търся и партньор персиец в Асеновград. От 2 дена е разгонена
тел: 0889 523033 Георги



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано10.01.08 13:15



Котка на 1, 1.5 години търси дом. Изключително мило създание с прекрасен нрав, невероятно гальовна. Непрекъснато търси човешка компания, обича ласките и те следва като кученце. Обезпаразитена е, има идеални хигиенни навици. Откъм храна е непретенциозна, единственото, което иска е човек, когото да обича.

за контакти - denitza_avramova@abv.bg







Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано12.01.08 16:12



Подарява се мъжки черно-сив котарак на 1.5 години. Кастриран, домашен, с хигиенни навици. Стопанинът му е много болен, на смъртно легло по думите на съседката му . Той не може да се грижи за него повече и го прави съседката му. За съжаление роднините са й дали ултиматум да разкара котето преди стопанинът му да си иде. Утре ще ходя да го снимам. Поредната тъжна човешка-животинска история. Нека помогнем...

По думите на жената котето било много красиво. С черна козина, която в корените си била бяла и затова котаракът изглеждал като сив.

за контакти - cat.friends.bg@gmail.com



Тема търся Пухченови [re: MechoPuh.]  
Автор Tиkвичka (чудя се)
Публикувано14.01.08 10:57




Търся мъниче, за човек,който ще замине за щатите, желателно е да мъничко котенце на около 2 месеца, за порода не става въпрос, просто да му е дружинка, ако имате някое мъниче, което да си търси тате, пишете ми.

Чудя се и се мая, де ще му излезе края?!

Тема Re: podariavam bebe angoraнови [re: malecka]  
Авторtanislava (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 22:04



moje li snimka? myjko ili jensko?



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор menyanthe (блуждаеща)
Публикувано20.01.08 23:49



Арти вече е кастриран и обезпаразитен и се чувства добре в човешка компания, но в момента му е малко скучно, защото нямаме време да му обръщаме много внимание напоследък... Той все още търси своите стопани, които ще го дарят с грижи и любов, за да може да им отвърне и той със същото!













Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано22.01.08 22:55



Гретичка от няколко седмици е домашна котка. Кастрирана е, обезпаразитена, с идеални хигиенни навици, на около 1.5 годинки. Истинска кротушка е. И ужасно чаровна, като нарисувана. Много е гальовна, едно ненатрапчиво и нежно, деликатно. Предпочита да си почива, не е особено игрива, тя никога не е била де, все предпочита да се гушне някъде и да помърка. Търсим и отговорни стопани. Може и в къща с двор. Дано има късмет и тя. Напълно го заслужава.







Тема Подарява се сиамче!нови [re: Megas]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано24.01.08 12:01



По молба на мои познати и от тяхно име пускам обява за 2- месечно, женско сиамче, което се подарява. Търсят се отговорни и любвеобилни стопани, които да осиновят красивото мъниче.

Телефонът за интересуващите се е: 889 99 81 (София), Живкова. Хората живеят в кв. "Дружба".



Тема Re: Подарява се сиамче!нови [re: Josefine]  
Автор Merи@ (позната)
Публикувано27.01.08 13:02



Подарява се Карло, на около 6-7 месеца, обезпаразитен, скоро и ваксиниран, много добьр, послушен, много, много гальовен , игрив,много се привьрзва кьм хората , които се грижат за него.



Ако си го хареса някой да пише на e-mail cat.friends.bg@gmail.com



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано27.01.08 13:11



Тази хубавица на около 2 годинки беше иззета от лошата й стопанка преди година. Тя я лишаваше от храна, топлина и грижа. От няколко месеца котето живее при мен вкъщи. Красива е, много гальовна и умна. Има идеални хигиенни навици, кастрирана е, обезпаразитена. Като нрав е игрива и весела. Обича да стои при хора и да спи при мен. Не обича обаче да я мачкат много много, нито да я държат на ръце. Разбира изумително бързо какво искаш и най-вече какво не искаш от нея. Едно изстрадало коте търси своя шанс за втори дом и добри стопани. Ако я припознаете за вашият нов домашен любимец може да пишете на denitza_avramova@abv.bg





Тема Красива, красееща красавица:)нови [re: denii]  
Автор Becитo (новак)
Публикувано27.01.08 20:33



Много е красива.. но за съжаление на мен не ми позволяват да имам желание 12 котки... само на един се радвам..



Тема Re: Подарява се сиамче!нови [re: Josefine]  
Автор i__n__a ()
Публикувано30.01.08 11:37



Малката котана от 3 дни си има нов дом.

Много е сладка и игрива и много и се радваме.



Тема Re: Подарява се сиамче!нови [re: i__n__a]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано30.01.08 18:50



Желая ви много приятни мигове заедно и дълъг и щастлив съвместен живот!





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.01.08 22:10



Осиротяло, полуангорско, домашно мъжко коте на 5 г. си търси нов дом.
971-75-16
Вера/Тамара







Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: denii]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано30.01.08 22:29



страхотен красавец, дано бързо си намери дом




there's no time to analyse



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: denii]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано31.01.08 12:50



Само да допълня, че котаранчо е кастриран. Подарява се, защото стопаните му заминавали за чужбина

.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: menyanthe]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.02.08 21:39



Осиновено било Тигърчето

От млада двойка, доколкото разбрах.
Браво на menyanthe! Да е живо и здраво и много много обичано.

пс. menyanthe, подържай връзка с тях колкото се може по-дълго. драсвай им по ред, два периодично като напомняш ако нещо се случи, да ти се обадят.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор menyanthe (блуждаеща)
Публикувано06.02.08 08:47



Да - излезе му късметът на Арти :)
Още чакам вести от тях дали и доколко се е аклиматизирал в новата обстановка :)



Тема Re: ОБЯВИ:партньорнови [re: Megas]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 21:16



Женска сива персийка на 1,2 година търси партньор.(гр.Варна)
За връзка:0888/717783 или 052/30-52-72
e-mail:radi_vali@abv.bg



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано15.02.08 19:59



Помагам на едно семейство да намери нов дом за котарачето си. То е на 8 месеца, домашно, тигрово, като лъвче. Причината за раздялата е, че детето на семейството е развило алергия и получило стафилококова инфекция (не знам дали това беше точният израз). Въпросът е спешен, "трябва" да махнат котето възможно най-скоро, а аз се опасявам да не се окаже поредния бездомник, та затова добавих и СПЕШНО към темата.

Ако проявявате интерес, пишете ми на denitza_avramova@abv.bg
Очаквам още снимки и информация за Малчо, така че ще допълня темата.





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано16.02.08 23:26



клипче "Осиновете ме" -



Клипче на животни понастоящем търсещи дом.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: denii]  
АвторЖивoтинka (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 00:59



Клипчето е страхотно! Поздравления! Аз лично ако до момента си нямах коте не бих устояла след такова клипче... Всичките съмнения "дали"... "или" биха се стопили.



Вие от Сдружение приятели на котката вършите чудесна работа. И вярвам, че чувството на удовлетварение е най-голямата награда...



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано19.02.08 22:04



Това коте търси дом. Подарява се на отговорни хора. На годинка е, има хигиенни навици, обезпаразитена и ваксинирана. Не е кастрирана все още. Момиче е и като характер е много гальовна, игрива и добричка. за контакти denitza_avramova@abv.bg





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано19.02.08 22:06



Това черно коте е на около годинка, женско. Било е домашно, изхвърлено преди седмица от стопанката си. Нейна съседка я е съжалила и прибрала в мазето си, което котето обитава понастоящем. Обезпаразитена е, гальовна и добра, има нужда единствено от втори шанс за нормален живот. Ако вие искате да й дадете такъва, може да пишете на denitza_avramova@abv.bg





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано21.02.08 21:42



Черно мъжко котараче на около 10 месеца се подарява. Намерен е тази вечер в района на басейна Спартак. Търси му се стар дом в случай, че е загубен, защото изглежда и се държи като домашен или нов такъв. Засега е обезпаразитен, поемам ангажимент за кастрация ако стопаните желаят това. Има хигиенни навици, много е кротък и гальовен. За контакти - denitza_avramova@abv.bg







Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано26.02.08 19:49



Една по-ясна снимка на черното котараче. Като характер е игрив, весел, палав и много гальовен. Обезпаразитен е.



Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: denii]  
Авторzolayka (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 04:09



и тук ще Ви попитам, намерихте ли му стопани на сладура в черно?...писах Ви e-mail преди няколко дни...наистина много ми харесва..ще се радвам да ми отговорите...


Ралица



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано28.03.08 19:40



Намерен е чисто черен котарак пред 31 лблок, разсадника. Милата животинка се е приютила във един от входовете, доста уплашена, а е вероятно и да е болна - не иска да се храни.

Моля ако има някой близо в района който да може да я приюти, да пише.
Аз нямам възможност да я прибера въобще, съседите наоколо не се интересуват или също имат кучета, които могат да засекат мацата като слизат за разходка. Моля ако има някой да помогне да пише тук или на ICQ 161678311




от тук -

Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано29.03.08 21:26



Подарява се черно женско коте на 3 месеца. Наскоро подхвърлено в двора на възрастна жена, която няма възможност да се погрижи за него. Съседите на жената са доста недоброжелателни към котки и за малката съществува доста голям риск за живота й. Тя е много гальовна и добродушна. Засега е само обезпаразитена. След 2 седмици предстои и ваксина. за контакти - cat.friends.bg@gmail.com, Сдружение Приятели на котката





Условията са осиновяване на коте може да намерите на сайта на Сдружението:



Клипче на котета, търсещи домове

Редактирано от denii на 29.03.08 21:29.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано29.03.08 21:45



Силвестър търси дом. На 2 години, много социален, гальовен и мил. Лесно се адаптира, обича всички хора. Кастриран, ваксиниран, чипиран, с паспорт. За контакти - cat.friends.bg@gmail. com Сдружение Приятели на котката

Условията за осиновяване на коте от Сдружението може да видите тук -





Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано29.03.08 23:57



Зара е на около 6 месеца. Обезпаразитена вътрешно и външно и ваксинирана. Малко е плаха в началото, но привърже ли се веднъж към хората, които се грижат за нея, търси компанията им непрекъснато. За повече информация и снимки - cat.friends.bg@gmail.com. Котето се дава за осиновяване само в София.





Тема Re: Подарява се сиамче!нови [re: Josefine]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано01.04.08 14:36



Благородно завиждам


Ако някой друг подаряме сиамче, да пише на лична



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.04.08 23:03



Подаряват се малки котета, родени на 22 март от бездомна майка. Ще се дават на задомителите след като навършат най-малко 2 месеца. В момента живят в приемно семейство. Условията за осиновяване може да прочетете на -







за контакти - cat.friends.bg@gmail.com

Описание на малките и характерите им, както и снимки има на - www.pisani.dir.bg

Подаряват се и 4 черни котета от майка руска синя или поне на такава прилича и такава твърди, че е съседката на "стопаните". Майката е много дребна, изхвърлена от стопаните си, сива, със зелени очи, на около 2 години. Понастоящем малките и тя живеят в блоковото мазе, поради липсата на приемен дом. Мястото е доста рисково и ужасно неподходящо за бебета и майка, така че ако някой има желание за приемен дом, може да ни пише. Малките са се родили на 18 март доколкото си спомням, че ми каза жената. Снимки - вероятно утре. Видях майката, много е гальовна и добра. Бебетата не успях да видя поради ограничения достъп до мазето. И тези котета, ако оцелеят ще се дават на осиновители след като навършат минималната възраст за самостоятелен живот.

Ако сред вас има състрадателни хора, имащи желание да осиновят бездомно коте, може да ни пишат.

Клипче на котета, търсещи домове


Редактирано от denii на 01.04.08 23:06.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано04.04.08 19:01



Търсят се осиновители за три бебета котета от Пловдив-две тигрово сиви момченца и една по-шаренка госпожица.Намерени навън в кашонче,в момента се хранят изкуствено,но скоро се очаква да могат да ядат и сами.Тел.0885612818




Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано06.04.08 11:17



Помолиха ме за съдействие. Изпробвах всички варианти, но уви. Помагайте, хорааа!
"Здравейте,
*** ми даде Вашите координати и ми каза, че днес Ви се е обаждала във връзка с котарака Периф. Подробностие около него са следните: той е на 6 години, кастриране е преди 4 години и последно е обезпаризитяван пред 2 месеца. Специфичното при него е това, че той е с изрязани нокти на предните лапи, който повече не могат да растат. Котарака е в перфектно здравословно състояние и с много добри хигиенни навици. Проблема е, че майка ми при която живее в момента в жилището в което е отгледан от малък категорично не желае да се грижи за него и иска да го умъртви. Поради това искренно се надявам да му намерим подходящи осиновители, който да го обичат и да се грижат за него. Котарака като споменах се казва Периф, оранжев е на цвят и е с дълга козина, но не е от най-дългокосместите. Доста е големичък - близо 8 килограма. Много се надявам да успеете да ни помогнете. Телефона за връзка с мен е 0885449381 - Светла.
Поздрави."
Тва е...Фактите са такива, идиоти секви, котката ще бъде убита ако не помогнем.





Клипче на котета, търсещи домове

Редактирано от denii на 06.04.08 11:33.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
АвторCнeжaнa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 15:22



Подарява се котенце, женско, черно, на 45 дни. Храни се само. Живее в центъра на София. Очаква бъдещия си стопанин да пише на snejzana@abv.bg или да се обади на телефон 0885 352642, ще изпратя снимка на котенцето на всеки, който прояви интерес.



Тема Малки, котенца родени от бездомна майка търсят домнови [re: Megas]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано21.04.08 11:39



Малките са родени на 15.03. Понастоящем са в мазето на моя позната, но ни е страх, че скоро ще почнат да щапуркат насам-натам и може да им се случи нещо лошо. Малко е неясна историята дали майката е бездомна или е криворазбрано домашна. Уж беше на съседка на моята позната, уж беше КАСТРИРАНА ... и ей го сега резултата. "Собственичката" на майката очевидно нехае след като котката е сметнала за по-добре да си роди котетата в чуждото мазе. Вече има записан час за кастрация на майката за средата на май месец, така че е хубаво всичките или поне по-голямата част от бебетата да са задомени до тогава. Котенцата се предоставят за осиновяване само в София. За повече информация пишете на cat.friends.bg@gmail.com или посетете сайта ни -

. Ето и няколко снимки на бебоците.







Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано08.05.08 23:04



Подаряват се 3 мъжки котенца и едно женско (трицветното). В момента са на месец и половина. Ще се дават на осиновителите след като навършат 2 месеца. Имат хигиенни навици. за контакти - denitza_avramova@abv.bg







Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор menyanthe (блуждаеща)
Публикувано09.05.08 13:06



Май си имаме "Тристан" :)
Сивичкото е досущ като Изи :) И щом е мъжко - ето ти ги "Тристан и Изолда"
Сладури са!



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано12.05.08 17:24



Две котенца на по месец (може би 35 дни) търсят дом. Беличкото е момиченце, оранжевото момченце. Имат хигиенни навици и са обезпаразитени вътрешно. За повече информация пишете на cat.friends.bg@gmail.com и посетете сайта ни - http://www.catfriendsbg.hit.bg/TyrsimDom.htm за условията за осиновяване на коте.







Тема Персийски котетанови [re: Megas]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 22:56



Котетата на Аманда вече са пораснали и се продават. Пълна информация и много, много снимки на

.





Тема Re: Персийски котетанови [re: Людмил]  
Авторmimsi (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 09:45



imame malki persijski koteta.Te ochakvat svoite novi stopani namirat se v Burgas

dgespyr@abv.bg





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано02.06.08 14:24



На ъгъла на бул. Тотлебен и Несторов, до магазин Шкода тази сутрин на път за работа видях черно-бяла котка, свита, уплашена. От далеч си личеше, че не е улична. Преди малко отново минах от там. Котето не е мръднало, с все така ококорени очи, в шок. Някой му е сложил консерва и мляко, естествено нищо не е пипнато. Единствената разлика в поведението му е, че измяуква ако му говориш. Моля, искрено моля ако някой има възможност да я прибере временно. Ще му осигуря консумативи. Просто не знам дали ще преживее нощта. За жалост не си е намерила уединено местенце, а лежи точно на булеварда пред фучащи коли и трамваи. В клиниките нямат места.

Надявам се да не е изхвърлена, а паданала и довечера хората да си я намерят.

Сърцето ми се къса като я гледам. Не мога да си представя какво изпитва...

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: denii]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано02.06.08 14:52



точно в този район е пълно с котки по дворовете.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: prAsino]  
Автор denii (писанка)
Публикувано02.06.08 15:01



това какво значи? намира се на улицата, пред магазин шкода? и къде за бога ги видя тия къщи, че аз нещо не ги съзирам? още по-малко и котки.

пс. и защо се чувстваш длъжен да коментираш всяко мое изказване? моля те, ако не можеш да помогнеш на котето или на мен със съвет, просто не се изказвай. нямам нужда от тези неща.

Клипче на котета, търсещи домове

Редактирано от denii на 02.06.08 15:06.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано02.06.08 21:30



С голям зор, понеже Мики се оказа супер дивак, котето беше върнато в дома му. Избягал сутринта когато собственикът му влиза в болница. И затова няма кой да го прибере. Вечерта на тръгване от работа видях, че са започнали да му текат лиги от стреса и категорично реших, че ще се върна и ще го закарам в някоя клиника, без значение дали го искат или не. Викнах Мечопух за подкрепа, обаче Мики направо ни разказа играта. Хем уплашен до смърт, хем не дава да се пипне и завира муцуна в стената. Появи се братът на собственика за късмет на Мики и котьо беше върнат в дома му. Докога не знам. Разбрахме се да му помогнем с кастрацията.

Пазете си котките, хора! Малко са лудите като мен и Мечопух дето ще хукнат да прибират чужди диви котки. Мики имаше късмет, че един от собствениците се появи. Ако не беше или щеше да остане в ъгъла докогато Господ му отреди или щеше да кисне в стационар месеци докато някой още по-луд реши да го осинови (силно съмнително) дивакът му с дивак. Та, пазете си животните!

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Три красиви котенца очакват своите стопанинови [re: Megas]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано17.06.08 16:08



Намерихме ги на един строеж. Деца ги бяха разпръснали из близките тревни площи в желанието си да ги погушкат. Благодарение на това, че бяха леко стреснати успяхме да хванем три от петте бебета. В началото дребосъците бяха меко казано в шок първо от гонитбата на децата и второ от смяната на обстановката, но след няколко дни съжителство може да се каже, че вече сме приятели. Тъжно ми е за майка им, която е просто разкошно същество - мила, гальовна, красива. Ако другите две диванета не ни бяха избягали можеше сега и тя да е прибрана на сигурно място. Напипвам и някаква подутина от едната страна, а от вчера и понакуцва горката. Много искам да я заведа на лекар, но засега съм с вързани ръце заради двете малки, които са още навън. Хората наоколо казаха, че подутината и била станала след раждането, но не съм убедена в това, а и дори да е така не означава, че трябва да се остави така. Бебетата са на около 2 месеца. Ето и снимки на 3-те ми съквартирантчета.







С момченцето много бързо се заиграхме. Малкия е просто разкошен. Много е игрив, смел и е закрилник на сестричките си. Ако някоя започне да мяука веднага отива да я утешава.
Ако искате някое от тези малки съкровища да е ваше завинаги, пишете на cat.friends.bg@gmail.com. Запознайте се с условията ни за осиновяване на коте на сайта ни - http://www.catfriendsbg.hit.bg/TyrsimDom.htm .



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Авторico_7O77 (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 13:16



prodavam miasto 2 dekara s1s stopanska sgrada 330 m2 s tok i voda po p1tia goren 4iflik grozdevo



Тема Малко, сладко пловдивчанче си търси домнови [re: Megas]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано02.07.08 14:08



Малкото Хъсенце вече е напълно здравичко, минаха всички лоши вируси и инфекции. Вече сме добре охраненки, много игриви и много забавни!
Обезпаразитено е, следващата седмица предстои ваксинка.
Мислех да го излекувам, ваксинирам, обезпаразитя, поохраня и пусна в двора, но мъника се оказа изключително лесен за "дресировка". Никога не съм ползвала тази дума за котки, но малкия се учи с 2-3 опита да дава лапичка, да играе на "пляс пляс ръчички" и което за мен е изумително - след първият ден с бенто и първото показване къде трябва да се пишка и ака, той нито веднъж не се е изходил някъде извън легенчето си! Смених със силикон - знае си момчето! Та мисля, че мъникът би бил прекрасно домашно любимче, стига да се намери някой да го иска и обича, защото би било жалко да отиде отново на улицата!
Тук са малко стари снимчици на Хъсенцето, но утре ще добавя и новички!


Ако някой се заинтересува, нека ми остави координати на лична бележка и аз ще се свържа с него!



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор fdisk ()
Публикувано03.07.08 13:32



Търси се дом в София за две малки рижи котета на няколко седмици. Намерени са изоставени на улицата.
Обезпаразитени са само против бълхи засега, защото още са много малки. Не мога да ги задържа, защото имам още две котки вкъщи.
Ако можете да предложите дом, пишете ми на kelenkov@data.bg

Не знам какъв пол са, още са много малки. Намерени са в София, района между Мардид, Оборище и Евлоги Георгиев (театър София).
Телефони за връзка: 0878 496 208 (Камен). Можете да звъните и на майка ми - 0876 102 924 (Богдана) през деня в работни дни, тъй като тогава съм на работа.





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: fdisk]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано03.07.08 17:06



би трябвало да са момчета



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Tapaлe Ж]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано03.07.08 17:23



това е глупост.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано08.07.08 15:16



Класическо тигърче търси дом и добри стопани. То е само на 2 месеца, много миловидно и безкрайно гальовно. Момиченце е. Намерено е под капака на кола на оживен булевард. След като 24 часа плачеше жално там, го измъкнахме и настанихме в един заграден двор където все още е рисковано да остане. Обезпаразитено е външно и вътрешно.

За контакти - cat.friends.bg@gmail.com

Сдружение Приятели на котката





Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: fdisk]  
Автор fdisk ()
Публикувано14.07.08 23:01



Котетата вече са осиновени



Тема Подарявам котетанови [re: Megas]  
Автор ann ()
Публикувано28.07.08 12:13



Подарявам котета!


Снимки можете да видите тук -
Котетата са пет на брой. Породата не ми е известна. Но можете да ги видите - на снимките е показана и майка им. Родени са на 19 юни (ако не ме лъже паметта). Сладурчета ...
Полът на отделните котета засега не ми е известен.

тел. 0888 705063

хубав ден на всички!

Редактирано от ann на 28.07.08 12:20.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.08.08 13:46



Търси се временен или постоянен дом за мъжко черно-бяло коте на 3-4 месеца. Намерено днес изхвърлено във вход. Прегледано от вет, обезпаразитено. Гальовно и мило създание. Настанено в временно в мазе, но стои само на студено и влажно...

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Авторifka (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 16:17



Prodavam porodisti koteta - tri broq, na 40 dni, i trite sa jenski. Za pove4e info i snimki - if.georgieva@gmail.com



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: ifka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано17.08.08 14:45



kakva poroda sa????



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано18.08.08 16:18



Подарява се на отговорни стопани черна женска котка с по-дълъг косъм на около годинка. Гальовна, много добра и мила. Появява се неочаквано пред хранителен магазин. Подхвърлена. Младо семейство, отговорни хора решават да се погрижат за нея. Закарват я в клиника където котето е кастрирано, прегледано и обезпаразитено. Не могат да я приберат, тъй като вече са приютили малки котета сукалчета, отново намерени. В клиниката заедно със стационара докато се възстанови котето, семейството дава 250 лв. Евала на тези хора! Поздравявам ги и се надявам да има повече като тях. Надявам се и някой добър човек да хареса тази маца, която от днес отново обитава територията пред въпросния магазин.

Изпращам снимки на кандидат осиновителите. За контакти - denitza_avramova@abv.bg

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано19.08.08 09:41



Ето снимки на писаната, търсеща дом







Клипче на котета, търсещи домове


Тема Малко мъжко котенце търси дом!нови [re: Megas]  
Автор i__n__a ()
Публикувано22.08.08 23:32



Малко мъжко котенце търси дом. За повече информация и снимки вижте тук:



Редактирано от i__n__a на 22.08.08 23:32.



Тема Re: Малко мъжко котенце търси дом!нови [re: i__n__a]  
Автор i__n__a ()
Публикувано26.08.08 10:56



Мацо вече е осиновен





Тема Подарявам 7 месечен бандитко :)нови [re: Megas]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано05.09.08 09:58



Здравейте на всички!

Обръщам се към вас със силното желание да намеря дом на един 7 месечен сладурков. Роден на около 21 януари (според ветеринаря), намерих го на улицата на по-малко от 2 месеца, омършавеличък, плачещ жално...
Бързо свикна до голяма степен с домашния уют, храна и грижи.
Обезпаразитен, ваксиниран, с хигиенни навици.

За съжаление обаче нямам възможност да го гледам и се налага да го подаря... Намираме се в София.

Ето и снимчици на писанека:



Keep smiling!

Тема Re: Подарявам 7 месечен бандитко :)нови [re: CharmingW]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано05.09.08 09:58



При желание от ваша страна за контакт: 0895600318 или shantucia@yahoo.com

Пожелаваме си успех



Keep smiling!

Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Авторwendy (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 11:18



Продавам 2 мъжки котенца турска ангора с родители признати от FIFe. На 3 месеца са. Окраската е арлекин(бяло с крем). Котенцата се продават заедно с микрочип, ваксина, ветеринарен паспорт, външно и вътрешно обезпаразитяване и хигиенни навици.
http://dog.bg/forum/index.php?action=gallery;su=user;cat=1659;u=4555
Ето снимка на родителите:
http://dog.bg/forum/index.php?action=gallery;su=user;cat=1659;u=4555
Град: гр.София
Телефон: 0887184377
Персида



Тема wendy - Ангорчета са страхотнинови [re: wendy]  
Автор CZ ()
Публикувано05.09.08 14:00



И двамата са много жизнени и ще станат красавци, сигурна съм!



Тема Търсим старите или нови стопанинови [re: Megas]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано06.09.08 15:14



Случката се разиграва в близост на р-т "Кошарите"/бул. "Черни връх". Във вторник сутринта на входната врата ни изненада малка бяла писанка на около 6-7 месеца - свита на кълбо и очевидно шашната, чакаше някой да отвори. Зарадва ни се така, все едно ни познава и взе да се гали. Прибрахме я в къщи... или по-скоро, тя сама си се прибра докато ние зяпахме опулено. Нахълта като у дома си. Сложихме й храна - и суха, и консерва, но не помириса. Явно не беше гладна. Забелязахме снежно-бялата й козинка, изключително чистите й ушички, и НИТО ЕДНА БЪЛХА! Много е добричка, не хапе, не драска, не си е оставила ноктите по дървенията (засега). Иска само да се гали и да спи в нечий скут. Има здрав вид, никакви видими болести или симптоми, добро телосложение. Погрешка на балкона ни се срещна с кварталната котка, която й съдра нослето, а милата изобщо не се защити. Очевидно не е имала среща с такива екземпляри преди... По всичко личи, че котето е домашно - изгубено или изоставено, но домашно. Разлепихме още същия ден обяви из квартала, но до момента никой не се е обадил. Сега слънцето седи затворено в една стая, защото моите красавци са болни и не искаме да я заразим. По този повод спешно издирваме старите или новите й стопани. Моля, ако някой си я познае или иска да я осинови, нека се обади на 0888 29 28 37 - Полина. Ако това е Вашето коте, няма да съжалявате!... На фона на моите зверчета, малката е истинско съкровище!!!
Към това, което е писала моята позната по-горе ще добавя само, че спешно търсим временен дом, където котето да изчака старите си стопани или пък в краен случай новите, защото момичето не може да я задържи. Ето и няколко снимчици.











Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано11.09.08 11:30



Подарява се мъжко коте на около 2 месеца. Добро, игриво, гальовно. Бивше бездомниче, прибрано в двор, където не може да остане дълго. Нуждае се от временен или постоянен такъв.

За контакти: denitza_avramova@abv.bg








Снимките не са картички, а са на самия сладур

Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: Подаряваме малък бежов сладур!нови [re: Megas]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано13.09.08 14:49



Подаряваме 2- месечно прелестно котараче с паспорт, вътрешно и външно обезпаразитено. Котенцето е любвеобилно, но и много забавно и игриво и с най- красивите котешки очички, които съм виждала- по краищата светло- кафеви, после сиво- светло- сини, а около зеницата- лешниково- златисто.
Търсим отговорни, сериозни и грижовни стопани.
С огромно удоволствие бихме осиновили котенцето, но поради наличието на други две големи женски котки у дома плюс куче( без да броим хамстера) лимитът ни за домашни любимци е изчерпан.

Да не говорим, че откак котарачето е у дома котките ни са в пълен потрес, първият ден даже отказаха да се хранят. Поради това силно се надявам бързо да се намерят добри хора, които да осиновят това мило и красиво същество.

Заинтересувалите се могат да се обадят на дом. тел(става дума за София) 889 57 81 или GSM 0889 250 171. Или пък пишете на juji03@hotmail.com.






Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано25.09.08 12:08



Подарява се чисто бяло глухо котенце на видима възраст около 2-3 месеца. Мъжко, намерено на улицата. За контакти - denitza_avramova@abv.bg

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано02.10.08 21:24



Три котета на 2 месеца търсят домове и стопани. Обезпаразитени са, гальовни и добрички. Ако вие искате не просто да имате домашен любимец, а да дадете шанс за дом, топлина и любов на едно бездомно същество, потърсете ни на denitza_avramova@abv.bg

Тигровите са момченца, черничкото момиченце.







Клипче на котета, търсещи домове


Тема Двумесечно тигрово коте си търси домнови [re: Megas]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано03.10.08 10:05



Поради смяна на местожителството ми, и невъзможност да го гледам, търся дом на двумесечно тигрово бебче. С хигиенни навици, послушничко си е.



Снимки тук:







За контакти: shantucia@yahoo.com или 0895600318

Намираме се в София.

Keep smiling!

Тема Re: ПОДАРЕНО Е!нови [re: CharmingW]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано06.10.08 10:00



Благодаря на всички, които проявиха интерес за малкото "тигърче" и ми писаха на имейла.

Честито на новите собственици



Keep smiling!

Тема ВСЕ ОЩЕ МУ ТЪРСИМ НОВ ДОМ!нови [re: CharmingW]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано08.10.08 10:34



Малкият черно-бял сладурко продължава да си търси нови стопани.



Надявам се добри хора да проявят интерес и желание да отгледат Лъки....

0895600318 ми е номера, имейл - shantucia@yahoo.com

Поздрави!

Keep smiling!

Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано15.10.08 13:34



Мъфи и Тифани са две 4-месечни момиченца. Били са бездомни, сега са приютени. Много гальовни и добрички, с навици. Търсят дом при стопани, които не просто искат домашен любимец, а малко съкровище, в чиито очички ще съзрат благодарността и неизмеримата обич.

За контакти: denitza_avramova@abv.bg





Клипче на котета, търсещи домове
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от denii на 15.10.08 13:35.</EM></FONT></P>

Редактирано от denii на 15.10.08 13:35.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано16.10.08 17:53



Малко рижаво коте на 1 месец много спешно търси дом, временен, постоянен, какъв да е. Поемам разходи за консумативи.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано17.10.08 21:37



Рижко е на около 2 месеца. Намерен преди 2 дни на улицата, с раничка на устата и много мръсотия по себе си. На тази невръстна възраст Рижко вече е опитал болката от човешката безотговорност, затова сега му търсим стабилен дом при отговорни хора. Обезпаразитен е, след месец може да бъде и ваксиниран. Има идеални хигиенни навици. Като характер е безподобен гальовник. Непрекъснато върви след човека, търси ласка и дава такава. Едно прекрасно коте има нужда от дом и грижа. denitza_avramova@abv.bg





Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано18.11.08 16:25



Бети е котка, живееща на улицата. Решихме да се погрижим за нея, кастрирахме я, обезпаразитихме я, следващата седмица е ред за ваксиниране. Бети имаше компания от още 2 котки, които обаче бяха убити. Това е причината да й потърсим дом. Тя има хигиенни навици, тествано е, изключително гальовна е, обича да живее в апартамент и би се радвала да има и някого, на когото да дава всички ласки, на които е способна. Бети е на около 2 год. с улегнал и спокоен нрав. За контакти denitza_avramova@abv.bg





Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано19.01.09 22:14



Мъфи е на 9 месеца, кастрирана и обезпаразитена. Скоро и ваксинирана. Много гальовна и търсеща внимание. Поизрастнала детските пакости и бели, тя има нужда единствено от истински дом и грижовни стопани. С окраска, която никой в България не търси, аз знам, че който поиска Мъфи ще бъде човек, искрено милеещ за бездомните животни и ще я обича истински и дълбоко!







Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано03.02.09 23:38



Всички търсят малки котета, без да осъзнават, че те порастват бързо. Всички търсят здрави котета, без да разбират, че и те се разболяват. Всички търсят красиви котета, без да се замислят, че любимецът не е за красота. Без особена надежда аз пък предлагам Ани. Тя е на около 5 години. Жертва на тормоз от лош човек, тя губи зрението на едното си око. Цял живот живее на улицата, ритана и бита, получаваща ласка единствено от бездомна жена, живееща в близост. Ани е кастрирана и прегледана от доктор. 1 седмица живя в клиниката, като поведение е била ненатрапчива, кротка и малко плашлива. С хигиенни навици! Има ли човек в България, който би поискал коте като Ани, да й даде обичта и топлината на дома си?

denitza_avramova@abv.bg

Редактирано от denii на 03.02.09 23:43.



Тема Търся сиамско коте!нови [re: Megas]  
Автор Haunter™ (нагъл тип)
Публикувано03.03.09 22:23



Здравейте, приятели! Търся сиамско коте на възраст до 3 месеца, без значение дали е мъжко или женско. Котето е за дъщерята на мой колега и добър приятел, много добро семейство са, много свестни хора и животинката ще си има хубав дом и добри и грижовни стопани, гарантирам за това.

Моля, пишете на този e-mail адрес:

. Ще бъда благодарен, ако оставите координати за връзка. Не е нужно да пускате снимки, добре знам как изглеждат сиамските котки. Благодаря на всички, които ще се отзоват!



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано08.03.09 21:23



Намерена черна котка в жк Стрелбище на видима възраст 2 год. Видимо домашна, свалена от топола. Търсят се спешно стари или временни стопани.
denitza_avramova@abv.bg







Тема търся партньорkaнови [re: Megas]  
Автор jvis (vi)
Публикувано09.03.09 17:27



Тоби си търси гадже, на 4 годинки жълто-оранжев персиец от Пловдив. e-mail:













Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано19.03.09 22:21



Руби живееше на бунище сред мръсотия и беднотия. Тя беше взета само за кастрация, след което се предвиждаше да бъде пусната обратно навън. Оказа се, че Руби има невероятен характер и затова реших, че тя заслужава да получи шанс за нормален живот в топъл дом. Тя е кастрирана, обезпаразитена, изкъпана, с идеални навици. Единственото, което иска е да бъде галена и обичана. На възраст е около 2-3 годишна. за контакти denitza_avramova@abv.bg

Запознайте се отблизо с Руби - [url]http://www.youtube.com/watch?v=eejlRpQ1HME[[/url]







Тема Подарявам ангорска котка - Варнанови [re: Megas]  
Автор iya2 (наблюдаваща)
Публикувано05.05.09 21:01



Подарявам ангорска котка на около година - бяла е, с черни ушички и опашка, много мила, гальовна и послушна, има изградени хигиенни навици, обезпаразитена е. Котката се казва Мая. Ако някой се интересува, мога да изпратя снимки. Бабата, която я гледа, не може повече да се грижи за нея, а аз имам котка, която я бие.
Ние сме от Варна. Телефон: 0878/817668



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано21.05.09 23:21



Историята на Шуши, Делхи и Ганди:





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор Бaлkaнcka (Бяла птица)
Публикувано26.05.09 15:21



Подарявам три котенца, които се родиха на лазаров ден. Засега живеят в Пловдив. Моля при интерес ми пишете на dlapareva@abv.за да Ви пратя снимки и всичко което Ви интересува!



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор hera_orsa (непознат )
Публикувано23.06.09 23:04



Продавам котета турска ангора-сини очи
родени на 8 май т.г с изградени хигиенни навици
0899455389 за София и Перник



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: hera_orsa]  
Автор tedinceto_96 (непознат )
Публикувано30.07.09 13:02



Подаряваме малко женско котенце.Обезпаразитено е вътрешно и външно.Проблема е, че трябва да му намерим дом до една седмица.
Котето е с тигрова окраска и удивително прилича на рис, защото има по дълги косми на ушичките, за възрастта... не съм сигурна изглежда на 4-5 месеца, много е гальовно, още от когато го видяхме не е спряло да мърка и да се гали.Кръстихме го Бела.А, от Варна сме, за контакти:имейла ми е:tedsmeds@abv.bg, GSM:0889496420; 0886523850.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано12.08.09 13:26



Този котьо се подарява. Млад е, но не знам още точна възраст. До мен стигна молба да пусна тема през няколко човека. Ако науча нещо повече - ще пиша.
Подарява се, защото пускал косми... Има дадена една седмица, нищо хубаво няма да се случи с него след това.
Тел: 0888 428 888 Боян
СПЕШНО!








Тема Re: ОБЯВИ: подарявам малки котетанови [re: Megas]  
Автор ssiberia (новак)
Публикувано13.09.09 20:52



Подарявам домашни котенца родени на 30.07.2009 г. - 3 момчета и 1 момиченце тигърче. Много игриви, обезпаразитени външно и вътрешво, приучени на хигиенни навици. GSM:0897/430-246 и 0878/679-869.
snimki


http://ssiberia.snimka.bg/animals/kotkii.4214



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано23.09.09 20:25



Скарлет и Шварци са две изплашени, бездомни котета на 3 месеца. Нежелани и гонени на мястото, където са родени, сега те са приютени от добра жена. Конкуренцията на "пазара" е голяма, но въпреки това Шварци и Скарлет не се отказват от надеждата някой, някъде там да обърне гръб на предразсъдъците и намери обичта в сърцето си за тях. Те обещават да се отблагодарят по своему, по котешки, с уникалната любов, на която е способна само една бездомна душа.

за контакти: denitza_avramova@abv.bg











Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано23.09.09 20:38



Котето Стиви също търси дом. Коте като Стиви, да ви кажа хора, рядко се среща. "Обикновената" си външност, Стиви компенсира с характера си. Природна работа, сигурно. Уникален образ и уникално гальовен нрав. Търси и обича човешка компания, непрекъснато се вре в ръцете ти, мърка като моторче и вкарва един магнетичен поглед.

Стиви е обезпаразитен, живее в домашни условия и има идеални хигиенни навици.

Ако се интересувате, контактите са по-горе.









Тема Re: търсянови [re: Megas]  
Автор нeтoчka (река)
Публикувано02.11.09 14:50



моля помогнете ми да намеря мъжко бебе коте мейн куун или споделете информация откъде мога да си взема.
предварително благодаря на всеки който ми отговори!
wolfbrother@abv.bg

----
Жива съм... Жива.
След теб.
Още дишам
и още е синьо
онова наранено
небе..


Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано31.01.10 23:23



Две черни котета, момче и момиче, имат нужда от помощ и дом. Намират се в гр. Велико Търново. На около 6 месеца са. Една от сестричките им бе осиновена, другата пострада след като влязла на топло в двигателя на микробус, който откъснал едната й лапичка. Минала е на 3 крачета, с кръв от раната през няколко магазина в центъра на града и никой не се е притекъл на помощ. Останаха тези две котета, които бихме искали да дадем в топли домове, за да не пострадат като сестричката си. А вие искате ли да помогнете на едно бездомно същество? denitza_avramova@abv.bg







Тема партньорнови [re: Megas]  
Автор horse_1 (непознат )
Публикувано10.02.10 16:17



Предлагам мъжки персиец за разплод.
Котето е взето от немски развъдник на 2г е.
За заплождането ще искаме 200лв или котенце.
Намираме се в центъра на град София.
Ако имате женска и искате да я заплодите с моя красавец ми пишете на емайл razvudnik_za_persiiki@abv.bg и ако е възможно да изпратите нейни снимки.



Тема Re: партньорнови [re: horse_1]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано12.02.10 09:13



Който ще вземе тази обява под внимание, е редно да провери дали наистина котето идва от развъдник, какъв развъдник и т.н.
Да няма после хър-мър!
Все пак и за пари се говори...



Тема Re: партньорнови [re: horse_1]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.02.10 11:30



В момента си търсим партньор, но ще трябва да дойдеш до Пазарджик. А и ние също искаме снимка. Да изпращам ли снимки?



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор pepel (gossip girl)
Публикувано13.02.10 12:33



Здравейте!
Търсиме спешно нов дом за прекрасен Шотландски клепоух котак!
Кастриран,на 3г.-7кг.
Помогнете да му намеря добри нови стопани!
Там,където живее сега,няма как да се грижат ве4е за него...
Единствено искам да го гледат с любов,нищо пове4е!!!!!!!!!!!






Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор menyanthe (блуждаеща)
Публикувано11.03.10 08:48



Здравейте. Аз съм Лора и съм само на около 7 месеца. Не съм сигурна точно колко, тъй като никой не ми казва кога ми е рожденния ден.
Преди няколко дни ме кастрираха и много ме болеше. В началото като се събудих и ми беше много замаяно, но все още не усещах болката. Но не можех да вървя в права линия и постоянно залитах и се блъсках в разни врати и шкафове. Търсех нещо, но и аз вече не помня какво и май така и не го намерих.
Сега вече съм по-добре. Не ме боли толкова много вече. Но козинката ми още не е пораснала - цялото ми коремче е обръснато и голичко и освен това са ми бръснали и едната лапичка - така и не ми стана съвсем ясно защо.
Но за съжаление там където съм в момента, няма да мога да остана дълго и накрая ще ме изхвърлят на улицата.
Язък задето ме къпаха и обезпаразитяваха!
А имам един ужасно лош навик - прекалено влюбчива съм и толкова силно се привързах! Толкова много обичам да ме прегръщат - а и усещам някакво спокойствие, когато има някой около мен.
По отношение на детството ми нямам много хубави спомени - като бебе ми разбиха устата, сега тя е зараснала и не ми прави впечатление, но половината устничка липсва и хората ме гледат малко странно в началото, понеже изглеждам така все едно се зъбя. И сигурно се плашат малко от озъбената ми физиономия, но аз не съм толкова лоша. Е, да имам някои известни предпочитания и като си лежа спокойно не обичам много-много да ме пипат по бедрата, по корема, по долната част на тялото - тогава може и да ви ухапя, ама иначе съм едно такова сладко и невинно ангелче! Няма как да не се влюбите в мен!
След около седмица, най-много две, ще ме върнат обратно на улицата, а по дяволите, аз не искам това! Искам само едно топло легло и някого, до когото да заспивам и той да ме прегръща! Много ли е това, което искам? Има ли някой, който би ми дал шанс?
Има ли? Все пак надеждата умира последна...

Снимките ми може да видите на адрес:



Може да ми се обадите по всяко време на тел. 0898825089

Редактирано от menyanthe на 11.03.10 10:20.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: menyanthe]  
Автор menyanthe (блуждаеща)
Публикувано18.03.10 12:41



нови снимки ;)



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор Mишeл (ящерица)
Публикувано23.03.10 22:54





За Варна

Млада, шарена котка на 3 годинки. Светло бежова на нежно-ръждиви петънца, с бяла гушка. Обича човешка компания, гали се, търси ласка, но досега не е имала късмета да попадне на добри стопани - била е изоставяна и бита. Намерих я пребита и тежко болна. Вече е здравичка, ваксирана, кастрирана, обезпаразитена. Възвръща си постепенно доверието в хората. Търси нов дом с любящи хора, в чиито ръце да се почувства отново защитена и обичана. Дали това не сте вие?

Телефон: +359885851791, пишете и тук!

I told you I was trouble ...


Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор dafi1234 (непознат )
Публикувано29.03.10 23:04



prodavam persiiski kotenca za sega sa na 2 sedmici ve4e qdat samostoqtelno.sivoto e mom4ence,ednoto kremavo e momi4ence drugoto e mom4ence. cena 200lv.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: dafi1234]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано01.04.10 21:50



боже, не ги давайте на по 2 седмици .. толкова ли не можете да потраете още месец, два ... малки са за даване !






Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано07.04.10 15:43



Тя е млада, прибрана от улицата за кастрация. Решихме да й дадем шанс за постоянен дом, далеч от опасната реалност навън. Тя е красива и все още малко стресната. Временния дом, който обитава от седмица не е подходящ за нея, защото няма човек, който да й обръща внимание. Търся й приемен дом, в който да се социализира докато намерим постоянен. Не е агресивна, ползва котешка тоалетна. Тя е кастрирана, скоро и ваксинирана. Има нужда единствено от подслон и една протегната ръка.
за контакти: denitza_avramova@abv.bg







Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано19.06.10 17:30



Beauty е млада и изключително красива котка. Бивша бездомничка, която дойде при нас след кастрация. Заради красотата й решихме да я задържим и потърсим дом. Beauty обаче има нужда повече от свой човек, отколкото от дом. Проблемът с нея е, че все още трудно приема човешки контакт. Не е агресивна, но избягва човешка компания. Има нужда от някой, който с търпение да й покаже,че има и хора, които няма да й посегнат или ритнат. Моята котка беше точно като нея и едва след година, тя разбра, че аз съм тук за нейно добро, а не обратното. Ще се намери ли човек в България с толкова голямо сърце, търпение и нежност, който да приеме Бюти в дома си и да й покаже, че животът сред хора не е толкова лош. Бюти вече 2 месеца живее в приемен дом при младо момиче. Тя е абсолютно непроблемна от гледна точка на навици и темперамент. Кастрирана е, обезпаразитена, скоро ще бъде и ваксинирана. Не бихме желали да пуснем Бюти обратно на улицата. Тя има нужда от един специален човек, може би и от компанията на друго добро коте, за да повярва отново в човека. Питам се има ли човек в България, който да приеме едно бездомно коте с психологически проблем и да му помогне да премине от другата страна, отвъд страха и самотата.

Снимки тук:



Повече тук:





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор arimis (конче)
Публикувано21.06.10 07:37



Прочетох го, още предишното ти описание, Дени. Но както писах искам да се съвзема малко физически и психически. Имах и други проблеми. Искам да даря котето с обич, а не с тъга. Мислех да не си взимам, но аз отраснала с котки, дъщерите ми също, макар че сега не са при мен. Всички сме на мнение, че трябва да си взема.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: arimis]  
Автор denii (писанка)
Публикувано21.06.10 10:14



Аримис, това коте конкретно не влиза в обичайната представа за дом.любимец. Тя е специална и има нужда от специално отношение и най-вече търпение. Ако мислиш за нея, трябва да поговорим повече когато и ако решиш. В опитите си да помогна на приемните й стопани стигнахме до тук -


Но те нещо не се справят. Разбира се, ако решиш да е тя, ще си направила наистина добро дело за едно уплашено същество.
Иначе бездомни котета колкото щеш можеш да намериш тук -
И ТУК -
Единственото, което ще си позволя да те посъветвам е да осиновиш наистина бездомно коте, а не такова плод на домашно развъждане. Изборът си е твой, но аз така бих направила, защото нуждаещите си животинки са толкова много и всички те заслужават дом извън улицата и ласка като всяко друго животинче.



Тема Re: търся партньорка от породата мейн кууннови [re: denii]  
Автор elanore (новак)
Публикувано06.07.10 14:24



Съни е едногодишен котарак от породата мейн куун и си търси партньорка от София. Снимки пращайте на elanore@abv.bg









Тема Re: Подарявам котетанови [re: ann]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 23:14



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.