Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 16.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор mimata74 (непознат)
Публикувано20.02.07 15:17



Здравейте, подарявам сиамско коте, мъжко на 1 годинка. Котето има хигиенни навици, опезпаразитено е, ваксинирано, има паспорт. Много го обичам, но се оказа, че съпругът ми е алергичен. Ще се радвам, ако му намеря добър стопанин. Котето е в София. Тел. за връзка 0888324807.



Тема Подарявам персиец и персийканови [re: Megas]  
АвторCat lover (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 23:35



Търся добри и грижовни стопани на две невероятни същества - персиец и персийка (екстремали). Ако някой има желание да ги гледа, нека си остави адреса - ще му пиша по-подробно.
Единственото условие е да са заедно.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Авторsara (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 17:49



Имаме турски ван-бял с черна опашка и черни уши.Съпруга ми и аз заминаваме на работа в чужбина за дълго време и няма на кого да го подарим-който се интересува-пращам снимки!моя адрес tedi_sara@abv.bg



Тема Re: Подарявам персиец и персийканови [re: Cat lover]  
АвторSabrina (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 13:32



zdraveite, emaila mi e Sabrina88@abv.bg , ako moje da mi pratite snim4ici na jivotinkite mnogo 6te sum blagodarna .



Тема Re: Подарявам персиец и персийканови [re: Cat lover]  
АвторEkstremal (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 14:50



Zdrawejte,
Imam goliamo jelanie da osinowia washite kotenca i dwete. Obadete mi se ako wse oste ne ste im namerili dom.

Tania tel. 02/8712801



Тема Re: Подарявам персиец и персийканови [re: Ekstremal]  
АвторEkstremal (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 18:13



W predishiat posting sam sbarkala telefona si.
eto go otnowo
029712801
Tania



Тема Продаваме котенови [re: Megas]  
АвторШeйлa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 22:07



Продаваме коте, женско, жълто тигрово, полуперсийче. Хигиенни навици, паспорт. Информация и снимки на sheyla.dir.bg - Котето Нени



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Автор bushkata (член)
Публикувано18.04.07 11:33







Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автортepa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 12:12



Подарява се 8 месечно женско коте - бяло с тигрово сиво с изградени хигиенни навици. Котето е в София.
Подарява ги мой познат, защото откриха че малката му дъщеря е с асма и затова е доста спешно.
Ако някой се интересува нека се обади на телефон 0899933602 - Тереза Гарсия или да пише на email - s_s_m@abv.bg



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано20.04.07 21:44



чисто бяла красива котка има нужда от временен дом. вероятно е изхвърлена, след което подгонена от кучета. заслабнала и тъжна. ако някой може да се отзове нека пише бележка или denitza_avramova@abv.bg

няма да стои твърде дълго във временния дом предполагам, защото такива котки се вземат бързо.

Осиновете бездомно животно - Зооекспо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.