Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 23.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано07.04.10 15:43



Тя е млада, прибрана от улицата за кастрация. Решихме да й дадем шанс за постоянен дом, далеч от опасната реалност навън. Тя е красива и все още малко стресната. Временния дом, който обитава от седмица не е подходящ за нея, защото няма човек, който да й обръща внимание. Търся й приемен дом, в който да се социализира докато намерим постоянен. Не е агресивна, ползва котешка тоалетна. Тя е кастрирана, скоро и ваксинирана. Има нужда единствено от подслон и една протегната ръка.
за контакти: denitza_avramova@abv.bg







Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано19.06.10 17:30



Beauty е млада и изключително красива котка. Бивша бездомничка, която дойде при нас след кастрация. Заради красотата й решихме да я задържим и потърсим дом. Beauty обаче има нужда повече от свой човек, отколкото от дом. Проблемът с нея е, че все още трудно приема човешки контакт. Не е агресивна, но избягва човешка компания. Има нужда от някой, който с търпение да й покаже,че има и хора, които няма да й посегнат или ритнат. Моята котка беше точно като нея и едва след година, тя разбра, че аз съм тук за нейно добро, а не обратното. Ще се намери ли човек в България с толкова голямо сърце, търпение и нежност, който да приеме Бюти в дома си и да й покаже, че животът сред хора не е толкова лош. Бюти вече 2 месеца живее в приемен дом при младо момиче. Тя е абсолютно непроблемна от гледна точка на навици и темперамент. Кастрирана е, обезпаразитена, скоро ще бъде и ваксинирана. Не бихме желали да пуснем Бюти обратно на улицата. Тя има нужда от един специален човек, може би и от компанията на друго добро коте, за да повярва отново в човека. Питам се има ли човек в България, който да приеме едно бездомно коте с психологически проблем и да му помогне да премине от другата страна, отвъд страха и самотата.

Снимки тук:



Повече тук:





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор arimis (конче)
Публикувано21.06.10 07:37



Прочетох го, още предишното ти описание, Дени. Но както писах искам да се съвзема малко физически и психически. Имах и други проблеми. Искам да даря котето с обич, а не с тъга. Мислех да не си взимам, но аз отраснала с котки, дъщерите ми също, макар че сега не са при мен. Всички сме на мнение, че трябва да си взема.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: arimis]  
Автор denii (писанка)
Публикувано21.06.10 10:14



Аримис, това коте конкретно не влиза в обичайната представа за дом.любимец. Тя е специална и има нужда от специално отношение и най-вече търпение. Ако мислиш за нея, трябва да поговорим повече когато и ако решиш. В опитите си да помогна на приемните й стопани стигнахме до тук -


Но те нещо не се справят. Разбира се, ако решиш да е тя, ще си направила наистина добро дело за едно уплашено същество.
Иначе бездомни котета колкото щеш можеш да намериш тук -
И ТУК -
Единственото, което ще си позволя да те посъветвам е да осиновиш наистина бездомно коте, а не такова плод на домашно развъждане. Изборът си е твой, но аз така бих направила, защото нуждаещите си животинки са толкова много и всички те заслужават дом извън улицата и ласка като всяко друго животинче.



Тема Re: търся партньорка от породата мейн кууннови [re: denii]  
Автор elanore (новак)
Публикувано06.07.10 14:24



Съни е едногодишен котарак от породата мейн куун и си търси партньорка от София. Снимки пращайте на elanore@abv.bg









Тема Re: Подарявам котетанови [re: ann]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 23:14



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.