Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 20.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Подарявам ангорска котка - Варнанови [re: Megas]  
Автор iya2 (наблюдаваща)
Публикувано05.05.09 21:01



Подарявам ангорска котка на около година - бяла е, с черни ушички и опашка, много мила, гальовна и послушна, има изградени хигиенни навици, обезпаразитена е. Котката се казва Мая. Ако някой се интересува, мога да изпратя снимки. Бабата, която я гледа, не може повече да се грижи за нея, а аз имам котка, която я бие.
Ние сме от Варна. Телефон: 0878/817668



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано21.05.09 23:21



Историята на Шуши, Делхи и Ганди:





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор Бaлkaнcka (Бяла птица)
Публикувано26.05.09 15:21



Подарявам три котенца, които се родиха на лазаров ден. Засега живеят в Пловдив. Моля при интерес ми пишете на dlapareva@abv.за да Ви пратя снимки и всичко което Ви интересува!



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор hera_orsa (непознат )
Публикувано23.06.09 23:04



Продавам котета турска ангора-сини очи
родени на 8 май т.г с изградени хигиенни навици
0899455389 за София и Перник



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: hera_orsa]  
Автор tedinceto_96 (непознат )
Публикувано30.07.09 13:02



Подаряваме малко женско котенце.Обезпаразитено е вътрешно и външно.Проблема е, че трябва да му намерим дом до една седмица.
Котето е с тигрова окраска и удивително прилича на рис, защото има по дълги косми на ушичките, за възрастта... не съм сигурна изглежда на 4-5 месеца, много е гальовно, още от когато го видяхме не е спряло да мърка и да се гали.Кръстихме го Бела.А, от Варна сме, за контакти:имейла ми е:tedsmeds@abv.bg, GSM:0889496420; 0886523850.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано12.08.09 13:26



Този котьо се подарява. Млад е, но не знам още точна възраст. До мен стигна молба да пусна тема през няколко човека. Ако науча нещо повече - ще пиша.
Подарява се, защото пускал косми... Има дадена една седмица, нищо хубаво няма да се случи с него след това.
Тел: 0888 428 888 Боян
СПЕШНО!








Тема Re: ОБЯВИ: подарявам малки котетанови [re: Megas]  
Автор ssiberia (новак)
Публикувано13.09.09 20:52



Подарявам домашни котенца родени на 30.07.2009 г. - 3 момчета и 1 момиченце тигърче. Много игриви, обезпаразитени външно и вътрешво, приучени на хигиенни навици. GSM:0897/430-246 и 0878/679-869.
snimki


http://ssiberia.snimka.bg/animals/kotkii.4214



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано23.09.09 20:25



Скарлет и Шварци са две изплашени, бездомни котета на 3 месеца. Нежелани и гонени на мястото, където са родени, сега те са приютени от добра жена. Конкуренцията на "пазара" е голяма, но въпреки това Шварци и Скарлет не се отказват от надеждата някой, някъде там да обърне гръб на предразсъдъците и намери обичта в сърцето си за тях. Те обещават да се отблагодарят по своему, по котешки, с уникалната любов, на която е способна само една бездомна душа.

за контакти: denitza_avramova@abv.bg











Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано23.09.09 20:38



Котето Стиви също търси дом. Коте като Стиви, да ви кажа хора, рядко се среща. "Обикновената" си външност, Стиви компенсира с характера си. Природна работа, сигурно. Уникален образ и уникално гальовен нрав. Търси и обича човешка компания, непрекъснато се вре в ръцете ти, мърка като моторче и вкарва един магнетичен поглед.

Стиви е обезпаразитен, живее в домашни условия и има идеални хигиенни навици.

Ако се интересувате, контактите са по-горе.









Тема Re: търсянови [re: Megas]  
Автор нeтoчka (река)
Публикувано02.11.09 14:50



моля помогнете ми да намеря мъжко бебе коте мейн куун или споделете информация откъде мога да си взема.
предварително благодаря на всеки който ми отговори!
wolfbrother@abv.bg

----
Жива съм... Жива.
След теб.
Още дишам
и още е синьо
онова наранено
небе..



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.