Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 27.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема помогнете!  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 15:17



ЗДРАВЕЙТЕ! ОТ 1 СЕДМИЦА ИМАМ КОТКА ЧИНЧИЛА. ГОЛЯМ КРАСАВЕЦ Е, НО ... КАЖЕТЕ КАК ДА СЕ ГРИЖА ЗА КРАСИВАТА МУ КОЗИНА. ЦЯЛАТА МИ КЪЩА Е В КОСМИ! КАК ДА СЕ СПРАВЯ С ТЯХ? КАЗАХА МИ, ЧЕ Е ГЛЕДАНО САМО В КЪЩИ, НО НА НЕГО ОЧИТЕ МУ СА ВСЕ НАВЪН, ВЕДНЪЖ ВЕЧЕ СКОЧИ ОТ ТЕРАСАТА. КАКВО ДА ГО ПРАВЯ?



Тема Re: помогнете! [re: лили]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано07.09.05 15:24



за козината трябва ежедневно ресане с четка и пуходерка:



може да ги редуваш различните дни с различна четка, но всеки ден трябва ресане. може да даваш и витамини за козина. хубави са Китис (едни сърчица) с таурин и биотин.
за другия проблем някой друг да се включи. аз само мога да ти кажа че персиец няма работа на улицата, освен на каишка или под строг надзор

Nice!


Тема Re: помогнете! [re: лили]  
Автор gamina (someone)
Публикувано07.09.05 15:27



не го пускайте на терасата и затваряйте врати и прозорци.. дори и най-малкото прозорче където ти се струва че няма как да се промъкне или качи до него - качват се без въобще да им мигне окото... ако няма как да стоят затворени прозорците/вратите - здрави мрежи на тях задължително за да няма изненади.



Тема Re: помогнете! [re: gamina]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано07.09.05 15:29



в това отношение мога да споделя моя опт. вкъщи всички отваряеми прозорци са с кукички 10см. така като се отвори прозореца процепа е дори по-мълк и котката не може да се промъкне. важно обаче е да ги заковеш нависоко защото се откачат с едно движение на напористата котка

Nice!


Тема Re: помогнете! [re: Megas]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 16:13



А с какво да събера космите от мебелите?



Тема Re: помогнете! [re: лили]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано07.09.05 16:16



с мокра ръка, или кърпа, продават се също така специални четки за мебели с един лепкав цилиндър на края, може и с тиксо само изборът си е изцяло твой

Nice!


Тема Re: помогнете! [re: Megas]  
Автор CHEЖAHKA (crazy)
Публикувано07.09.05 16:44



Ъхъ, да де. Кукичките ги знам.
През същия такъв прозорец на кукичка Снежанка хвана врабче
Е, това беше когато главата й беше по-малка, щото сега посмъртно не може да се провре през такъв отвор, а и... аз си смених дограмата междувременно



Тема Re: помогнете! [re: gamina]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано07.09.05 17:01



Абсолютно уместно - днес разбрах, че котката на една приятелка е умряла . Паднала е от 9-я етаж

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right


Тема Re: помогнете! [re: atteh]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано07.09.05 17:05



много мразя така

Nice!


Тема Re: помогнете! [re: Megas]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано07.09.05 17:21



Абе не ми се говори! Оставила го е на баща си и...

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.