Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 21.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Тоалетна за коткинови  
Автор alys ()
Публикувано09.08.05 20:31



Разбрах, че е обсъждана темата, но не знам какви ключови думи да напиша, за да я намеря. Имало по-нови гранулки за тоалетните на котките. Ако пишещите тук се сещат, ще бъда много благодарна за информацията. Дано не всички са на почивка , т.е. не наведнъж.



Тема Re: Тоалетна за коткинови [re: alys]  
Автор ofika (отнесена)
Публикувано09.08.05 22:57



Явно се интересуваш от силикатните камъчета. Много са удобни и са кристално бели на цвят. Като се използват продължително време пожълтяват. Възможно е като се изхабят, да се измият хубаво, дезинфектират и изсушат и да се употребят отново.
Имай предвид, че не всички котки ги харесват. Моята ги ползва с удоволствие. Големият котарак е свикнал да ходи в банята и в момента съм му сложила един огромен празен леген. Въпреки, че има ваничка с тоалетна, не я поглежда.
Тоалетната ми се казва "Fresh Magic", китайско производство е и струва около 4.50.



Тема Re: Тоалетна за котки [re: ofika]  
Автор alys ()
Публикувано09.08.05 23:04



Да, за тези камъчета стана дума в съседната тема. Не съм ги срещала по магазините, но ще поразпитам. Значи камъчетата се казват "Fresh Magic"?
А котаракът ти като пишка в легена, не си ли мокри лапичките, щом легенът е празен?



Тема Re: Тоалетна за коткинови [re: alys]  
Автор alys ()
Публикувано09.08.05 23:09



Още нещо да попитам. То май не е много за този клуб, ама тук поне ще разберете какво питам. Та значи, кучето ми яде от тоалетната на котето, когато то си свърши "голямата работа". Може ли нещо да му стане на кучето? Не винаги съм в къщи, за да предотвратя това. А нали кучето поглъща и гранулки от бентонита?



Тема Re: Тоалетна за коткинови [re: alys]  
Авторkoтkapka (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 00:13



И в празен леген може, то е най-лесно, изплакваш, и готово. Ако на легена стените са височки, гледката е възхитителна. Задните лапи в легена, опашката вирната нагоре, предните лапи на стеничката, прави го винаги с лице към теб, изпънал се изправен в тая поза, гледа те сериозно и напрегнато, и се чува едно - шуууууррр.



Тема Re: Тоалетна за коткинови [re: koтkapka]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 01:28



Пък мойта застава и с четирите лапички на ръба на нейната тоалетна. Сакън да не си изцапа крачетата. Голяма е принцеса.
Иначе ползвам Бенто, чувала съм за тези прозрачни бели като камъчета но не съм ги ползвала досега. Веднъж взех някаква тоалетна която струваше 9 лева но пусто не запомних коя е точно. Мисля че в черен хартиен плик беше. То, взех я щото в момента само това имаше в магазина. Прилича на нещо като едър пясък, леко жълта е на цвят и доста по-ситна от Бенто-то. Да ви кажа, май си заслужава парите, много повече издържа а и не мирише никак.



Тема Re: Тоалетна за коткинови [re: alys]  
Автор gamina (someone)
Публикувано10.08.05 10:09



и аз научих моя на силикагел-а, с повечко зор, че си беше фен на бентонита, но пък съм много доволна, не смърди, не се рамазва и т.н. само че простака не я уважава за пишкане много-много, ходи по голяма нужда там, но рядко пишка в нея, иначе пишка в леген пълен дополовина с вода - невероятна гледка - котьо нагазва с четирите лапи, после задните вътре, вдига опашката и пишка, ако водата е повечко направо си потопява дупето и после излиза да се суши, втори път опикана вода не ползва - трябва да му я сменям или пишка в нашата тоалетна. иначе и той в тоалетната си се качва с четирите лапи на ръба.



Тема Re: Тоалетна за коткинови [re: gamina]  
Автор alys ()
Публикувано10.08.05 10:16



Много хубаво описвате позите на пишкане. Моето коте си се кефи в бентонита, дори първите дни си играеше, въргаляше се в него. Не знам какво търсеше там, но както кучето обича да се овъргаля в мърша, така и котето. Иначе котето си влиза с четирите лапи, рови си, пишка, ака - все в бентото. Дано кучето се отучи да му яде акитата, че ... . Тази сутрин не беше изядено .



Тема Re: Тоалетна за коткинови [re: alys]  
Автор gamina (someone)
Публикувано10.08.05 10:26



те кучетата обичат да ядат такива неща, вчера един колега разправяше че хъски-то му налитало предимно на конски "акита"... а бентото те съветвам да го смениш - най-малкото заради алергията, много прахоляк от него, миризми и мазало... а и то си е нещо като глина и хич не е добре да се слепва в стомаха на кучето, котето също може да го погълне и да станат разни ужасии. стига и котето да няма нищо против силиконовата де... аз купувам 3,8l опаковка някъде към 5.50 е в магазина до нас, по центъра я видях за 7лв. обаче.
иначе и моя се въргаляше в бентонита, като бебе спеше в него преди да го опикае.



Тема Re: Тоалетна за коткинови [re: gamina]  
Автор alys ()
Публикувано10.08.05 10:29



На опаковката си пише, че е силиконова тоалетна, нали? Не съм виждала нито в МЕТРО, нито в БИЛА, а пък и в малките магазинчета ... В кой квартал да проверя? Аз съм в Люлин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.