Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 29.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ветеринарите в анимо?нови  
АвторlnsomniA (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 18:39



По изчетох темите за ветеринарите Аз прозвъних спъска с докторите или поне тези които са ми по близичко зяънах и Анимо в мадост1а и бяха много любезни разпитахе ма за"пациента"/бях писала преди дни за малкото миперсийче/ та искам да отидем за ваксината и просто да го прегладат дали всичко е ок .Да посети ме Анимо /младост1а/.


Извинявам се ако задръствам с не нужни теми клубчето,но имам достатъчно познати на които ветеринарите са им уморили животинките и ми е много гадно ,за това ме е страх в какви ръце може да попаднем.

10х



Тема Re: ветеринарите в анимо?нови [re: lnsomniA]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 19:22



Аз съм една от тези, които препоръчват Анимо. Доволна съм. Любезни са и са професионалисти преди всичко. Но разбира се моето мнение не означава нищо. Решението е твое.
Ако все пак решиш да заведеш "пациента" в Анимо, напиши после тук отзивите си.



Тема Re: ветеринарите в анимо?нови [re: lnsomniA]  
Автор netcat (mishkoqd)
Публикувано30.07.05 00:12



И аз мисля, че са добри. Манус също си води котката там и е доволен (а той е много критичен в това отношение, както изглежда и ти). Не се притеснявай

The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible.


Тема Re: ветеринарите в анимо?нови [re: lnsomniA]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано01.08.05 13:34



Можеш да ме броиш за тези, които ги харесват.

В Анимо кастрирахме лигла Аза и докторът, който се грижеше за нея е много добър специалист - отговаря на въпросите без да увърта и е много загрижен за пациентите си. Той, обаче, е в кабинета на Витошка 125. В Младост 1а я заведохме по спешност, само за преглед. Сигурно и там са добри, но нямам впечатления за по-сложни манипулации. Малко шашкащо е, че са много доктори.

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right


Тема Re: ветеринарите в анимо?нови [re: atteh]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 14:07



Ама да де, това е точно моят доктор Митев
Голям сладур е и си разбира от работата.



Тема Re: ветеринарите в анимо?нови [re: lnsomniA]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано04.08.05 01:52



За Анимо съм с две ръце ЗА
Дзвера там го кастрирахме преди година, никакви проблеми, и го направихме евнух Като излизаше от упойка цяла нощ съм го дебнал маймунчето да не се пребие.
Скоро го загази с пишкането - единственото разрешение беше да му отрежат пишлето и да го направят почти мацка - единствения начин келеша да остане жив, не можеше да пишка
Оперираха го и като го гледам - гадно ми е, ама това е единствения начин "кифтето" ( 5 кила е и е голям бяс ) да е живо. Сега пак цяла нощ ще му висна на главата цяла нощ, докато излезе от упойка ... Щом там ми казаха, че ще се оправи, вярвам им

Заслужава си да идеш в Анимо, ама аз залагам на друг лекар - Василев. Два пъти оперира дзвера - надявам се, че и втория път всичко ще е наред, утре ще пиша дали има проблеми. Ама не ми се вярва да има, имам им доверие.
Ето го и "кифтето":





Редактирано от Recycler на 04.08.05 02:13.



Тема Re: ветеринарите в анимо? [re: Recycler]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано04.08.05 09:03



Котакът ти е много красив. Горкият, какви премеждия е имал! Това с рязането на пениса звучи много сериозно, слава богу, че се е навил доктор да приложи нещо такова, за да спаси дзверко.

Ще се радваме и друг път да ни показваш котьо, но моля те - рисайзвай снимките, зверски неудобно е да се гледат така.

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right


Тема Re: ветеринарите в анимо?нови [re: Recycler]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 09:50



Дзвера там го кастрирахме преди година, никакви проблеми, и го направихме евнух Като излизаше от упойка цяла нощ съм го дебнал маймунчето да не се пребие.
Скоро го загази с пишкането - единственото разрешение беше да му отрежат пишлето и да го направят почти мацка - единствения начин келеша да остане жив, не можеше да пишка


Едното води към другото. Вие сте му го направили. Сигурно и суха храна яде. Баси гаврата.
Имаме си котееееее. Аиде да го кастрираме. Хопаааа готово, ние много го обичаме за това го гледаме като скопено прасе. Ама от това се получават проблеми, нищо то добрия чичо доктор иска още пари - хопааа още една "животоспасяваща операция"
И се препоръчват специални сухи храни - лечебни. А това че увреждат черния дроб и имат максимално време което могат да се ползват добрия чичо доктор не е казал. И хопалянка - уж го обичаме а го изтезаваме до смърт.
гадост



Тема Re: ветеринарите в анимо?нови [re: emetic]  
АвторlnsomniA (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 09:56



Мда и на мен ми заприлича на изтезаване като знам тези диктори колко животни са уморили ..............ужасно е .Уж една ваксина да сложи на куче и хоп след1ч. вече няма куче.



Тема Re: ветеринарите в анимо?нови [re: emetic]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано04.08.05 10:08



Защо говориш така?!?

Знаеш ли готиният квартален доктор, дето нищо не им прави на животните и е един такъв екологичен, приказлив и мнооо симпатичен пич - като му заведох Аза с кръвотечение, ТОЙ МИ ПРЕДПИСА ВИТАМИН С! Никакви терапии, никакви прегледи - случвало се ! Ако го бях послушала... сигурно след това щях да го убия с голи ръце...

Ако не я бях завела на друг доктор, който ми каза, че единственият начин е кастрацията, досега котката ми щеше да бъде мъртва . Недей да преекспонираш. Надали има чак такива садисти-доктори, които да режат за щяло и нещяло! Светът не е пълен само с лайнари, които искат да ти оберат стотинките или да навредят на животните ти!

Ама си родена да пишеш теория на конспирацията, еметик . Много ти се отдава да ги засукваш такива и то с патос.

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.