Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 01.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хапче и котка :)нови  
Автор CAT-O-NlNE-TAlLS (emetic)
Публикувано20.05.05 13:08



Това ми хареса :))))

КАК СЕ ДАВА ЛЕКАРСТВО НА КОТКА

1) Хванете котката и я задръжте в прегръдките си, върху лявата ръка, така както се държи бебе. С дясната ръка, упражнете натиск от двете страни на устата й като държите хапчето в дланта си. Когато котката благоволи да разтвори уста, пуснете бързо хапчето вътре.
Изчакайте докато котката затвори уста и преглътне.
2) Вдигнете хапчето от пода и извадете котката, която се е скрила зад дивана. Поставете котката пак в прегръдката си, този път върху дясната ръка (така няма да изпитвате болка в издрасканата лява ръка). Повторете операцията.
3) Отидете да вземете котката от спалнята и изхвърлете размекнатото хапче.
4) Вземете ново хапче от опаковката. Поставете котката в ръката, която кърви по-малко. Хванете и задръжте здраво задните й лапи с ръка. Натискайте докато котката отвори уста и вкарайте хапчето навътре в гърлото й, като го бутате с пръст. Задръжте с ръка устата на котката затворена и пребройте до 10.
5) Извадете хапчето от аквариума и свалете котката от гардероба, където се е озовала. Излезте на двора и помолете жена си да дойде да помага.
6) Коленичете на земята и стиснете силно котката между колената си. Дръжте здраво с ръце предните и задните й лапи. Не обръщайте внимание на ръмженето на котката. Помолете жена си с едната ръка да задържи неподвижна главата на котката, докато с другата постави дървената линия в устата на котката за да можете да плъзнете хапчето вътре. Масажирайте енергично гърлото на котката с надеждата, че хапчето ще слезе в хранопровода.
7) Свалете котката от корниза и вземете ново хапче. Запишете си, че трябва да купите нова дървена линия и да занесете пердетата на шивачката, която живее отсреща, за да ги закърпи. Вземете метлата и внимателно съберете с лопата парченцата счупени вази и предмети и ги оставете настрана за да ги залепите по-късно.
8) Увийте котката в голямата хавлиена кърпа и помо
лете жена си да легне върху котката, като оставите открита само главата на котката. Вземете сламката, с която сина ви пие сок и поставете хапчето в долния й край, разтворете със сила устата на котката и духнете силно в сламката.
9) Потърсете опаковката на лекарството и в листовката прочетете дали хапчетата не са опасни за хората, после бързо изпийте една студена "Каменица" за да разкарате неприятния вкус в устата си. Помогнете на жена си да постави превръзки с анкерпласт/цитопласт/санпласт върху раните и драскотините. След това почистете със студена вода и сапун кръвта от килима.
10) Изтичайте да извадите котката от гаража на съседа. Вземете следващото хапче. Отворете си още една бира. Отидете в кухнята и изпразнете от съдържанието му един от шкафовете. Вкарайте котката в празния шкаф и притворете вратичката така че само главата й да се подава навън. Насилете с помощта на малка лъжичка устата на котката. Изстреляйте хапчето с ластик.
11) Отидете в гаража за да потърсите отвертка и завинтете вратичката на шкафа на пантите. Изпийте си бирата. Извадете бутилка уиски и пийнете едно малко. Поставете студен компрес върху гърдите си и проверете в здравната си книжка кога е била поставена последната ваксина срещу тетанус. Поставете си компрес с уиски за дезинфекция на раните. Пийнете още едно малко. Изхвърлете в боклука непоправимо скъсания пуловер и вземете друг от гардероба си.
12) Обадете се на пожарната и ги помолете да дойдат бързо и да свалят ***** котка от дървото от другата страна на улицата, където се е покатерила. Поднесете извиненията си на съседа, който се е врязал с колата си в оградата ви при опита си да не смачка пощуряла котката, която пресичала улицата. Вземете последното хапче от опаковката.
13) Завържете предните към задните лапи на животното с канап, който после завързвате здраво към крака на масата. Потърсете в гаража брезентови ръкавици.
Вкарайте хапчето в устата на котката последвано от голямо парче месо. Бъдете настоятелен. Задръжте вертикално главата на животното и изсипете 2 литра вода в гърлото й, та дано хапчето се разтвори.
14) Изпийте останалото в бутилката уиски. Помолете жена си бързо да ви закара до спешното отделение. Опитайте се да стоите спокоен докато докторът шие разкъсаните ви пръсти и предната част на ръката, както и когато изважда парченцата от хапчето, озовали се в дясното ви око. На връщане, спрете пред мебелния магазин за да купите нова маса.
15) Позвънете на дружеството за защита на животните и ги помолете да дойдат да отведат "котката, която сее смърт"... обадете се в зоомагазина и ги попитайте дали продават морски свинчета.


КАК СЕ ДАВА ЛЕКАРСТВО НА КУЧЕ

1) Поставете хапчето в парче бекон. Пуснете го небрежно на земята.

това е от тук :)





Тема Re: Хапче и котка :)нови [re: CAT-O-NlNE-TAlLS]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано20.05.05 13:26



- мдааа, достоверен сценарий, спор няма

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right


Тема Re: Хапче и котка :)нови [re: CAT-O-NlNE-TAlLS]  
Автор PanTer ()
Публикувано20.05.05 14:49



Ех, че ме разсмя.
Добре, че не е вярно
Макар, че наистина звучи правдоподобно
Ние се справяме супер лесно с всякакви хапчета, пастички, прахчета, капки и инжекции по стечение на обстоятелствата.
Въобще - ако ви трябва котешка мед.сестра можете да се обръщате към мен, стига да съм наблизо

А, щях да ви разказвам и за малко да забравя.
Снощи, след като сложих на гладните зверове храна и се настаних и аз да хапна се чу зверско пищене. Огледах се за Тери, защото обикновено той подава звукови сигнали за щяло и нещяло, обаче с изненада установих, че Черния принц си лежи мирно и кротко на 20см. от мен. Пищенето обаче се повтори. Аз пак погледнах Принца на чорчек докато осъзная, че въпреки подозренията ми не е от него.
И тогава се появи мама Туфи. Докато скоча и все едно, че някой я цапна зад врата - такова интересно движение се получи вследствие на което изплю невероятно огромно парче дроб.
Гадта лакома явно гълта като патица. Смаяла съм се с тая котка. То бива, то може лакомия, ама чак пък толкоз.
И сега да видите как се проверяват внимателно всички дробченца на какви парченца са в паничката
Вашите котки дъвчат ли?!?



Тема Re: Хапче и котка :)нови [re: PanTer]  
Автор CAT-O-NlNE-TAlLS (emetic)
Публикувано20.05.05 14:58



амии даже много внимателно
по принцип аз им дробя всичко на дребно но ике има навика да им дава големи парчета мерлуза барабар с кокали и т.н :(
то и воденичките и дробчетата са жилави но той ми се смее като започна да им ги режа :(

а те си внимават де
проблеми не съм имала
казах Грибо колко обича кокали - хирургически изрязва и оставя месото и изяжда само кокала
и това го е правил винаги, до сега не е имало проблем



Тема Re: Хапче и котка :)нови [re: PanTer]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано20.05.05 15:04



На Зелка не й готвя месце - имам един мини-бар, вместо хладилник и не мога да й съхрянявам достатъчно добре храната. Но една от тези вечери, когато работех до късно, се наложи да й купя пилешка шунка, за която знам, че не е солена или подправена.
Забравих, че няма достатъчно суха храна, а в магазина нямаше нищо подходящо . Вечерта й дадох сухата храна, която беше точно 1 порция.
А сутринта - шунката, нарязана на парчета, които бяха по-големички. Дъвче достатъчно добре, за да не се задави.
Обаче след като се наяде започна да си играе с останалите парченца - размотаваше ги из цялата къща, ловуваше ги, биеше ги, разпарчатосваше... и чааак тогава можеше да благоволи да ги изяде, ако не ги е запокитила под леглото!

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right


Тема Re: Хапче и котка :)нови [re: atteh]  
Автор CAT-O-NlNE-TAlLS (emetic)
Публикувано20.05.05 15:17



Ти май не си вадила парчета разложена риба от леглото си?
Оставям им сутрин порцията, вечер вадя гръбнаците от леглото ...
Или кокали в раницата им, от онези дни нещо все ми мирише лошо раницата, ато какво - вътре кокал
Или дробчетата - какво ги правят ако са наедро, бедна ти е фантазията
То е бой, то е тичане ...
Грибо едно време като имаше попчета ги е разнасял като мишки ...

Между другото защо не взимаш малки порцики(половинка) дроб примерно и се вари и се изяжда на две яденета
Хубаво разнообразие е
Ама пак ще го бие де :))



Тема Re: Хапче и котка :)нови [re: atteh]  
Автор PanTer ()
Публикувано20.05.05 15:22



Ааааа, това ни е познато. Туфито така си играе с белтъка на яйцата преди да прочета, че не трябва да и ги давам



Тема Re: Хапче и котка :)нови [re: CAT-O-NlNE-TAlLS]  
Автор PanTer ()
Публикувано20.05.05 15:23



Ти внимавай с тия кокали, че може да стане проблем в черъвцата.



Тема Re: Хапче и котка :)нови [re: CAT-O-NlNE-TAlLS]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано20.05.05 15:23



500 гр. дроб ще го яде 3-4 дни - не е от ящните, лигличката . Най-много малко дробчета за нея, а останалите печени в масло с лук за кака й и батко й .

Понякога й приготвям бяло пилешко месо варено, пак по линията - отделено от храната за хора... (разбира се, готвя й го отделно от нашето ядене)

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right


Тема Re: Хапче и котка :)нови [re: atteh]  
Автор CAT-O-NlNE-TAlLS (emetic)
Публикувано20.05.05 15:28



То и това е вариант :)
Ние зимаме едно цяло пиле и си го делим с котките.

Пантер - какво мога да го направя, той много обича всякакви кокали, и общо взето всички котки около мен от години имат свободен достъп. Има друго - не яде твърдата част на кокала а двата меки края. Останалото го оставя. Мисля че няма проблем. Поне се надявам. Пък и е капризен, бяло месо не яде, кожа не яде, яде кокали ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.