Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 01.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Машинка за подстригваненови  
АвторФyфa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 13:35



Някой знае ли къде се продават машинки за бръснене на дългокосмести котки и колко струват? За колко време израства козината след подстригването? Мерси ви



Тема Re: Машинка за подстригваненови [re: Фyфa]  
АвторФyфa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 12:28



Не че някой се е залетял да ми отговаря, ама аз да ви кажа. Цената на подобна машинка била към 1200 лв. и така както ми го описаха няма да тръгна да си мъча животинчето в домашни условия. Трябвало да му се сложи упойка и други такива



Тема Re: Машинка за подстригваненови [re: Фyфa]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 12:30



Каква упойка за постригване
Нали знаеш че слагането на упойка винаги е опасно - има риск да не я преживее

А не мога да ти отговоря на първия въпрос защото имам късокосмести :))
То и сега навсякъде са космите им, добре че не са по космати :)



Тема Re: Машинка за подстригваненови [re: emetic]  
АвторФyфa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 12:38



Никакви упойки, никакво стригане. то при човек не се знае какви реакции ще даде упойката, та камо ли при коте



Тема Re: Машинка за подстригваненови [re: Фyфa]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано25.05.05 12:52



Посъветвай се с ветеринар - някои от тях подстригват животните. Те могат да ти дадат адекватен съвет.

Упойка не е необходима, но има едни хапчета, които за около 20 мин. правят котките по-спокойни. На моята съм давала такова, когато е трябвало да й чистят ушите (беше отдавна и съм го правила само 1 път) - нищо не й стана, да не кажа, че лекарството почти не подейства.

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right


Тема Re: Машинка за подстригваненови [re: Фyфa]  
Автор ofika (отнесена)
Публикувано25.05.05 16:57



Една позната си постригва всяка пролет персийския котарак във ветеринарната клиника. Наесен е отново с дългата си козинка. Мисля, че процедурата струваше около 15 лв, но не съм напълно сигурна.

Hе иди по течению, не иди против течения, иди поперек него, если хочешь достичь берега


Тема Re: Машинка за подстригване [re: ofika]  
АвторФyфa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 01:55



Страх ме е да го водя във ветеринарен кабинет. кой знае как чистят машинките. Нека си стои рошав



Тема Re: Машинка за подстригваненови [re: Фyфa]  
Автор Cerulean ({Капучино})
Публикувано27.05.05 13:36



А кое налага да бръснеш нещастното жувотно?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.