Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 26.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Черната Йору роди 3 бели и 1 сиво коте...нови  
Автор lisiche (Galminator)
Публикувано26.04.05 15:31



Както сигурно ви втръсна да четете черната писана Йору беше бременна. Вчера вечерта към 20.15 се роди Йо, бяла, пухкаво коте - за съжелние се роди на сухо, както се изрази ветеринарят. Йо е специален тъй като има деформация на задните крака, лапите са обърнати, предвиждаме лечение с опражнения и пласмасови протези. В 20.30 се роди Европа, отново бяло коте, напълно здраво. След почти един час на бял свят се появи и Малчо, двойно по-малък от другите две, но и двойно по-жилав. Последното коте се роди в 22.20 и е пълно копие на баща си. Все още на знаем половете.
Раждането беше тежко, наложи се и намерасата на ветеринатерн лекар. Искаме да благодарим на д-р Васил Манов, че се отзова на обаждането ни, въпреки късния час и остана с Йору до израждането на последното коте Йик Младши. На него ще разчитаме и за лечението на Йо.
Всички котета са в добра форма, сучат (особено Малчо и Йик Младши) като за световно и вече се боричкат. Майката е изморена, а бащата... ами той още хойка по мадами. Мъжете са свине!
Там който иска коте си знае процедурата. Само има едно уточнение за телефона - 0899516358.

Човек дори и добре да живее...


Тема Re: Черната Йору роди 3 бели и 1 сиво коте...нови [re: lisiche]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано26.04.05 15:39



Хубаво е, че го споделяш с нас .
Дано докторът да помогне на мъничето Йо!
А е много странно това, че 3 от котетата са бели - не, че разбирам нещо от генетика...
Успех с намирането на грижовни стопани на малчовците. Ама нали няма да ги изпораздадеш докато са съвсем мъничета - те имат нужда от майка си не само, за да сучат, но и за да бъдат добре възпитани .
А това за мъжете - само понякога важи

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right

Редактирано от atteh на 26.04.05 15:41.



Тема Re: Черната Йору роди 3 бели и 1 сиво коте...нови [re: lisiche]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 16:08



Радвам се, че всичко вече е минало и котките са добре. Споделете с нас как се развива котето с деформираните крачета.

Предайте много поздрави на д-р Манов от Бонбон.
Пожелавам му все повече стопани с котки, за да не одумват все мен!



Тема Re: Черната Йору роди 3 бели и 1 сиво коте...нови [re: Бoнбoн]  
Автор Ronin_de_Sofi (непознат )
Публикувано26.04.05 21:53



Що не си гледате работата с това мнение за мъжете. Много сме си свестни даже.



Тема Re: Черната Йору роди 3 бели и 1 сиво коте...нови [re: Ronin_de_Sofi]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 10:32



Ти пък защо се засягаш?
Говореха за мъжете-котаци!



Тема Re: Черната Йору роди 3 бели и 1 сиво коте...нови [re: Ronin_de_Sofi]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 10:34



Ти пък защо се засягаш?
Говореха за мъжете-котаци!

П.П.Ах, извинявай! Ти от тях ли си?
..........



Тема Re: Черната Йору роди 3 бели и 1 сиво коте...нови [re: Бoнбoн]  
Автор CAT-O-NlNE-TAlLS (;)
Публикувано27.04.05 10:41



Между другото аз не съм много сигурна дали Грибо и останалата агитка вкъщи като отида на работа не пускат компютрите и не пишат по форумите или най-малкото да играят старкрафт примерно. (И без това като се прибера нещата далеч не са това което съм оставила ...) От каде знаеш че няма да прочетат и да се засегнат?
по мило с котараците, Ике като техен представител, примерно много слушка



Тема Re: Черната Йору роди 3 бели и 1 сиво коте...нови [re: CAT-O-NlNE-TAlLS]  
Автор ike ()
Публикувано27.04.05 10:49



миу
,,,^. .^,,,



Тема Re: Черната Йору роди 3 бели и 1 сиво коте...нови [re: lisiche]  
Автор PanTer ()
Публикувано27.04.05 13:04



Ей, да са ти живи и здрави и дано се справите с първородното котенце!!!
Защо не пуснеш координатите на този лекар в полезни връзки - и без друго добрите лекари ги търсим със свещи май....
Радвам се, че всичко за вас е приключило добре, макар, че едно от най-тежките неща на които съм присъствала беше раждането на Туфито и затова ме е много страх като се стигне до там. Бързо възстановяване на мама котка и я наблюдавай внимателно няколко месеца !



Тема Re: Черната Йору роди 3 бели и 1 сиво коте...нови [re: PanTer]  
Автор Ronin_de_Sofi (непознат )
Публикувано27.04.05 15:23



Те котките май наистина могат да ни изненадат доста... Не съм те разбрал, извинявай... Мяу.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.