Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 20.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ПОМОЩ!!!КАК ДА СПАСЯ МАЛКИ КОТЕТА?нови [re: Бoнбoн]  
Автор Perfy ((ex "perf"))
Публикувано27.04.05 16:40



Със сухо мляко, защото й разпечатах твоите инструкции и й ги оставих на обяд. Незнам дали 19-20 градуса са нормална температура за тях, защото в момента живеят на толкова.
И все пак нямам търпение да се прибера у дома да си ги видя.



Тема Re: ПОМОЩ!!!КАК ДА СПАСЯ МАЛКИ КОТЕТА?нови [re: Perfy]  
Автор CAT-O-NlNE-TAlLS (;)
Публикувано27.04.05 16:48



нормалната е 30 за 2 седмични
за всеки случай над 25



Тема Re: ПОМОЩ!!!КАК ДА СПАСЯ МАЛКИ КОТЕТА?нови [re: Perfy]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 17:14



За градусите нямам представа. От опит зная колко трябва да е топло млякото /както при готвенето се получава - "на око"/.
Като ги нахранех, пищяха още малко и заспиваха. Писукането беше по-различно от това на гладно коте. Важно е също да се пази тишина. Едно отваряне или затваряне на вратата и ... писваха.
Може още да са гладни или са на мокро и студено. Ако са си напишкали постелката, дори нахранени няма да млъкнат.
Приготви им кашончета и стари дрехи за постелка и ги прибери тази вечер у дома на топло.
Тази нощ няма да спиш много, но в началото е така. После привиквате с навиците си и е по-спокойно.
Нали разбра, че ще се храните нощес и ще си сменяте постелките?
Сега остава да се учиш сама. Първия път нямаше кого да попитам, а се справих.
Пожелавам ти спокойна вечер. Аз ще мога да се включа пак сутринта.



Тема Re: ПОМОЩ!!!КАК ДА СПАСЯ МАЛКИ КОТЕТА?нови [re: Бoнбoн]  
Автор Perfy ((ex "perf"))
Публикувано28.04.05 08:47



Вчера беше много забавно като ги храних, бяха толкова изгладнели горките, че смучеха здраво капкомера с млякото, май някои от тях изпапкаха повече отколкото трябваше, но после се успокоиха. Много дълго ги масажирах по коремчетата, докато не се изпишкаха всичките, само едно се изака обаче. Цялата процедура отне около час и половина, тъй като въобще не бяха мирни, пълзяха навсякъде и ми гризяха пръстите. После заспаха и не са се будили цяла нощ.



Тема Re: ПОМОЩ!!!КАК ДА СПАСЯ МАЛКИ КОТЕТА?нови [re: Perfy]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 09:43



Браво!!!Справяш се отлично.Продължавай така и скоро ще имаш четири голями и прекрасни котета!



Тема Re: ПОМОЩ!!!КАК ДА СПАСЯ МАЛКИ КОТЕТА?нови [re: Perfy]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 10:32



Браво!
Бях сигурна, че ще се справиш!
Не ни забравяй и пиши какви бели правят малките.
Поздрави!



Тема :)нови [re: Бoнбoн]  
Автор Perfy ((ex "perf"))
Публикувано28.04.05 10:35



Скоро ще ви пратя и снимки даже.



Тема Re: :)нови [re: Perfy]  
Автор PanTer ()
Публикувано28.04.05 12:27



Това с акането ме притеснява. Днес трябва да успееш и с другите Аз така и не успях никога да ги изакам моите бебоци (правих опити да помагам на Туфито, че ми беше жал за нея )



Тема Re: ПОМОЩ!!!КАК ДА СПАСЯ МАЛКИ КОТЕТА?нови [re: Бoнбoн]  
Автор33 (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 21:30







Тема Re: ПОМОЩ!!!КАК ДА СПАСЯ МАЛКИ КОТЕТА?нови [re: Бoнбoн]  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 20:43



Гледаме изоставено котенце на около 20 дена.Всичко вървеше много добре .Но във един момент котето много се влоши.Стана като болно . Заведохме го на ветеринарен лекар и казаха че не може да се изпишква добре и да го масажираме.Ние правим това но то пак е зле.Задържа урина и изпада във кризи.Някой може ли да ме посъветва какво да правим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.