Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:14 26.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Синдромът "Крак изпод одеялото"нови  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано08.03.05 15:10



Яяяя! Ский кво стаа тука! Крак изпод одеялото!!! Ммм, пръстчета малки пухкави спинкат! Дали да не ги БОЦНА с тоз остър нокът!!! Я, как сладко мърдат! Ма и на вкус са добри! Това е то - ето сега заемам бойна позиция, снижавам глава, прибирам ушите назад, опашката леко настръхнала, съсредоточавам се, намествам дупето с няколко пристъпвания със задните лапи и, дами и господа, аз летяяяяяяяяяя

АААААААААА! Всяка сутрин! Всяка божа сутрин към четири, когато най-сладко спя и несъзнателно си отвивам краката, едно русо чудовище се изстрелва върху тях! Ама моля ви се, знаете ли, че краката ми са така разранени, че сигурно ако ходех боса по софийските улици, нямаше да е толкова зле. Оная сутрин обаче го издебнах и му теглих един ритник ... чу се кратка тишина и после звук от тупване на котка на земята ... бая време трябва да е летял или поне така ми се стори! После се чувствах много виновна, но пък си доспах с отвити крака. Държа му влага само 1 ден, после пак имаше набези. Но и той не остана длъжен - странно ме преследва миризма на напикано, чудя се къде ли я е свършил тази важна работа в знак на протест срещу моя ритник...

Ееех, оплаках се! Не ми олекна особено, защото ме стягат обувките от купищата памук и превързочни материали. Кажете ми, че и вашите крака са така и не съм сама с лепенките и мъката си.



Какво му трябва на човек - коричка хляб и една яхта!


Тема Re: Синдромът "Крак изпод одеялото"нови [re: Цвeти]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 15:20



тук ике трябва да напише какво го правят ... боцццццццццццц ...
;)))
не си сама ...
аз обаче имам инстинкт за самосъхранение и може би по къси крака, но си стоя под одеялото ;)
за това само ми се приземяват от гардероба върху лицето
всички котки обичат да го правят това, големия когато беше по малък и сам също
сещам се за наказание което можеш да му приложиш - вземи му малки котета на разбойника/чката. Само че има проблем че малките котета порастват и стават на възраст за щуреене ;)



Тема Случва се, и още как...нови [re: Цвeти]  
Автор atteh (хазарка)
Публикувано08.03.05 15:29



След като е направила същото нещо в същия час като твоят блондин, изяжда лек ритник (или поне опит за такъв). Ама и той не помага. Понякога даже не чака да се подаде крака - сама си го изравя из под одеалото... Имам чувството, че колкото повече й се карам, толкова по-вдъхновена става в лова на крака.

Лек - досега не е намерен... Обаче си има заместителна простотия - бута дискове, книги, мобилни телефони, цигари и други предмети. Явно целта е да ни събуди, защото й е сучно будна сама

Because my duty
Was always to beauty
And that was my crime


Тема Значинови [re: atteh]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.03.05 15:50



спалнята е коткоизолирана.
Ама жената стане рано сутрин, и ся как така аз ще спя, и нарушава коткоизолацията.
Съответно - я кво пухкаво шкембе - как да не го ползваш за трамплин?
Я кво има под одеялото - следва шут - следва откриване на възможно най-шумкащите неща и почва шумкане.
И почва една гоненица и какво ли още не - така де познайте кой е площадката за гоненица.
А по някога две - три мацки - ми лягат край мен и почват да ми се умилкват. Разбирай как така не ни галиш....

Bеer? Mоre?




Тема Re: Значинови [re: bira_more]  
Автор ike ()
Публикувано08.03.05 16:18



bira влизам ти в положението и моето коремче е много удобно launch pad
за котарака и той определено се кефи да го ползва по предназначение.
А за кракаата това ми е болна тема, на кой ли болен мозък му е хрумнало че легло и завивка 1х2 метра могат да стигнат да покрият нормален човек.
Замислям се за proximity sensor + прахусмукачка дано успее да ми ги опази.
Иначе с добро не става и с лошо пак не става. Просто ви се радват да ви закачат както вие се радвате да ги галите докато спинкат.
Ех и аз да имах коткоизолирана стая или поне легло
Мечтии, мечтии ...



Тема Коткоизолирана ли?нови [re: bira_more]  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано08.03.05 16:30



Туй кво е? Предполагам коткоизолиране е процес, при който спираш достъпа на котката до дадена стая за определен времеви период?! Добре де, а как се справяш със страничните ефекти? Имам предвид най-вече оплакването от стореното, така щото целият квартал в едно с всички съседи да разберат и да няма две мнения по въпроса, че той е бил коткоизолиран? Или пък опасността да получи мозъчно сътресение, хвърляйки се по вратата? Или пък огромната вероятност да влезе с все вратата или стената или да прокопае тунел под последната или поне да се опита? И искаш да кажеш, че вие успявате да коткоизолирате всичките си котки? Вие сте герои и мисля, че е редно да бъдете номинирани за оскар в сферата на възпитанието на котки... аз в тая област съм абсолютно неграмотна



Какво му трябва на човек - коричка хляб и една яхта!


Тема Re: Коткоизолирана ли?нови [re: Цвeти]  
Автордecи (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 16:42



Явно повечето котки си приличат по пакостите, моята ме буди всяка сутрин в 4-5 няма прошка. Ако не ми хапи краката, ще закача с лапи, ако не, ще събаря каквото докопа, където и да е , ще го разхожда по паркета от шумно по шумно, ако не стана, последната фаза е с лапи дере по стъклото уж да й отворя терасата (повярвайте ми нокти по стъкло звука е отврат) когато стана бясна да й отворя терасата започва великото криене, гонене и така , общо взето съм свикнала и си ставам почти всяка сутрин:)



Тема Re: Синдромът "Крак изпод одеялото"нови [re: Цвeти]  
Автор Survivor (X)
Публикувано08.03.05 17:25



Четири!
Нашата поне на това я научихме - да спи до 7. Но стане ли 7:01 стой та гледай. Започва едно разхождане, едно оплакване - гладна съъъъъм. Ако не реагираш, следва скок някъде отгоре ти, ровичкане в одеялата, разпиляване на най-голямата купчина с книги или дискове (зависи кое ще нанесе повече щети). Ако и това не подейства, ами има си саксии. Буф една на земята, хм, пак се правят че спят. Буф още една на земята, я размърдаха се. Бууу, я, те свършили, значи ще джасаме по вратата. Щото в това време и слагат райбер, за да не изляза през нощта и да изстинат. Джас, джас, джас. Ама вие до следобяд ли мислите да спите? Никакви такива, сега идва ред на витрините. Уф, малко остана да откъртя едната, но се изтърсих на земята. Засега оставяме на мира витрините, ще скачаме по телевизора (дето е точно под тавана), може пък и да го пуснем. Буф един път, бууф втори път (тук някъде се строполяват книги от библиотеката, която служи за междинен трамплин), буууф трети път, я, ама той наистина се пусна. Сега пък търсят дистанционното. Има да го търсят, аз още преди малко го мушнах някъде под леглото, може и никога да не се появи. Ама така им се пада, сега ще станат поне да го изключат.
И това всяка сутрин. Познайте дали можем да приложим коткоизолиране, като гадината мръсна го прави същото това нещо, ама от другата страна на врата. Не в 7, а в 2 и половина примерно. А вие за едни крака се оплаквате

но след безсънни дълги нощи станах силен и голям
и вече знам, че мога да се справя сам


Тема Re: Синдромът "Крак изпод одеялото"нови [re: Цвeти]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 09:49



О-о-о,колко добре съм възпитала котарака си!
Това го правеше като малък до 5-6 месечна възраст, а сега спи и след като стана и даже понякога недоволства като го избутам от някоя дреха.Е ние си имаме атракция вечер,но за мен тя е приятна.Преди двадесетина дена бях настинала здраво и вечерта като си легнах котев се качи върху мен и започна да "тъче" с лапички навсякъде по мен та до сутринта и така няколко дни, докато се оправих.От тогава всяка вечер прави "масаж"по 30 -40 минути и след това изчезва да спи.Е рекапитулацията е някой друг чаршаф на минус,но си заслужава.



Тема Re: Синдромът "Крак изпод одеялото"нови [re: Цвeти]  
Автор Queen_of_wind (волна)
Публикувано09.03.05 18:48



Моят пък всяка сутрин, доста рано, влиза под завивките и започва да суче я спалното бельо, я пижамите. Суче и мърка, докато не започне да ми мокрее и не го извадя отгоре. Но после започва пак да си търси пролука, и разбира се, си я намира, защото по някое време пак заспивам. Не мога да го пазя рано сутрин. На 10 месеца стана и не се отучи да суче .
Един съвет за краката-прабвайте да спите с чорапи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.