Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 30.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема търся коте!!!нови  
Автор drink (зяпаща)
Публикувано09.03.05 17:07



изчезна ми котарака и ми е много кофти!!! вече два месеца ми е много трудно, защото никога не съм живяла толкова дълго без котка.моля ви, ако някой предлага малко, пухкаво, мъжко коте да ми остави бележка тук.
ще съм много благодарна

Аз съм само цвят лилав!!!


Тема Re: търся коте!!!нови [re: drink]  
АвторRoksi (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 18:11



Защо не прочетеш малко по надолу темата "Намерих рижото котараче. Нахапано от куче." и ако искаш можеш да пишеш на saga@abv.bg,това котенце е невероятно добричко прочети темата и ако решиш да си го вземеш много ще се радваме всички във форума



Тема Re: търся коте!!!нови [re: drink]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано09.03.05 21:18



Моето синче си обича котето, но има страхотна опозиция от бабата, която мрази котки.
Сега го прелъстяват със зайче, и не мога да си представя какво ще стане в къщи с коте и зайче.

Ако се наложи да удържам атаки, искам да знам, че котето ще е добре гледано и глезено. Става дума за около 9 месечно сиамче, на което излекувахме раните и си го гушкахме в лютите зимни студове. Милото ни коте, то е просто душичка. Веретинарният ни лекар каза, че е някакво много уникално, защото е невероятно кротко. В момента се е пльоснало на коленете ми като мръвка и си кюти. Това му е любимото занимание, да се гушка. Само сутрин рано си прости закуска с мякане и честичко се настанява по възглавници, когато спим. Намирала съм го в краката ни, под завивката дори, или да се разхожда наоколо като пазач нощем. Котето е необикновено търпеливо и има изключително благ характер, за разлика от мен. Обожаваме го, но имаме нужда от бабата за догодина за първи клас и тя знае това и ни яко изнудва. Моля ви, ако сте в състояние да помогнете, можете да придобиете едно обичано и сладко сиамче, което заслужава да бъде сложено някъде в изложба за дружелюбността и гушливостта си.

Можете да пишете на мейла в профила ми.

Ще бъдем благодарни за всяка отзивчивост.



Тема Re: търся коте!!!нови [re: Roxana]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 23:03



Хееееейййй, как ще си давате котето заради бабата? Да не искаш хлапето да ви намрази? Още повече че бабите много обичат да разправят че без тях не може - а като се оправиш без тях - имат отчаянтото желание да помагат ...(имам си ги два броя и и двете мразят котки, това не пречи едната да е хранила малко коте с капкомер заради мен ;)
Не си давайте котето, при вас ще си е най добре.
Ако не прати детето да му обясня как да ви обработва
Ух някой да ми погледнеше сиамката накриво - и щях да го убия ...
Много ми липсва, с нея пораснах. Имам я от както бях на 10. Знаеш ли колко си я обичам още, години след като почина? Оставяш котката, ако трябва изхвърляш бабата. А ако ти трябва помощ - насреща съм, аз ще я изхвърля. Между другото зайците често боледуват, мисля че живеят по малко и почти не можеш да се привържеш към тях - не са много интелигентни. И с това ще замените коте? Заек с грах ...
ПП: От както казах на родителите ми че не ми трябва тяхната издръжка - започнаха да се опитват да ми пробутват 2 пъти повече. Ама на мен наистина не ми трябват. Сега ми ги внасят на сметка... А преди така ми трябваха пари ...
Ако ме разбираш



Тема Re: търся коте!!!нови [re: Roxana]  
Автор ofika (непознат )
Публикувано10.03.05 00:23



Подкрепям Емetic. Наистина не се разделяйте с нея. А за кротостта не е изключение - вече моята (беше премазана и никой не я потърси) сиамка винаги гледа да седне у някого и да се поглези.
Не я дадох на никого защото не всеки би гледал котка-инвалид с незнайна възраст и всякакви проблеми.
Днес и направиха операция на червата - шансовете й са 50/50 и всички в семейството й стискаме палци и чакаме да се събуди от опойката.



Тема Re: търся коте!!!нови [re: ofika]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 00:31



И на вас ви стискам палци :'(



Тема Re: търся коте!!!нови [re: Roxana]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 12:04



Не си давайте котето!Сиямчетата са много привързани и много трудно свикват с нови стопани.Бабата ще клекне,ако Вие държите фронта.Мъжът ми имаше панически страх от котки и с едната така и не можа да свикне,но със сиямеца бавно и постепенно се привърза.Тои беше като вашия-постоянно присъствие- навсякъде където сме ние,там и той до последно.Вече втора година го няма ,но почти не минават ден два да не го споменем.Изключителни котки са.И за детето ще е голям стрес да му го вземете,дори и в момента да не реагира срещу бабата след време със сигурност ще я намрази.



Тема Re: търся коте!!!нови [re: Roxana]  
Автор drink (зяпаща)
Публикувано10.03.05 13:04



много благодаря, но никога не бих отнела котето на човек, а още по-малко на дете....гледайте да го задържите

Аз съм само цвят лилав!!!


Тема Re: търся коте!!! [re: Roxana]  
Автор atteh (хазарка)
Публикувано10.03.05 13:13



Дано да си задържите котето! Всички мнения, които са в отговор на твоето са много правилни. Говори със свекърва ти, опитай се да й обясниш... Какво означава, че тя мразила котки, при положение, че детето ти обича котето . Зайците са наистина кекави, след тях остават нечистотии... Оффф, диви хора, бе - неинформирани и инати!

Успех!

Because my duty
Was always to beauty
And that was my crime


Тема Re: търся коте!!!нови [re: Roxana]  
Автор PanTer ()
Публикувано10.03.05 17:40



Ако знаеш как се ядосах.
Я се позамисли до къде и до кога ще позволяваш на тази баба да ти се качва на главата?!? Тя май още си мисли, че си малко момиченце и трябва да те прави на луда
100% те изнудва (успешно) не за първи път и повярвай докато и се връзваш ще става все по-нагла




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.