Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 28.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Котарак с два реда зъби???нови  
Автор 4avdar4e (добро другарче)
Публикувано19.02.05 01:32



Сменят ли си котките зъбите (като децата)??? Нашият е на близо 6 месеца. Възрастта му не е уточнена, защото е прибран от улицата и когато го взехме се събираше в шепа. Сега е 50-на см и 3,5 кг. Но ме притеснява това със зъбите му - има два реда!!! Предположих, че сменя млечните, но изобщо не знам дали съм права. Моля ви, ако знаете нещо по въпроса, напишете!



Тема Re: Котарак с два реда зъби???нови [re: 4avdar4e]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 04:39



Сменят си ги. И моя единия беше така доста време а на другия доста по рано му бяха паднали млечните и си ходеше беззъб ...
При мен това стана на около 5 месец но предполагам е индивидуално за всяка котка. Ако кажеш от колко време си ходи с два реда зъбки? Може просто да има проблем с падането на млечните, но това не би трябвало да е нещо сериозно. До седмица две трябва да паднат.



Тема Re: Котарак с два реда зъби???нови [re: emetic]  
Автор 4avdar4e (добро другарче)
Публикувано24.02.05 01:33



Благодаря за отговора, макар че аз го видях след време. Нямаше ме няколко дни. Котаракът сега си е нормален...демек, с един ред зъбки. И налита да хапе всички!!! Много странен кот, хвърля се като куче: причаква те зад някой ъгъл, метва се и захапва я по глезен, я по прасец... Може би си точи новите зъби??



Тема Не бенови [re: 4avdar4e]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.02.05 01:45



той ви обича а това е начина му да ви го покаже.
Само не ми казвай че котьо:
1. При всяко захапване не може да ви пусне и кръв
2. Пуска ви кръв
Просто гадта ви хапе ама лекичко - дружелюбно - игриво.
Иначе щеше да плачеш в медицина - ау какво да прая кат ма уапа мачката :)))
Тъй де нали си переводчик :)

Bеer? Mоre?




Тема Всичкинови [re: emetic]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.02.05 10:13



ли котки ги сменят ? Че моята котка скоро ще стане на 3 години, а не съм забелязала да й падат зъби. Да не би да зависи от породата ?



Тема Re: Всичкинови [re: nbb]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 10:24



сменят си ги на около 5 месеца, няма да видиш на 3 години, отдавна вече е с постоянни зъби



Тема Добре де,нови [re: emetic]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.02.05 10:39



а не е ли възможно да не ги сменяла ? Тогава не работех и по цял ден бяхме заедно, не може да не съм забелязала изпадането поне на един зъб, ако не на всички.



Тема Re: Добре де,нови [re: nbb]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 11:37



мм те се крият
аз познах по това че единия беше поомазан с кръф а то какво ставало - другия го дъфкал тъкмо след като са му паднали
да си виждала човек който не си е сменял зъбите
при тях е същото ;)
задълйително ги е сменил/а :))
бебесхките са много малки за голяма маца



Тема Re: Добре де,нови [re: emetic]  
Автор PurE_EviL (MANUS)
Публикувано24.02.05 14:41



има хора които не си сменят зъбите.

но вероятно наистина котката си ги е сменила. и аз не съм видял Сара да си е сменяла нейните. но си е с постоянни.



Тема Re: Добре де,нови [re: nbb]  
Автор Survivor (X)
Публикувано24.02.05 16:22



Хмм, ама как така да не ги е сменяла?!
Аз никога не оставам вкъщи за повече от 8 часа (колкото да се наспя ) и така и нямаше да забележа, че Мая Котанчева сменя зъби. Обаче един ден тръгвам да излизам и на черните си панталони забелязах едно прекалено бяло и прекалено твърдо нещо, което прекалено много приличаше на част от котешка челюст. Сигурно гадината е искала въпреки всичко да се похвали, че става голяма , а все пак няма как да си изплюе падналото зъбче директно в ръката ми.

но след безсънни дълги нощи станах силен и голям
и вече знам, че мога да се справя сам



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.