Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 28.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как се гледат 15 котки и 2 кучета?нови  
Автордими (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 13:49



Питат 2 котака - при нас винаги е карамбол
А при вас, как се оправяте с маркировката, боя, малките бебешоци, ами храната - не ми се мисли? Е освен ако не сте в палат и имате слуги



Тема Re: Как се гледат 15 котки и 2 кучета?нови [re: дими]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано14.01.05 13:52



Явно цари голям купон

All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Re: Как се гледат 15 котки и 2 кучета?нови [re: дими]  
Автор Survivor (член)
Публикувано14.01.05 15:27



Ох, не искам да си спомням.
Като дете отглеждахме 1 котка, 1 куче, 2 папагалчета и един аквариум рибки. Историята трябва да я има някъде в архива. Важното е, че завърши много зле. След това преживяване на баща ми му трябваха десетина години, за да се съгласи да допусне куче (едно-единствено) у дома.
Както казва фриски, купона беше пълен....

но след безсънни дълги нощи станах силен и голям
и вече знам, че мога да се справя сам


Тема Re: Как се гледат 15 котки и 2 кучета?нови [re: дими]  
Автор Sony^- (познат)
Публикувано14.01.05 19:06



Според мен много трудно! Знам какво е с две, мога да си представя какво ще е с 7 пъти по 2...+ 2 кучета!!!

Ти ли имаш толкова??? Възхищавам ти се на търпението, при цялата ми огромна любов към всякакви видове животни - не бих издържала.



Тема Re: Как се гледат 15 котки и 2 кучета?нови [re: Sony^-]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 21:12



Май има предвид един човек постнал мнението си преди седмица две :)
Хинт: Ветеринар е .. ;)



Тема Re: Как се гледат 15 котки и 2 кучета?нови [re: emetic]  
Автордими (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 23:33



А, точно той беше. Четох го някъде, но я загубих в тая карамана.



Тема Re: Как се гледат 15 котки и 2 кучета?нови [re: дими]  
Автор nEtCaT (mishkoqd)
Публикувано15.01.05 00:39



А как се (само)гледат изхвърлените навън немили-недраги нежелани бебета или големи, но вече писнали на "стопаните" си писани, питат моите 31/2 домашни котарани?
Хинт: има ли нужда да хинтвам - просто се огледайте

За това не ви ли се говори? Или не е чак дотам проблематично?
Що българинът все другия гледа, а към себе си - нула внимание?
И откъде се навъдихте последно време толкова заядливковци? Какво сте решили да правите тук, бойно поле земя (with no happy end) ли?

pound bang slash bash


Тема Re: Как се гледат 15 котки и 2 кучета? [re: дими]  
Автор nEtCaT (mishkoqd)
Публикувано15.01.05 00:50



П.П. Специално за тези котки (ако действително те интересува (макар и да се съмнявам в това)), колкото и да ти е неприятно бой и маркировки няма. Или поне персийците, които познавам аз са добронамерени към останалите си събратя и не маркират, за мое щастие, и предполагам твое неудовлетворение ;-)
Но затова пък ние ги "маркирваме" и ги поступваме отвреме-навреме, да не забравят, все пак че има и лоши неща в живота, както се полага спрямо закона за Всемирното Равновесие, не може само добро, ааа-а-а!

pound bang slash bash



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.