Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 29.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Каква порода е ??????????нови  
Автортeди (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 19:49



Каква порода е котето от рекламата на котешка храна Уискас???



Тема Re: Каква порода е ??????????нови [re: тeди]  
Автор netcat (раз-очарована:))
Публикувано20.10.04 23:04



Ако си търсиш такова коте - виж по-горе в темата "Обяви"! Огромно добро ще му сториш, а и си мисля, че е точно това, за което питаш.
Виж



Когато единственото, с което разполагаме е чук, всичко наоколо ни изглежда като пирони

Тема Re: Каква порода е ??????????нови [re: netcat]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано21.10.04 00:30



а ти коте за какви други две места говореше за пускане на обяви - я ме "светни" мислех че знам "всичко"


Един човек. Един сайт. Един живот.

Тема Re: Каква порода е ??????????нови [re: тeди]  
АвторOriane (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 10:34



British shorthair silver tabby. Именно поради рекламата на Уискас този цвят е особено моден на запад (и следователно тези котета са по-скъпи от сините, да речем). В България се съмнявам да се намира, но пък и едва ли са много хората, които забелязват, че е породисто.



Тема Re: Каква порода е ?????????? [re: zoomaniak]  
Автор netcat (раз-очарована:))
Публикувано21.10.04 15:37



Ами, още някой друг форум. А довечера, ще се поразгледам и за още, такива с обяви места... Ще му намерим собственик на хубавеца :)
В единия форум получих отговор, но нещо ми изглежда много съмнителен човека?!?@?.... Да не му сторя само мечешка услуга...

Когато единственото, с което разполагаме е чук, всичко наоколо ни изглежда като пирони


Тема Re: Каква порода е ??????????нови [re: netcat]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано21.10.04 15:48



дано не знам за мечешката услуга :(

но жената да си прецени с котака :(


Един човек. Един сайт. Един живот.

Тема Re: Каква порода е ??????????нови [re: Oriane]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано21.10.04 16:44



А моя в атласите за котки съм го виждала същия -British shorthair red tabby. Ама даже и той не знае колко е "марков"

All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Re: Каква порода е ??????????нови [re: zoomaniak]  
Автор netcat (раз-очарована:))
Публикувано21.10.04 17:48



Незнам... изобщо не ми вдъхва доверие с този профил (макар и понякога да са просто шега), ти ми кажи... Ето този



Когато единственото, с което разполагаме е чук, всичко наоколо ни изглежда като пирони

Тема Re: Каква порода е ??????????нови [re: Oriane]  
Автор netcat (раз-очарована:))
Публикувано21.10.04 17:54



Човека пита за рекламата, която дават по БГ ТВ, и мисля, че грешиш...
И не мисля, че е особено моден поради рекламата, а защото са сладури И са доста разпространени явно. По мои наблюдения около всеки 5-ти може би. И не са чак толкова скъпи, в сравнение с други породи... са си почти без пари. Доколкото съм се интересувала, подобна котка с родословие е от порядъка на 250 Е, а без родословие - само 125... (става въпрос за Западна Европа). Като ги сравним с рексовете, мейнските, сфинксовете, персийките... за нищо почти :)

Когато единственото, с което разполагаме е чук, всичко наоколо ни изглежда като пирони


Тема Re: Каква порода е ?????????? [re: frisky lioness]  
Автор netcat (раз-очарована:))
Публикувано21.10.04 18:01



Абе Лили, твоето мишле изобщо не е бритиш, но пък е много по-сладко от сума ти такива (или поне през моите очи;) Особено като малък... още си пазя снимката (където го беше снимала между цветята)... невероятен сладур! :)

Когато единственото, с което разполагаме е чук, всичко наоколо ни изглежда като пирони



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.