Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 15.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема BIG BROTHERнови  
АвторKAPИ (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 12:55



бихте ли участвали в Big Brother? Снощи се замислих.......и като си помислих, че три месеца ще съм без котарака си......



Тема Re: BIG BROTHER [re: KAPИ]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано21.10.04 13:28



аз не не бих участвал но бих участвал в онова дето беше по нова телевизия "Страх" - :))))))))))


Един човек. Един сайт. Един живот.

Тема Re: BIG BROTHERнови [re: zoomaniak]  
АвторKAPИ (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 13:53



ама ЗАЩО не би участвал в Големия брат? мислиш ли, че в СТРАХ ядяха истински червеи? нали си зооманиЯк - как ще ядеш там живи животинки?



Тема Re: BIG BROTHERнови [re: KAPИ]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано21.10.04 14:01



ами не ме кефи това шау :(

А иначе в страх всичко си беше истинско особено когато ядоха Пеещите Австралийски хлебарки ями ями :)))))

А и дори червеите не са вредни - най-много малко земя да вкараш в организма ти

Е това е само мое искане - не значи че ще участвам :)))) тъй като наистина съм Зооманияк и заклет вегетариан + защитник на животните НО аз съм 1 а света е милиони :)))))))

Ти за 50000 доларчета ще изядеш ли една или 6 хлебарки а


Един човек. Един сайт. Един живот.

Тема Re: BIG BROTHERнови [re: zoomaniak]  
Автор Survivor (минаващ)
Публикувано21.10.04 14:34



Абе за пеещите хлебарки не знам, ама в един момент нагъваха свински ануси *бльок*
Или кравешки мозък (*бльок* *бльок* - точно върлуваше лудата крава освен всичко останало)
Да не говорим за змиите, в които си завираха главите (направо щях да изгубя съзнание от погнуса) - някъде по това време спрях да го гледам, много ми идваше

но след безсънни дълги нощи станах силен и голям
и вече знам, че мога да се справя сам


Тема Re: BIG BROTHERнови [re: Survivor]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано21.10.04 14:44



за жалост не мога да участвам по ред причини :)
но принципно няма какво толкова да ми се гнусиш :))) нищо вредно не ще ти дадът да погълнеш особено насекомите са само белтъци и протеини :))) - трябва да минеш на диета от Скакалци да видиш кво е :))))))

шегувам се


Един човек. Един сайт. Един живот.

Тема Re: BIG BROTHERнови [re: KAPИ]  
Автор Survivor (минаващ)
Публикувано21.10.04 14:49



Ти остави котаците, ами половинката? Кой ще ме топли вечер? Пък и нещо ексхибиционизма тъй да се каже не ми е по вкуса...

но след безсънни дълги нощи станах силен и голям
и вече знам, че мога да се справя сам


Тема Re: BIG BROTHERнови [re: zoomaniak]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано21.10.04 14:52



50 000$... Ами то пак всичко опря до парите...... Нали и в Големия брат всичко в крайна сметка е за пари. Аз може би бих участвала, но едва ли ще ме изберат. Това предаване ми прилича на клуб"запознанства". 'ми можеха да изберат и някой нормален човек....(в смисъл с нормално семейство) Те всичките участници кой разведен, кой отишъл да участва за да си търси гадже.....Има време ще ги видим всички

All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Re: BIG BROTHERнови [re: KAPИ]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано21.10.04 14:54



О-о-о-о....не ги ли видя там колко котараци са се събрали

All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Re: BIG BROTHERнови [re: Survivor]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано21.10.04 14:58



А, за 200 000 половинката каза, че веднага ме пуска Ами то какво, аз постоянно щях да съм под наблюдение. Страшно няма

All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.